Widok

Skradziono przyczepę do łodzi z parkingu przy szkole

Karczemki Temat dostępny też na forum:
W weekend z 12 na 13 skradziono z parkingu przy szkole przyczepę do łodzi, przyczepa była postawiona przy płocie obok żółtego szeregu.... jeżeli ktoś może widział jakiś samochód który kręcił się przy wcześniej wspomnianej przyczepie proszę o info...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na glownym skrzyżowaniu jest monitoring. O ile działa to moze zmuś policje do przejrzenia go
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak wiem ze jest tam monitoring... dziekuje...
ale jezeli ktos choc troche pomyslal to napewno wyjechal przez ulice Inzynierska... ale bede musial sie zastanowic czy isc z tym na policje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Stałam na balkonie w żółtym szeregowcu kiedy podjechało auto. Młody szczupły, niewysoki chłopak podłączył przyczepę. Długo nie dawał rady wyjechać, ciągle kopiąc w hak nie mogąc wyjechać. Wróciłam do domu i zabrałam psa na spacer. Wracając Azaliową do domu na wysokości gabinetu dentystycznego koleś wyjeżdżał z parkingu wyjazdem obok gabinetu z dużą prędkością prawie we mnie uderzając. Samochód - stary ze złomu, kolor szary matowy jakby zdarty lakier bez zderzaka chyba bez tablic rejestracyjnych, jechał bez świateł, gabarytowo podobny do starej Audi 80. Pojechał w kierunku Inżynierskiej. Wszystko działo się ok godz. 21. On musiał walczyć z ta przyczepą ok godziny. Nie zwróciło to mojej uwagi ponieważ widział, że stoję na balkonie i zachowywał się normalnie. W pobliżu parkingu było sporo ludzi. Może ktoś pamięta coś więcej....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje bardzo za informacje....
tak myslalem ze wyjechal Inzynierska bo tam nie ma kamer...
szkoda ze sam go nie nakrylem.....
jeszcze raz dziekuje za info...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

do góry