Widok

Serwis komputerowy Gdańsk?!?!

Poszukuję dobrego serwisu komputerowego na terenie Gdańska i okolic. Problem jest nagły bo zalałam laptopa wodą, który jest mi bardzo potrzebny w najbliższych dniach i mam na nim bardzo ważne pliki. Proszę pomóżcie co robić i doradźcie gdzie go oddać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po pierwsze - NIE WŁĄCZAĆ póki w 100% nie wyschnie... Nie suszyć suszarką!

Możesz wyjąć baterię, rozkręcić go (w serwisie również go rozkręcą) i delikatnie wytrzeć to co widać.
Ew. powyjmuj to co widać i to co się da - dysk, ram...

Kup sprężone powietrze za ~dychę i spróbuj wydmuchnąć wodę jeśli jest między jakimiś podzespołami.

Wyłączył się sam od razu po zalaniu?
Jeśli nie - to po DOKŁADNYM wysuszeniu powinien działać.

Jak tak, to BYĆ MOŻE po dokładnym wysuszeniu będzie działać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak jak osoba powyżej. Zrób te wszystkie czynności i bądź dobrej myśli. Ewentualnie wybierz się do serwisu gdzie zrobią to profesjonalnie i tutaj bym polecał Enter Serwis w Gdańsku. Jeżeli im opowiesz co i jak to na pewno zrobią ci lapka od razu bo tam ludzcy ludzie pracują, którzy chcą pomóc przede wszystkim :) Trzymam kciuki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszy serwis w Gdańsku to Enter serwis. Panowie potrafią sprawnie wszystko naprawić i nie biorą za naprawę dużo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Laptopa oddałem http://expertlazienki.pl/?p=157 nie ma śladu po usterce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak poprzednicy również naprawiałem swojego laptopa w serwisie Enter. Pełen profesjonalizm ! Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak dobrym podejściem do klienta.Po naprawie Pan z serwisu wyjaśnił mi dokładnie skąd wzięła się moja usterka. Od tego momentu laptop śmiga i nie mam z nim żadnych problemów. Polecam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Technologie

Oprogramowanie pod sklep internetowy (17 odpowiedzi)

Jakie polecicie oprogramowanie pod sklep internetowy ?

gry online (8 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Mam pytanie do hazardzistów. Powiedz mi Czy próbowałeś grać na polskich zasobach...

Iphone gdzie kupić? (3 odpowiedzi)

Witajcie gdzie najlepiej kupić iPhone 14 pro max (256 GB) + akcesoria. Stacjonarnie w Poznaniu...

do góry