Widok

Skarga na radnych

Chciałem zauważyc iż obecni radni dzielnicy stogi wogóle nie inersuja stanem podwórek oraz chodników na ul.Wrzosy 26(40lat nic nie bło robione!!!!) ,a interesuja się tylko tam gdzie widac przy głównych ulicach lub tam gdzie mieszkają (róbcie wszędzi a niesiedzcie na d*pach!!!)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
z tego co wiem, to dla mieszkańców były spotkania z radnymi... takie rzeczy się ogłasza nie na forach, nie na drzewach, nie na murach, nie na Facebooku. Najlepiej osobiście, lub na piśmie bezpośrednio do danego odbiorcy. Jeśli oczywiście komuś zależy na relatywnych skutkach, a nie na ... właśnie nie wiem czemu ma służyć taki wpis. Modernizacja ulicy głównej, tj Stryjewskiego czy Nowotnej, według mnie ( a mieszkam tutaj krótko), to potrzeba pierwszego rzędu, a nie ul Wrzosy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mieszkałem tam od 1990 roku do 2007, faktycznie nic się nie zmieniło poza tą inwestycją za wieżowcem na zalesiu, nie raz tam bywałem.
Aut między środkowym a pierwszym blokiem przybyło a klepisko dalej, żadnej kostki, chodnika. Elewacja bloków jakby przy kopalni węgla...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Stogi

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

do góry