Widok

Shark foto studio

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam

Czytałam o firmie Shark foto studio. W 2010 roku na forum była nagonka na tę firmę, gdyż nachalnie się reklamowali pod różnymi postami. Ponadto ludzie po fachu wyśmiewali się z ich prac. Padały zarzuty, że młodzi wyglądają jak woskowe figurki, że zdjęcia to zlepek kolorowego chłamu. Ktoś wspomniał także o panoramach sferycznych w Kościele i na weselu- ze to dobry żart. Dlaczego żart?

I tak sobie myślę, czy te zdjęcia to faktycznie taki szajs? Czy to jakaś niesamowita zmowa konkurencji? Albo odwet za wszedobylskie reklamy na forum?

Szukam fotografa i kamerzysty od miesiąca. Ceny za foto są niesamowicie zróżnicowane (1200-3700zl) mimo, że prezentowany poziom jest podobny. Shark na swojej stronie (http://www.sharkfotostudio.com) prezentuje coś innego, niż konkurencja. Panoramy sferyczne, wiry, planety itp. Moim zdaniem to bardzo oryginalne rozwiązania, których nigdzie nie widziałam. Ponadto widać spora pomysłowość w dobieraniu miejsc na plener (choć tam gdzie my chcemy plener, shark pewnie jeszcze nie fotografował). Oferta i galeria na stronie www jest bardzo rozbudowana, to plus, bo na wiele pytań otrzymujemy odpowiedz przeglądając ich portfolio. Pozostaje kwestia ceny, bo tej nie podają na www. W 2010 na forum pisali, że foto 1500zl a foto+video 2500zł. To tanio, ale teraz ceny są juz dużo wyższe. W końcu upłynęło 6 lat.

Czy są tu pary, które korzystały z usług Shark foto studio?

Z góry dziękuję za obiektywne opinie.
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
przejrzałam te zdjecia - nigdy w zyciu nawet nie brałabym ich pod uwagę. masakra! zdjecia jak sprzed 20lat. wiec cos w tym gadaniu jest jak widac :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Generalnie ten pan napsuł sobie swoją nachalnością opinie. Osobiście mam alergię na taką agresywną reklamę. Nie wiem, ja raczej wolę mieć kulturalnych usługodawców. Zdjęcia mi się osobiście nie podobają ale o gustach się nie dyskutuje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A kogo zdjęcia Ci się podobają? Kogo bierzesz pod uwagę? :)
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My będziemy mieli panią Paulinę Owad, ale to dopiero w przyszłym miesiącu. Póki co jesteśmy po bardzo owocnej sesji narzeczeńskiej - tą sesją utwierdziliśmy się w tym, że to był właściwy wybór :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie ma to jak będąc fotografem podszywać się pod klienta i zachwalać właściwy wybór. Moje gratulacje.
No chyba że Pani fotograf wykonywała sesję narzeczeńską samej sobie i utwierdziła się w przekonaniu, że to właściwy wybór.

" 89.69.197.*
Re: Fotograf 10.06.2017

Witam,
posiadam ten terminy wolny. http://www.paulinaowad.com - moje dane widnieją w zakładce ''kontakt'' :)"
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlatego to forum w ogóle nie jest wiarygodne jeżeli chodzi o wybór usług:)
Najlepiej jednak jak samemu nie można się zdecydować zapytać "żywych" ludzi o zdanie. Jeżeli nie zna się młodych po ślubie to może siostra, koleżanka, wam doradzi... Generalnie też warto bardziej wierzyć swojemu osądowi, a nie upewniać się przy każdym wyborze w sieci. Powoduje to właśnie niepotrzebny mętlik. No i może tak zacząć się spotykać z w tym przypadku foto i video.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie to ma znaczenie co sądzą inni? Jeśli podobają się tobie ich zdjęcia to bierz.
Moim skromnym zdaniem zdjęcia są przeciętne. Tragedii nie ma. Masówka i walenie lampą w kościele. No ale jeśli ktoś oddaje 2 tys. zdjęć to rewelacji się nie spodziewaj.
Jeszcze w kwestii panoram sferycznych, planet, wirów i innych takich. Dla ciebie fajne dla innego tandeta. Ludzie są różni. To ty będziesz potem oglądać te zdjęcia i tobie powinny się podobać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie to dramat, nawet by mi przez myśl nie przeszło, żeby zaufać komuś takiemu!!! Rozglądamy się jeszcze na ostatnią chwilę za kamerą bo się teściowie uparli ale takie firmy odrzucamy z miejsca!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakieś argumenty, dla których jesteś od razu na NIE?
Bo pisanie typu "dramat" nic nie mówi konkretnego.
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dramatem bym tego nie nazwała ale jeżeli to najlepsze zdjęcia na stronach się takie zamieszcza to nie jest dobrze :) Dla mnie na nie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
przykro słyszeć "bo się teściowie uparli" Większość par potem żałuje, że nie miało kamery ale to już jest wtedy za późno. Osobiście zajmuję się filmowaniem ale szczerze mówiąc nie lubię tego robić, jak się Młodzi szczerzą do fotografa a kamerę mają w ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry