Widok

Silva

Silva Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstaje na granicy centrum Gdyni, ale już poza zasięgiem śródmiejskiego gwaru. Możliwość szybkiego wyjazdu na obwodnicę, sąsiedztwo głównej arterii Trójmiasta, przystanku SKM oraz przystanków autobusowych i trolejbusowych gwarantuje sprawny dojazd do różnych dzielnic aglomeracji. Nieopodal znajduje się galeria handlowa, park naukowo-technologiczny oraz centra biurowe.
Silva ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Okolica się rozwija

równocześnie pozostając blisko lasu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lokalizacja

Atrakcyjna lokalizacja. Bardzo blisko głównej arterii Trójmiasta, a przy tym w zielonym i malowniczym miejscu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Blisko zieleni

Świetna lokalizacja. Cenię sobie zieleń w mieście i dobrą komunikację z całą aglomeracją.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak nie masz pjeniedzy to nie kupuj biedaku!11 ciezka praca poplaca - zarobilem to mam a ty nadal mieszkaj w swoim falowcu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

zadowolona

Jak dla super Invest Comfort jak zawsze na wysokim poziomie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zainteresowana

Czy jeszcze można kupić tam mieszkanie? Interesuje mnie około 100 M
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Płot

Przewodnicząca Rady Miasta Gdyni doceniła szczególne walory płotu i przyznała osiedlu nagrodę za ogólnodostępne, ale nie dla każdego dostępne, tereny zielone na terenie osiedla.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdynia i Zieleń? hah...pfff no może na karwinach czy dąbrowie.Gdynia to miasto z betonu i marzeń
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zieleń

Najbardziej lubię Gdynię właśnie za zieleń. Chciałabym mieszkać na tym osiedlu. :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Rodzinne

Bezpieczne osiedle w świetnej lokalizacji. Ja mam blisko do pracy w Redłowie, dzieci do szkoły i na zajęcia dodatkowe w centrum. A dziesięć minut do Klifu czy Riviery potrafi czasem uratować życie. ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Silva

Zgadzam się z poprzednikami: świetna lokalizacja! Mam spokojne, zielone otoczenie, a równocześnie pozostaję w centrum miasta.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Aktywnie i blisko natury

Jestem bardzo zadowolona. To miejsce idealne dla rodzin, ale także dla osób, które lubią żyć aktywnie i blisko natury. :) Mnóstwo tras do biegania, dziesięć minut do Riviery na pilates, a ponadto siłownia i sauny w części wspólnej osiedla.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mieszkanie w II etapie mają być wydawane 12.2019 . Kupiłem i właśnie czekam . Takie info podaje biuro sprzedaży i jest to zgodne z zapisami z umowy deweloperskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bliskość skm pętli autobusowej biurowca który wygląda jak silva po przeciwnej stronie i centrum handlowego to są atuty?... Co kto lubi, gość nawet nie ma gdzie tam zaparkować...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Genialna lokalizacja

Moim zdaniem najlepsza w Gdyni. Otoczenie jest spokojne i bardzo zielone, a równocześnie mam blisko do centrum, PPNT czy Klifu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja znalazłam info, że koniec 2019! Ale na śmierć nie pamiętam gdzie, gdzieś w którejś zakładce na stronie Investu. Także prawdopodobnie wcześniej niż to planowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy ma ktoś nieformalne informacje o realnym terminie odbioru drugiego etapu? Planowy jest na 31.01.2020, ale w rzeczywistości bywa różnie. Będę wdzięczny za info.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mieszkam na Warszawskiej w Gdyni

Postanowiłem dodać swój komentarz bo dużo jest hejtu że głośno musi być w SIlva mieszkaniach. Taki urok mieszkania w centrum. Ja mieszam na Warszawskiej i ciągle za oknem mam szum samochodów (lub hałas jak otworzę okno). Ale taki wybór. Dzięki temu mam wszędzie blisko. Na piwo ze znajomymi na mieście. Do wielu sklepów. Kupując mieszanie w centrum zawsze będze się miało jakieś odgłosy za oknem( to nie wieś czy peryferie miasta). Za to atutem jest bliskość. SKM to teraz podstawa w poruszaniu się po trójmieście. Silva więc jest rewelacyjnie usytuowana. Może brakuje tam sklepików osiedlowych ale nie ma idealnego miestca. Zawsze będzie coś nie tak.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Opłaty

Jakie są na tym osiedlu srednie miesieczne oplaty za mieszkanie ok 70 m2; bo z tego co widze w ofertach mieszkan na wynajem w Silvie sa kosmiczne, ponad 1000 zł. Czy mógłby sie ktos wypowiedziec??? Dziekuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Działki Leśne

Apartamenty Wolności (7 odpowiedzi)

Apartamenty Wolności, zlokalizowane pomiędzy Śródmieściem Gdyni i Trójmiejskim Parkiem...

do góry