Widok

Silver House

Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Silver House zlokalizowany jest w ścisłym Śródmieściu Gdyni, przy ul. Zygmunta Augusta. W pobliżu znajdują się liczne obiekty handlowe, usługowe, ośrodki kultury i oświaty. W bliskiej odległości położone są też atrakcyjne tereny nadmorskie - Skwer Kościuszki z Molo Południowym, Bulwar Nadmorski oraz plaża. Silver House to kameralny budynek mieszkalno-usługowy w zabudowie pierzejowej, powstało w nim 88 lokali mieszkalnych - niżej mieszkania, na górnych kondygnacjach - apartamenty. Na ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A terminy ???

Jakoś słabo im idzie ta budowa. Skończą w tym 2015 ?
popieram tę opinię 104 nie zgadzam się z tą opinią 8

no bez przesady

idą w górę z każdym dniem, trochę ciasno pod katem infrastruktury ale jesli ma byc garaz podziemny to petarda zwlaszcza ze gdynia sie pokusila o parkometry :/, mnie tam sie podoba fajny projekt i mieszkanie/wynajem w centrum miasta ma sporo plusow :-)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 108

Jarek K.

Jarek czy to ty pisałeś? Wyczuwam cię po petardzie!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Świetny

Piękny, nowoczesny a jednocześnie nie krzykliwy. Ładnie wtapia się w otoczenie. Wreszcie zaczęły pojawiać się w centrum Gdynii ładne nowe apartamentowce. Bo Sea Towers niestety było wielką klapą. Aż jestem ciekawa plebiscytu na najlepszą inwestycje 2014 bo to nie jedyny udany projekt pomimo, że nadal mój faworyt. Gdynia pięknieje, oby tak dalej :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 116

idealny

super projekt, chciałabym tam mieszkać, fajne warunki i centrum miasta
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 115

Centrum

Coraz bardziej podoba mi się centrum Gdyni. Te nowoczesne wstawki są rewelacyjne - zwłaszcza Baltiq Plaza i Silver House. Świetna architektura, aż jestem zaskoczony - po tym, co nasi architekci wymyślali do całkiem niedawna. Podobają mi się stare, modernistyczne kamienice w centrum, a mieszanka z dobrą, nowoczesną architekturą wypada naprawdę fajnie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 121

Drogo, betonowo z okien patrzysz do kuchni sąsiada itp.

Jak na tą lokalizację - straszny projekt. Elewacja - nic co by mogło zachwycić. Wykonanie - beton, beton, trochę silikatów, panowie budowlańcy jadą po całości, tylko pan w białym kasku lata jak robią pomiary... Rozp..duchę robią na cały kwartał ulic, kują wiercą tną ten swój beton - chyba dorabiają otwory na okna i schody? Wszystko w promieniu kilometra zapylone, hałasy cały dzień. Z początku chciałem się tam przenieść - kupiłem mieszkanie w kamienicy niedaleko -ale jak widzę sposób wykonania to nie, dziękuję, wolę przedwojenne mury.
popieram tę opinię 113 nie zgadzam się z tą opinią 9
Mi tam się podoba ta elewacja - duże okna, nic krzykliwego. Gustowny budynek. Dzisiaj niestety z cegły się już nie buduje, a we współczesnym kontekście Invest Komfort ma chyba dość dobrą jakość. Na pewno wolę nowoczesny beton z garażem w centrum niż starą cegłę bez garażu. Tylko niestety cena jest gorsza... A tym bardziej na wyższych piętrach z dalekim widokiem...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 98

kto tam chce jeszcze kupic w tej drogiej plombie

Jeden budynek to bardzo drogie czynsze oprocz tego caly dzien nie ma slonca i widok niezbyt ladny. Za takie drogie ceny zbuduje sobie lepiej jeden, porzadny dom.
popieram tę opinię 113 nie zgadzam się z tą opinią 7

Za cenę tego mieszkania nie kupisz nawet działki pod dom w centrum Gdyni.

To miejsce dla ludzi chcących żyć w centrum miasta. Nie chcą kosić trawników, spraszać znajomych na grilla, malować płotów, sadzić kwiatków, zamiatać liści jesienią i odśnieżać podjazdu zimą. Im nie przeszkadza że na balkonie może patrzeć na nich 30 sąsiadów. Lokatorzy takich lokali chcą żyć swoim życiem w dobrze zaprojektowanym, funkcjonalnym wnętrzu. Ustawienie budynku na linii wsch/zach zapewnia widok słońca w każdym lokalu. A poza tym, słońce do woli, mogą oglądać z plaży którą mają w zasięgu 10 min powolnego spaceru. Inne priorytety tego wyboru.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 64

Bylem i ogladalem kilka mieszkan....

Do wysokosci 3 pietra o sloncu mozna sobie pomarzyc.....
O intymnosci takze...bo bedzie big brither....caly dzien
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 4

miłego dnia bez minusów :)

Biorąc pod uwagę ilość minusów pod każdym pozytywnym poście nt. tej inwestycji, wnioskuję, że z jakiegoś powodu krew Was zalewa szanowni Rodacy.
Uśmiechnijcie się czasem, szkoda życia na żółć :)

Ciekawe, ile minusów zbierze mój wpis ;)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 18

ładna inwestycja

odmieniła tę zapomnianą ulicę, oby więcej takich projektów, cieszy oko :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 32

Nie wierzę, że za od 500.000 tys.pln wszystkie mieszkania sa niby wyprzedane a teraz 2 pokoje 888tys.pln

Pare miesiecy temu bylo jeszcze wszystkie mieszkania dostepne. Manipulacja przez pracowniko i mieszanie w glowach konsumentom.Niech sie lepiej zajma reklamacjami i naprawa tych zepsutych mieszkan z grzybem i plesnia co tyle sprzedali..tej pracy jest bardzo duzoo
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry