Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetne efekty wątek zamknięty Korzystam regularnie z zabiegów ponieważ widzę ich efekty na mojej skórze. Co...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

Bardzo polecam! wątek zamknięty Bardzo indywidualne podejście połączone z szeroką wiedzą i profesjonalizmem....
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 maja 2018

Zabieg laserowy wątek zamknięty Zabieg był świetny . Pory się zwęziły a cera jest promienna:) . Polecam gorąco.
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2018

Rewelacja :) wątek zamknięty Pani Asia ciepła, profesjonalna i przesympatyczna osoba . Zabieg wykonany na...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2018

Uroda podniesiona wątek zamknięty Zabiegi rewelacja
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

Rewelacyjne miejsce!!! wątek zamknięty Doskonały relaks dla ciała i duszy połączony z dbanie o własne zdrowie i...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Wspaniałe miejsce wątek zamknięty Mega profesjonalizm, wspaniałe efekty. Znalazłam swoje miejsce, w którym...
~Karolina Domińska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

ULUBIONY! wątek zamknięty Jestem regularną klientką SKINLAB od początku istnienia gabinetu. Przychodzą...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Ulubiony gabinet kosmetologii wątek zamknięty Bylam u Pani Asi już kilka razy i jestem bardzo zadwowolna. Korzystam z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2017

Taki sam, a jednak jakis taki....lepszy. Nowy ja! wątek zamknięty Do gabinetu Pani Asi trafiłem po tym, jak zobaczyłem i pozazdrościłem efektu...
~Radek / RSC
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2017

Full profeska!!!! wątek zamknięty Po pierwsze gabinet- ciepły, przytulny, przyjazny. Pani Asia jest...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2017

Perfekcyjny salon kosmetyczny wątek zamknięty Bardzo polecam! Bez obaw i wątpliwości można się oddać w ręce pani Asi....
~Urszula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2017

Pani Asiu bardzo Dziekuje! wątek zamknięty Dzięki Pani zabiegom czuję się bardziej pewna siebie i kobieca. Poza tym nie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Bardzo polecam! wątek zamknięty Z usług gabinetu korzystałam już 4 razy. Pani Asia to profesjonalistka, a na...
~Dominika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Świetny kosmetolog w Trójmieście wątek zamknięty U Pani Asi byłam już 2 razy i wiem, że będę tu stale przychodzić :) Już po...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Promienna skóra wątek zamknięty Profesjonalizm, wiedza, podejście pełne pasji, poczucie zadowolenia i relaksu...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Bylam dopiero raz ale szczerze polecam. Pani Asia jest profesjonalistka po 2...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Brawo! wątek zamknięty Jeden z lepszych gabinetów, w jakim byłam. Od 3 lat mieszkam w Gdańsku i nie...
~Danuta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Rewelacyjnie! wątek zamknięty Ciekawa oferta i wspaniałe podejście Pani Asi. Bardzo ciepła, a przede...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Polecam:-) wątek zamknięty Świetne i miłe podejście do klienta. Pełen profesjonalizm w doradzeniu i...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry