Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Patologia i kabaret wątek zamknięty Kurierzy tej firmy to PATOLOGIA uliczna i intelektualny Rów Mariański. Na...
~Kredka28
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 maja 2016

BRAK PRZESYŁKI wątek zamknięty SIEDZE W DOMU DWA DNI I CZEKAM NA PRZESYŁKĘ, ZAGLĄDAM DO SKRZYNKI Z MYSLĄ, ŻE...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 maja 2015

Szok wątek zamknięty Kurier arogancki, zaczął mnie wyzywać po tym jak dotarł do mnie z paczką...
~Malbork Klaudia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Najgorsza firma kurierska w Polsce!!! wątek zamknięty Dziś miałem okazję" skorzystać z ich usług". kurier przyjechał do domu o...
~Michael
9

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

ŻENADA wątek zamknięty Kurier- cham i prostak. Brak awizo, brak kontaktu, jak już udało się nawiązać...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

Poniżej zera. wątek zamknięty Od tygodnia przesyłki brak zero kontaktu strata kasy na telefony . po...
~K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

Kurier abderyt... wątek zamknięty Od dwóch dni pseudo kurier bo trudno czlowieka chamskiego i niepowaznego tak...
~Katarzyna K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

zdecydowanie odradzam wątek zamknięty nie korzystam bo nigdy nie dostarczają na czas, a kurierzy są niemili i...
~efa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

ODMAWIAJCIE PACZEK Z TEJ FIRMY A NIE DŁUGO Z DPD BO TO BĘDZIE TA SAMA FIRMA wątek zamknięty Kurier nie miły i arogancki a przepraszam pani w centrali na moją skargę...
~qba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

strasznie dno wątek zamknięty masakra masakra i jeszcze raz masakra kurier ani nie przyszedł ani nie...
~Dominik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2015

Tragedia wątek zamknięty Uwaga na kuriera dowożącego na Chełm. Pan nie raczył się u mnie zjawić, ani...
~Była klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

MASAKRA wątek zamknięty NAGORSZA Z FIRM KURIERSKICH! nie dzwonia, nie udostepniaja tel kuriera, brak...
~domninika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Dołączam się do negatywnych opinii wątek zamknięty Otrzymałam powiadomienie, że kurier przyjedzie do godziny 20:00, czekałam i...
~Car
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

Najgorszy kurier z jakim się spotkałem. wątek zamknięty Paczka została dostarczona... do sąsiada. Żenada.
~KS
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

Żenada!!! wątek zamknięty Najgorsza firma kurierska z jaką miałam do czynienia. Kurier na prośbę, aby...
~Milka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

KŁAMLIWI KURIERZY LENIE .. wątek zamknięty Dwa GIGANTY DPD I SIÓDEMKA teraz dwie najgorsze firmy łączą siły czyli będzie...
~karolina
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2015

Zaginiona przesyłka wątek zamknięty Skorzystałam z usług firmy Siódemka Przesyłki Kurierskie 28 grudnia,...
~Aleksandra
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

PORAŻKA!!!!! wątek zamknięty SIÓDEMKA WŚRÓD KURIERÓW JEST JAK INTERNET EXPLORER WŚRÓD PRZEGLĄDAREK....
~Karozinda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 stycznia 2015

nie polecam wątek zamknięty Najgorsza firma kurierska. Dwa dni od rana do wieczora przesiedziałam w domu...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

DRAMAT wątek zamknięty Szkoda gadać. Kolejny raz jestem narażony na ich wątpliwej jakości usługi -...
~czytelnick
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
399

postów

258

wątków

do góry