Widok

Skandal!

Jeżdżę z Komfortem juz długo i nigdy nie narzekałam ani za jakość obsługi (kierowca, taksówka) ani na cenę obsługi. Mieszkam w Gdańsku i zawsze jeżdżę ta sama trasa. A dzisiaj było jakoś inaczej. Taksówka normalnie podjechała i miałam przygotowane jakieś 24 zł w gotowce, gdyż wiedziałam ze przejazd wynosi od 20-21/22 zł wiec nie zamawiałam taksówki z terminalem płatniczym. A taksówkarz jadąc ta trasa która pokonuje jak zwykle i ogólnie będąc stałym klientem zażyczył sobie 25 zł! Ja wiem ze to nie jest dużo więcej, ale przez to byłam w niekomfortowej sytuacji przy wyjściu z taksówki. Zapytałam sie o możliwość płacenia karta, ale takiej nie było. Przez to musiałam sie zapytać czy mogę zapłacić tylko 24 zł. To może nie jest jakiś duży problem ale: 1. Poczułam sie oszukana i zawiedziona za przejazd, którym jeżdżę przynajmniej 3x w miesiącu. 2. Było mi zwyczajnie głupio, gdyż będąc stałym klientem nie mogę zapłacić całej ceny przejazdu. Dziękuje za to: granatowemu mercedesowi 211 E KLASA kierowca nr 11.
Moja ocena
Komfort Taxi kategoria: Taxi
obsługa: 1
 
jakość usług: 5
 
czas oczekiwania: 5
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
2.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
PROPONUJĘ AS TAXI.Takie sytuacje nie mają miejsca w każdym aucie tyle samo i wychodzi taniej od komfort taxi a w każdym aucie terminal kart płatniczych,No i standard aut bez porównania o czym tu mówić...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
A ja porównałem ceny AS taxi i KOMFORT Taxi, i co się okazuje ? ... Komfort ma na wejściu 5,60zł a AS 6 zł. Potem AS ma 1,80zł a Komfort 1,82zł. Czyli globalnie na pierwszych 15 km Komfort jest tańszy. Mnie i tak pasuje. Jeżdże z Komfortem od 5 lat i nie narzekam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

o ile kierowca komfortu włączy Ci ten rabat ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dacia Logan jest wizytówką AS TAXI :) standard aut :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie wiecie, że taksometr liczy nie tylko trasę przejazdu, ale i czas ? Jeżeli taksówka stoi (na światłach, w korku) to też kosztuje... Paragon podstawą do reklamacji... a tutaj to takie puste, puste słowa :) Wystarczyło pilnować liczydła i wysiąść jak się drobne skończyły, a nie ktoś ma za biedotę dopłacać... 30% rabatu i jeszcze pan złotówkę opuści bo nie mam... To umyj szyby w samochodzie za tą złotówkę :) No straszny skandal :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak się tak przelicza przejazd taxi ze wyszło 2zł więcej to jezdzij autobusem a jak by na drodze była losowa sytuacja korek ,wypadek i trzeba było by dostać to co !!! Panie taksówkarzu mam tylko 24zł masakra i wstyd !!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry