Widok

Sklep "Paulinka" pod szyldem ABC na pogórzu dolnym na Unruga przy Uranowej.

Pytanie do was na temat sklepu "Paulinka" pod szyldem ABC.
Śmiem go nazywać "komuną"
Ceny kosmicznie drogie, choćby piwo 80gr. różnicy niż na Obłużu w innym sklepie. Jeżeli mam cokolwiek kupić to wolę pojechać samochodem i kupić np. piwo w większej ilości co wyjdzie mnie taniej licząc z paliwem bądź pieszo idę byleby nie przepłacać (bo wolę by ta komuna padła niż pozwalać im na takie okradanie klientów)
-W dodatku podjazd dla wózków bez schodków co baaardzo utrudnia wjazd kobietom z wózkiem do tego sklepu szczególnie zimą, gdyż mając mokre obuwie można się łatwo tam poślizgnąć.
-Szefostwo wiecznie naburmuszone.
-Kupując np. sporą ilość bułek ładują ile się da do jednej siatki (nawet na tym oszczędzając).
-gdy brakuje 1 grosz to nie odpuszczą lecz wolą wziąć 10 groszy więcej i wydać resztę co do grosza, a nie raz powiedziałem w tym sklepie reszty nie trzeba (chodzi o szefową).
Inne pracownice są nawet miłe i da się z nimi miło pogadać, ciekaw jestem czy są one traktowane z szacunkiem, czy mają umowę o pracę, urlopy co roku.

Nie wiem jakie jest wasze zdanie na temat tej "komuny" ale moim marzeniem jest, by powstał tu jakikolwiek market który by był konkurencją, co zmusiłoby do obniżenia cen żeby utrzymać się na rynku, bądź splajtowania, a załodze życzę oby znaleźli lepiej zapewne płatną pracę, bo wątpię że będą gdziekolwiek mieli gorzej.

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taki sklepik, w przeciwieństwie do Biedronki czy Lidla, musi płacić absurdalne podatki i rozlicza się w Polsce... stąd różnica w cenie na tym tak drogim dla Ciebie piwie. Pewnie, jedź dalej, kup od razu całą zgrzewkę i dawaj zarobić zagranicznym firmom, a potem płacz, że gospodarka upada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Są inne osiedlowe dużo tańsze ... Powinni sie rozeznać w cenach u konkurencji.
A wina wg. mnie leży w szefostwie.
Przydałby sie remont na zewnątrz sklepu by jakoś to wyglądało i miło się tam wchodziło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pogórze

Transport, przeprowadzki (32 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

do góry