Widok

Serwis VW

W 2008 r. kupiłem samochód VW Golf w salonie przy ul. Dąbrowszczaków 18. Od tamtej pory wszelkie pory wszelkie przeglądy i usługi wykonywałem w tamtejszym serwisie. Niestety dzisiejszy dzień był chyba ostatnim kiedy to skorzystałem z usług tego serwisu. W dniu dzisiejszym 9@4.04.2012 r. o godz. 8.50 przyjechałem na wymianę klocków ham. (zapaliła się kontrolka) i przy okazji poprosiłem o wymianę wycieraczek. Naprawa trwała do godz. 11.30 . Kiedy odbierałem samochód nie zwróciłem uwagi na fakturę i dopiero po wyjściu zauważyłem, ze nie otrzymałem-jak poprzednio-rabatu. Ponadto, stwierdziłem, że jedno z przednich piór wycieraczki nie zostało wymienione, nowe leżało na dole podszybia!!? Dobrze, ze mi nie spadło podczas jazdy. I jeszcze jedno, kiedyś po każdej naprawie samochód był myty-teraz nie. Wszystko to sprawia, ze przed następną wizyta w tym serwisie będę się długo zastanawiał.
Moja ocena
CityMotors kategoria: Autoryzowane serwisy samochodowe ASO
obsługa: 3
 
jakość usług: 2
 
czas realizacji: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dodatek do mojego wpisu z dnia 24.04.2012 r. W dniu 27.04.2012 r. - jeszcze przed opublikowaniem mojego wpisu na niniejszej stronie otrzymałem telefon z serwisu Fota-Groblewski. Powodem tego telefonu było uzyskanie opinii na temat obsługi serwisowej. W trakcie rozmowy poinformowałem Panią o przebiegu tej obsługi, która opisałem wcześniej na forum.trójmiasto.pl. Moja rozmówczyni przeprosiła mnie za zaistniałą sytuację i zostałem zaproszony na dzień 30.04.2012 r. w celu refakturowania kwoty z uwzględnieniem przysługującego mi rabatu. Kiedy w dniu dzisiejszym (30.04.2012 r.)udałem sie do serwisu, otrzymałem zwrot kwoty wynikającej z nie uwzględnienia przy poprzedniej wizycie rabatu, a także umyto mi samochód ( z odkurzeniem) oraz obdarowano drobnymi gadżetami i przeproszono za zaistniałą sytuację. Myślę, ze Serwis zachował się w porządku i cała ta - nieprzyjemna dla obu stron - sprawa zostanie przeze mnie zapomniana w efekcie czego będę dalej korzystał z usług serwisu przy ul. Dąbrowszczaków 18.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
a buzi dostales tez
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też czytają to forum :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to tanio Pana kupili
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to ze popełnili błąd, rzecz ludzka, a to ze przeprosili i naprawili swój błąd i się potrafili do niego przyznać, to jest godne szacunku i bardzo dobrze o nich świadczy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Temat może już trochę stary, ale też szukałem jakiegoś serwis dla mojego paska i trafiłem na ciekawą stronę Pogwarancyjni.pl Można tam znaleźć niezależne serwisy. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry