Widok

Siódemka - odradzam

Na wstępie chciałbym przestrzec WSZYSTKICH którzy mają zamiar nadać przesyłkę firmą kurierską "Siódemka". Moje zdanie opieram na kilkunastu MOICH przypadkach W KTÓRYCH ZAWSZE, ale to ZAWSZE są jakieś problemy. Zamawiając towar z różnych portali internetowych, ogłoszeń czy sklepów wysyłkowych staram się dokładnie UNIKAĆ wysyłki kurierskiej realizowanej przez serwis "Siódemka", dlaczego? głównie chodzi o CZAS REALIZACJI.
Jak wiadomo kuriera zamawia się dlatego żeby jak najszybciej towar został dostarczony kupującemu/odbiorcy. Miałem przypadek, w którym zamówiłem części motocyklowe które były mi bardzo pilnie potrzebne, na serwisie ogłoszeniowym była opcja wysyłki kurierskiej więc się nie zastanawiałem i od razu z niej skorzystałem. Po 2 godzinach otrzymuję maila od kontrahenta że towar został wysłany, po chwili mail od Siódemki że przyjęli paczkę więc czekam. Paczki spodziewałem się na drugi, trzeci dzień. mijają 2-3 dni, niestety paczka nie dociera do mnie. Mija tydzień paczki wciąż niema, w rejestrze tracking-u niestety żadnych nowych powiadomień. Po telefonie do firmy kurierskiej dowiaduję się, że przez jakieś błędy kierowcy/dostarczyciela paczka musiała wrócić żeby jeszcze raz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również odradzam "Siódemkę". Zamówiłem przesyłkę na adres siedziby firmy, w której pracuję ze względu na to, że wracam późno do domu. Po sprawdzeniu statusu przesyłki dzwoniłem na numer infolinii upewniając się, że kurier tego dnia dojedzie. Pani z infolinii powiedziała, że nie może skontaktować się z kurierem, ale wyśle mu wiadomość, aby w miarę szybko dostarczył przesyłkę. W razie jak nie dostarczy tego dnia, to musi podjąć jeszcze jedną próbę następnego dnia. Do domu pojechałem dobrze po 20-tej, kurier w tym dniu nie dojechał i nie kontaktował się ze mną. Następnego dnia sprawdziłem status przesyłki a tam: Błędny Adres (BA) wpisany o godzinie 21:55. Dodam, że na ich stronie jest napisane:przewidywany termin doręczenia przesyłki w usłudze standardowej jest do godziny 20:00. Prosimy oczekiwać na Kuriera. No to się doczekałem :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry