Widok

Skradziono rower Kross Level B3

Rowery Temat dostępny też na forum:
Cześć, od ok. trzech miesięcy mieszkam w Gdańsku i już zdążyli mnie okraść. Łupem złodzieja padł mój rower marki Kross Level B3 (czarno-czewony), rocznik 2015. Rozmiar ramy: M. Przerzutki tył: Shimano Alivio; przód: Shimano Altus. Opony Schwalbe Smart Sam 29x2,1". Rower stał w suszarni bloku na Ujeścisku. Trzeba było przejść trzy pary drzwi zamknięte na klucz, więc wydawało się bezpiecznie. Cały blok trzyma tam rowery. Ktokolwiek by zauważył taki rower prosiłbym o kontakt pod adresem k.banik@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamki które są w takich drzwiach (piwnica/suszarnia) to raczej pikuś dla złodzieja o kodzie do domofonu nie wspomnę. Inna sprawa ze klucze do takich miejsc ma wiele osób i są to nie tylko mieszkańcy - u mnie się włamali do piwnic w okresie kiedy wprowadzało się sporo osób do nowego bloku, kręciło się sporo różnych ekip przeprowadzkowo-remontowych, wszelakiej maści fachowców od prądu, wody, telewizji itp. Wchodziło i wychodziło dużo nie mieszkających w bloku osób. Od tamtego czasu oba rowery trzymam w mieszkaniu. Jak już miałbym trzymac w piwnicy to na jakimś łańcuchu albo ulocku porządnym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
już miałem myć rower po lesie
bo "wygląda"
ale po takim
zostanie brudny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

do góry