Widok

Skandaliczna obsługa - UWAGA NA VECTRE

7 Pażdziernika zgłaszałem pierwszą awarie telewizji i myślałem, że po paru dniach będzie po wszystkim - myliłem się bardzo. Dziś mamy 12.11.15 i sprawa ciągnie się ponad miesiąc. Za każdym razem procedura wygląda tak samo - zgłaszamy problem na infolinii, przekazywany on jest do monterów a oni maja za zadanie usunąć usterkę. Co ciekawe montera na moje 4 zgłoszenia nie było ani razu w moim mieszkaniu. Za każdym razem dostawałem jednak telefon z automatycznego biura obsługi klienta z ankietą na temat zadowolenia z rozwiązania problemu. Takie podejście to skandal. Jedno jest pewne ktoś z nich mocno oszukuje nas klientów. Być może są to monterzy, którzy zgłaszają sobie "załatwienie sprawy" mimo że usterki dalej występują. Może po prostu cała firma jest niekompetentna ? Za rok czasu kończy nam się umowa i wtedy na pewno zrezygnujemy, po czym zapewne zadzwoni ktoś z utrzymania klienta i spyta dlaczego - Mamy dla Państwa lepsza ofertę... Zgadnijcie co im wtedy odpowiem!!. Nie polecam zero szacunku do klienta

wypowiedź zmoderowana ( 2015-11-26 09:35:04)

Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: -
 
awaryjność: 1
 
dodatkowe usługi: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Paweł, abyśmy mogli pomóc w opisanej przez Ciebie kwestii prosimy o przesłanie danych abonenckich z opisem sytuacji na adres mailowy gdanskpomoc@vectra.pl . Postaramy się pomóc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry