Widok

Skrzypek na dachu

Skrzypek na dachu Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Skrzypek na dachu.
Skrzypek na dachu

Musical jest adaptacją książki Szolema Alejchema, opowiadającą o losach żydowskiej rodziny, skazanej na wygnanie z rodzinnej wsi w carskiej Rosji.
"Skrzypek na dachu" jest także obrazem przemian, upadania tradycji, o której tak wiele się mówi i która nie wytrzymuje konfrontacji z nowymi zjawiskami.

To także jeden z niewielu musicali, w którym w piękny, dowcipny, ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Petycja

Petycja o spektakle popołudniowe w soboty w Teatrze Muzycznym: www.petycje.pl/3552 !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Do końca grudnia nie ma żadnych biletów, więc spokojnie można zdjąć te informację nie ma czego reklamować!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja mam bilety.... idę w niedzielę....opowiam Wam jak było :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

rewelacja !

widowisko naprawde rewelacyjne! naprawde warto. byłam na 3generalnej próbie. gorąco polecam!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

...

byłam i sie rozczarowałam, to nie jest ten skrzypek....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

super...

byłam wczoraj i mi sie bardzo podobało...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

supr mega ekstra

pokazane relacje miedzy aktorami dobrze zagrane ze wspaniala muzyka, kkostiumami i aktoami w najlepiej dobranych do siebie rolach cud miod maliny!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

REWELACJA!!!

Długo musiałabym opisywac swój zachwyt, żadne słowa nie przekażą tego co przeżyłam wczoraj oglądając spektakl. Każdy powinien obejrzeć SKRZYPKA bez żadnego ale...
Brawa wielkie wszystkim którzy brali w tym udział!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

SUPER

Byłam widziałam i byłlo świetnie. Brawo Panie Gruza.......
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

ehh

duzo slyszalam, widzialam wszytkie produkcje tego teatru grane przez ostatnie kilka lat, i powiem tak.. 1. wzruszona, 2. podziw dla "wygrania" z artystow wszystkiego co bylo mozliwe.. GRATULUJE!! warto..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jest to!!!

Byłem na premierze tego wspaniałego spektaklu. Tak, to jest zupełnie inne wydarzenie niż inscenizacja sprzed 25 lat. Nowoczesna scenografia posługuje się animacjami komputerowymi obrazów Marca Chagalla, wzbogacona kolorowymi i pulsującymi światłami. To porusza naszą wyobraźnię. Muzyka jak zawsze wspaniała a do tego znane przeboje Tewjego "Gdybym był bogaczem" lub chóru "To świt, to zmrok". Bernard Szyc w roli Tewjego mleczarza jest rewelacyjny. Aż skrzy od jego humoru słownego, sytuacyjnego - ale to już zasługa libretta po części. Po nowemu p.Gruza zainscenizował scenę snu, gdzie duch Babci Cajtli (Alicja Piotrowska) wynurza się niespodziewanie z pod ziemi a duch Frumy-Sary (Grażyna Drejska) fruwa nad sceną w długaśnym, czerwonym kostiumie. Co prawda na premierze lot nie doszedł do skutku - plątanina sznurków - jednak przypuszczam, że w następnych spektaklach będzie ok. Zupełną nowością jest zakończenie. Bardzo mocne, dyskusyjne i kontrowersyjne zarazem. Nie chcę zdradzać na czym polegało, by nie psuć przyjemności oglądania spektaklu. Z pewnością poruszy nas, zachwyci albo oburzy. Ale o tym trzeba się przekonać samemu. Gorąco polecam!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

SUPER ! :D

naprawdę polecam, super extra fantastyczny musical!!! :) byłam ze szkołą ostatnio, i po prostu super ! ;DDD Polecam, nawet osobą które mają 14 lat xd
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skrzypek + Dach....cudowne połączenie

Rewelacja!!! Byłam na spektaklu 13.11. Jestem zachwycona. Po opuszczeniu kurtyny byłam rozczarowana ze to juz koniec. A koniec...fakt, nieco kontrowersyjny i wyrwany z innej epoki. Całość rewelacyjna, muzyka, humor, śpiew, taniec....po prostu bajka. ps. Z wielką chęcią wybiorę się raz jeszcze ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

To był świetne przedstawienie swietnie aktorzy zagrali mam nadzieje że ja za kilka lat bende tak sao pieknie grać jak oni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

najpierw naucz się pisać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko fajnie, ale

Spektakl rewelacyjny, tylko to zakończenie pana Gruzy pasowało jak świni siodło. Ja rozumiem, że wypędzenie Żydów ma dużo wspólnego z holocaustem, ale to co zrobił reżyser to było ukierunkowanie odbioru widza. Toż to tania amatorszczyzna! Zero miejsca na własne refleksje. Gruza potraktował widzów jakby mieli niedorozwój wyobraźni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

skrzypek na dachu

spektakl przepiękny, rewelacyjny.Zakończenie zaskakujące,którego nikt się nie spodziewał,ale jakże prawdziwe.Słowa nie są w stanie wyrazić przeżyć i wrażeń.Gratulacje dla reżysera,aktorów,muzyków i wszystkich,którzy tworzyli to DZIEŁO!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja jestem niestety trochę rozczarowana stroną wokalną spektaklu. Byłam 19 listopada i o ile choreografia jest ok, muzyka sama w sobie cudowna, to wokal nie zachwycił. Niestety, numer popisowy - "Gdybym był bogaty"- cieniutko - miałam wrażenie że to było na 50% - taka troche niedoróbka. Według mnie brakuje poweru artystom. Nie wiem czy ich za mało czy co. Moim zdaniem dach ma zrywać przy zbiorowych utworach, w końcu oni mają mikrofony, a zdaje się, że udają że spiewają - w końcu to musical. Tak więc aplauz na stojąco - przesadzony................zakończenie? chyba niepotrzebne............
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Najlepszy Tewe Mleczarz

Byłam na pierwszej premierze "Skrzypka" w Teatrze Muzycznym, na 500 przedstawieniu w tym samym teatrze, widziałam spektakl w innych teatrach i na ekranie. I zobaczyłam teraz, tę jakby nową, jakby wznowioną wersję " Skrzypka na dachu". W tej samej reżyserii p. Jerzego Gruzy, z kilkoma aktorami ze " starej ekipy".
I ten spektakl uważam za najlepszy spośród wszystkich , które oglądałam.
- Bo w scenach zbiorowych nadal jest rozmach, tak charakterystyczny dla reżyserii Jerzego Gruzy. Tutaj balet to kilkadziesiąt osób, tutaj chór brzmi potężnie, ruch sceniczny jest wartki, czytelny, ilustratywny a przy tym nasycony wysokiej klasy artyzmem. Cieszę się, że Jerzy Gruza nie stracił swojej artystycznej witalności.
Główną rolę zagrał Bernard Szyc. Przyznam się, że obserwuję tego aktora od wielu lat, od czasu, kiedy występował jako uczeń szkoły średniej w zespole Pieśni i Tańca Kościerzyna. Tańczył zaledwie kilkunastoletni , piękny chłopak. Tańczył tak, że zwracał na siebie powszechną uwagę. Kiedy znalazł się w Studium Teatralnym im. Baduszkowej, zaczął się pokazywać na scenie nie tylko jako tancerz, ale aktor. I doszedł do momentu, kiedy Jerzy Gruza wybrał go do roli Tewe Mleczarza .
I tu stało się coś niezwykłego. On nie grał, on się stał Tewe. I nie powtarzał w swojej roli swoich sławnych poprzedników. Prawie każdy Tewe jest trochę cwaniakiem. Tewe Szyca jest filozofem, życzliwym światu, trochę pouczającym Stwórcę. To pięknie zagrana postać. Przypominam sobie Juliusza Bergera, który zagrał wielką rolę. Ale to był Żyd, w nim Tewe był. A Szyc, ten młody mężczyzna z Kaszub musiał w sobie znaleźć tę głębię innej kultury, innych zwyczajów. I zagrał świetnie, i zagrał NAJLEPIEJ, NAJPEŁNIEJ. Piękny głos, piękna sylwetka, świetny ruch.
Doskonała choreografia zrobiona przez Bernarda Szyca, w której odnalazł się cały , młody zespół.
Bardzo piękna postać Skrzypka, grającego, " odzywającego się" w każdym ważnym momencie spektaklu, co tam, spektaklu, w każdym elemencie życia w Anatewce. Także w ostatniej, dramatycznej scenie.
Ale finałowych dźwięków nie pochwalam . To za agresywne, za jednoznaczne, tym bardziej, że "za chwilę", aktorzy pojawiają się na scenie w uśmiechach i końcowych ukłonach.
Życzę zespołowi, by uszczęśliwiał widzów przynajmniej do 500 przedstawienia. Jak Tradycja, to Tradycja!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam pytanie jak długi jest spektakl?niestety nigdzie nie moge znależć takowej informacji.z góry dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ok 3 h:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam

Spektakl trwa od 19:00 do 22:10 z przerwą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

szkoda

ze piszecie o biletach na ktore was nie stac albo kupicie na karte kredytowa ,lepsza jest fabula od znanej od dawna , blef dyrektora,wygral konkurs a zydom sie chce spodobac tyle wazniejszych tematow jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

brak biletów!

po co pisać o jakimś wydarzeniu skoro i tak nei można już się na nie dostać ? :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

zgadzam się, biletów i tak nie ma, ja poluję na nie już dłuższy czas i strasznie ciężko je dostać.
napiszcie o tym, jak pojawią się nowe daty spektakli i będą jeszcze bilety!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

zawiedziona

skrzypek na dachu-TYLKO DLA WYBRANYCH !!! wiec po co pisac o czyms czego nie ma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

gejowscy aktorzy

w gejowskim teatrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Bilety

Ja mogę mówi o wielkim szczęściu; pod koniec października pojawiła się na stronie teatru informacja o repertuarze na listopad, no to ja w te pędy złapałam za telefon i miła pani w kasie powiedziała, że na listopad biletów już nie ma, ale za dwa dni rozpoczynają sprzedaż wejściówek na grudzień. Pierwszego dnia sprzedaży siedziałam przy telefonie 6 godzin (!!!) i jak się w końcu dodzwoniłam dostałam dwa ostatnie bilety w ostatnim rzędzie na balkonie. Moja rada: dopytac kiedy rozpoczynają sprzedaż biletów na kolejne miesiące, gnac z samego rana do kasy biletowej (odradzam tel) kupic ile się da biletów a potem oddawac potrzebującym :) A na marginesie... spektakl wart jest nawet nocnego stania w kolejce po bilety :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

skrzypek

a) spektakl jest wciaz promowany, bo jak inne bedzie regularnie grany przez teatr muzyczny, wiec trzeba ludzi zachecac do odwiedzin w przyszlosci. A, ze bilety szybko sie rozchodza- taki jest chyba cel reklamy.
b) zakonczenie bardzo dosadne, nieco niepasujace- prawda, ale teatr muzyczny to teatr rozrywkowy. publicznosc stanowia czesto osoby mlode, niewyksztalcone itp. ja sie tam ciesze, ze osoby nieco mniej swiadome zostaly ukierunkowane.
c) slabe wokale? stwierdzenie chyba troche przesadzone. nie mozna wymagac od aktorow, ze beda posiadac glosy na poziomie "gwiazd", chociaz sa na naprawde niezle. pamietajmy, ze robia, ze spiewaja ( i nie tylko ;)) na zywo.
d) profanacja poprzedniej wersji? ja bym byl raczej zawiedziony, gdyby nic nie zmieniono i obejrzalbym ponownie te sama sztuke.
e) zas co do czestosci i godzin spektakli. praca aktora w tarze wymaga naprawde ogromu pracy i wielu prob, wiec trudno o jeszcze bardziej napietny harmonogram. a zwazywszy na ilosc i szybkosc sprzedazy biletow trzeba przyznac, ze obecny czas jednak wielu osobom pasuje.

A moim skromnym zdaniem to "Skrzypek na dachu" jest rzeczywiscie calkiem dobra sztuke, chociaz za taka tematyka nie przepadam.

Mazeł tow Korwinowi! Wspanialy czlowiek i dzieki mu za postawienie teatru muzycznego na nogi!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skrzypek już wyprzedany

Na Skrzypka nie ma już biletów, ale są jeszcze na "Dowód" z Sewerynem. Dobrze, że Muzyczny ma taki fajny repertuar....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile spiewu

Ile jest spiewu w tym spekteklu. Czy większosc to sceny mówione??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dużo, sceny śpiewane.

Byłam przed laty 2 razy na Skrzypku i myslę, że pójdę teraz jeszcze raz porównać grę aktorów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cudowny wspaniały !!!

miałem szczęście obejrzeć ten spektakl i jestem zachwycony !!! aktorzy, scenografia, choreografia - no wszystko jest tak urzekające, że wręcz przenosimy się Anatewki ! 3 godziny minęły jak 3 minuty i tylko żal było wychodzić....
A jeśli chodzi o dostępność biletów - ja zdaję sobie sprawę z tego, że aktorzy są tylko ludźmi i należy im się odpoczynek, ale "załatwienie" (dokładnie tak - bo o kupnie nie ma mowy) sobie biletów graniczy z cudem !! Może takie atrakcje jak np "Stomp" można wystawić gdzieś indziej lub przynajmniej nie kosztem pięknych przedstawień w wykonaniu rodzimych aktorów - w tym czasie kolejna ekipa szczęśliwców mogłaby obejrzeć ten wspaniały spektakl !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

BRAWO!!! piękne przedstawienie:) chylę czoła przed wykonawcami. Jeszcze raz brawo !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piękna sztuka

Nie znam się specjalnie na musicalach, ale "Skrzypek" bardzo mi się spodobał. Szczególnie tematyka sporu tradycjonalizmu z modernizmem przypadła mi do gustu, pewnie dlatego, że jest dzisiaj tak samo aktualna jak wtedy w Anatewce.
Rola Edwarda Szyca wprawiła mnie w niemy zachwyt. Doskonale ją odgrywał. Nie podobały mi się tylko kwestie śpiewane solo- były jakieś takie... sztuczne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bernarda Szyca

Role tewiego gra Bernard Szyc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skrzypek z Lublina?

No i wczoraj udało mi się w końcu z żoną obejrzeć "Skrzypka" w wersji Teatru Muzycznego z Lublina. no i nie powalił nas na kolana ( w nawiązaniu do wcześniejszych recenzji grupy gdyńskiej). Spektaklowy "tata" jakoś strasznie próbował ciagnąć z angielska i "Miodka".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

lubelski Skrzypek na dachu

Byłem w niedzielę na lubelskim "Skrzypku na dachu". Piękny spektakl, trochę inny jak "nasz" gdyński ale bardzo mi się podobał. Nawet nie wiedziałem, że w Lublinie jest taki teatr. Dobrze spędzony wieczór...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.

a autor powyższej opini za to wyksztalcony i przede wszystkim obdarzony ciętą ripostą...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oburzenie

Premiera Skrzypka była w listopadzie , jest maj , a ja nadal oglądam hasła wyprzedane. Pracuję od rana do wieczora, proszę mi powiedzieć, kiedy się kupuje bilety na spektakl?!!!!!! Rano?!!!!! jak to jest możliwe, że kiedy siadam po koniec miesiąca, aby zarezerwować bilety na koniec następnego miesiąca już nic nia ma. Jestem zdegustowana... W ciągu jednego dnia sprzedaje się wszystko? Jestem w kasie po południu, bo w ciągu dnia pracuję!!!!!!! i ciągle słyszę, że za późno... dramat. Dodam tylko, że jestem mieszkanką gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wystarczy zadzwonić...

i zarezerwować bilety, a potem przyjechać i je kupić w określonym terminie - to takie trudne w czasach telefonii komórkowej??
Ja kupowałam w grudniu w ten sposób bilety na Skrzypka na luty... i tak już pierwszych miejsc nie było!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mnie sie udało dostać bilety.Mialam farta.PozdrawiamWAKU1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety...

Byłem na Skrzypku w piątek 12.06. i przeżyłem ogromne rozczarowanie.
Warsztat aktorski i wokalny pozostawia wiele do życzenia. Scenografia i kostiumy w zasadzie nie istnieją.... Sceny aktorskie wieją nudą i drewnem. Tekst niewyraźny (Tewe, Perczyk - jeden wielki bełkot). Jedyne osoby zasługujące na uwagę w tym spektaklu to panie grające dwie najstarsze córki Tewe, którym udało się zachować naturalność i zaśpiewać czystym głosem. Pozostali aktorzy sprawiali wrażenie jakby byli na ciężkim kacu. Jest mi ogromnie przykro, ale naprawdę ciężko znaleźć jakiekolwiek pozytywy w tym przedstawieniu. Tym bardziej, że jestem wielkim fanem Teatru Muzycznego. Czekam na kolejne - lepsze produkcje. Wiem na co Was stać. Wystarczy chociażby wspomnieć Chicago...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Witam

Byłam na spektaklu 13.06 i jestem zachwycona.Wspaniała gra aktorów, fajna i pasująca do tego scenografia poprostu super.kiedy spektakl dobiegł końca aż żal było wychodzić TAK TRZYMAĆ!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na zdjęciu jest Tewje Mleczarz śpiewający "Gdybym był bogaczem". :) Poznaję po światłach. Podczas rozmów z Bogiem są chyba niebieskie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super

Byłam na jubileuszu w Operze Leśnej na Skrzypku i przyznam,że mucial-pierwsza klasa :) Warto przeżyć tyle emocji i doznać niesamowitych wrażeń. Wszystkim polecam ten wspaniały musical :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma kotow nadal

czy prawa autorskie sa dla dyrektora nieosiagalne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ale co z tymi Kotami... po co one teraz? Repertuar jest bardzo różnorodny. Zresztą, przecież są tysiące musicali. Dlaczego akurat Koty?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja się rozczarowałam ...

"Skrzypek na dachu" był dość intensywnie reklamowany a mnie jednak nie zachwycił. Owszem, muzyka była genialna natomiast sama akcja i gra aktorów bez rewelacji. Sądzę, że inne musicale z repertuaru są godniejsze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

po co jest ta opcja kup bilet?!

Skoro biletów nie ma.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

rewelacyjny spektakl

świetnie zagrany i zaśpiewany, zresztą piętnastominutowe owacje na stojąco mówią same za siebie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepiękny

Wspaniała gra aktorów, doborowa obsada, świetna reżyseria, ciekawe rozwiązania scenografii. Dziękuję za wzruszenia, żałowałam, że tak szybko się skończył.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

CUDO!

Byłam dwa razy na tym spektaklu, mogłabym jeszcze milion razy to zobaczyć. Naprawdę fantastyczna sztuka, bardzo dobra zabawa.
Znakomita gra Bernarda Szyca - słów brak.
Serdecznie polecam wszystkim!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie...

Mam pytanie, czy z III miejsc dobrze widać? Z góry dziękuję:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak najbardziej. Polecam tam siedziec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kto gral hawe

kto gral hawe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak

tak wprawdzie siedziałam w czwatrym rzędzie ale wrażenia super!!! polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale zostanie ślad...

WIELKA ROLA PANA SZYCA! Dziękuję. Za oddanie uniwersalizmu dzieła.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

kiedy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam na premierze !:D Fajnie wyszła ta animacja, no i Bernard Szyc się postarał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo mi sie podoba !! ;)

pozytywnie ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam - byłam 11.02.2010

Świetny musicial, doskonała obsada, aktorzy dobrani idealnie do odgrywanych przez siebie ról. Szczególnie kreacja głownego bohatera zasługuję na pochwałę. Scenografia adekwatna do rozgrywającej się akcji. Epizody dobrze powiązane w całość, wzbudzają niesłabnącą ciekawość. Na tym spektaklu nie można się nudzić.
Polecam gorąco wszystkim, którzy cenią sobie sztuki, w których nie brak humoru, barw, muzyki i refleksji nad życiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

WSPANIAŁE!

Nigdy nie widziałam czegoś takiego! Idę na to już drugi raz! Nie mogłam się odpędzić od tej muzyki i ciągle nuciłam melodie aż nie kupiłam płyty z muzyką!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ania urbanowska - perła w koronie

Cudowna rola najstarszej z córek. Pod koniec maja w sali kongresowej będzie możliwość obejrzenia jej na żywo. Moim zdaniem najlepsza aktorka młodego pokolenia. Reżyserzy notatniki w dłoń.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skrzypek

Cieszę się, że publiczność dziś doceniła pracę artystów owacjami na stojąco. Zasłużenie według mnie. Naprawdę BRAWO !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacja!!!!!!!!!

Polecam Wszystkim...świetny spektakl...wspaniale zagrany....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piękny, momentami zabawny jak i wzruszający spektakl.

Serdecznie wszystkim polecam, byłam wczoraj i chciałabym pochwalić aktorów grających Cajtlę, Chawę i Tewa. Jako postać, nie biorąc pod uwagę gry aktorskiej najbardziej wzruszyła mnie i najbardziej polubiłam Chawę. Brawa należą się też za piękny śpiew aktorów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

super

Musical jest super :) Byłam już na skrzypku 3 razy i bardzo mi się podobało :) Polecam wszystkim :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwolnić Czechowa

O i tyle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolejny udany spektakl w Muzycznym

Jak na razie Muzyczny mnie jeszcze nie zawiódł. Każdy oglądany tam spektakl to czysta przyjemność. Za Skrzypkiem jest podobnie. Wspaniały pan Szyc, bardzo udane córki, muzyka i piosenki, które się nigdy nie zestarzeją. Polecam!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

koszerna rozrywka

nie. dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

RE:

Głupek!!! Spektakl jest świetny! Niech tam sobie będzie i koszerny, ale ile w nim mądrości życiowej!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

kocham teatr muzyczny

Ten spektakl wzbudził we mnie cały wachlarz emocji.Od radości po złość i smutek. Swietna główna rola. Rewelacyjna zabawa:) To trzeba zobaczyc
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczorajszy spektakl REWELACJA!!!

Znakomity pan Szyc w roli Tewiego, świetna Gołda Kowalewskiej, wspaniałe Hudel i Chawa (cudowne głosy). Sceny zbiorowe rewelacyjnie zagrane. Polecam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wielki elaborat sprowadza sie do jednego

Wszystko pieknie ale najlepsi są Hudel i Perczyk (Meller i Wojciechowski) - są przeuroczy. No i Chawa - pani Kurdej wyglada i gra cudnie!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

wspomnienie

niestety nie stac mnie by byc w teatrze :(. Pamietam Skrzypka z 1984 r, bylam kilka razy ....Najbardziej jednak utkwil mi w pamieci ten pierwszy: proba generalna przed premiereą, rezyser na widowni , ostatnie komentarze poprawki, siedzialam 10 rzedzie, widownia 100% albo i wiecej :)) ....a jak sie szlo do teatru to rozlegal sie motyw przewodni , skrzypce, zmrok, i padajacy snieg....tego nie da sie zapomniec... widze ze w obsadzie sa tez osoby , ktore i przed laty graly.... serce drzy......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skrzypek

A poNowym Roku planowane sa jeszcze jakies spektakle? Chetnie obejrzalbym to dzielo po raz ktorys....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zachwycający

Byłam na premierze w 2008 i w zamierzam znowu się wybrać bo warto!!! :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

ostatnia scena

Jak skrzypek wyszedł w więziennym ubraniu była po prostu pociskiem emocjonalnym. Z zabawnej historyjki, pełnej skocznej muzyki i zabawnych tekstów spektaklt się zamienił w "Tu się naprawde nie ma z czego śmiać".

Spektakl przecudwny, warto każdej ceny!

Gratuluję!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jakie miejsce wybrać? Po przebudowie nie mam pojęcia które rzędy są najlepsze a bilety mają być prezentem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uczta dla duszy

Prawdziwe arcydzieło! Muzyka i taniec to atuty tego spektaklu. Brawo!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

rewelacja

Warty obejrzenia -owacje na stojąco -scenografia mistrzowska .Polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Naprawdę robi ogromne wrażenie

Z całego serca gorąco polecam obejrzenie tego fantastycznego spektaklu - "Skrzypek na dachu"- wszystkim, którzy dotychczas go jeszcze nie mieli okazji zobaczyć. Wspaniała gra aktorska, choreografia, kostiumy, orkiestra - wszystko w najlepszym wydaniu. Ciągle jestem pod wrażeniem. Bezwzględnie warto wydać na bilet, tego po prostu nie można nie zobaczyć !!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najgorsze przedstawienie 3/10

Miałem sposobność być na wielu spektaklach ale ten gniot Gruzy pt "Skrzypek na dachu" był zdecydowanie najgorszym wyborem jaki dokonałem. Scenografia (a w zasadzie jej brak) jest na poziomie przedstawienia przedszkolnego mojej córki 1/10. Gra aktorska miała niewiele wspólnego z profesjonalizmem, to samo przedstawienie przedszkolne miało większych artystów od tych co mieli za swój występ zapłacone 4/10. Reżyseria Gruzy to jakaś pomyłka, ja wiem że po "Gulczas a jak myślisz" ciężko jeszcze "wyżej" zawiesić poprzeczkę ale brak spójności aż bije po oczach 1/10. Muzyka w jakiś sposób próbuje zwiększyć poziom tego partactwa ale nawet oni nie są w stanie wiele zrobić 6/10. Podsumowując 3/10 i zastanawiam się jak mogę uzyskać zwrot pieniędzy bo zmarnowanego czasu nikt nie będzie w stanie mi zwrócić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 13

Bojkot, bojkot, bojkot

z wiadomych powodow
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Można oglądać kilka razy. Polecam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Balkon

Ci którzy mają miejsca na balkonie ll powinni otrzymywać na spektakl lornetki albo specjalne okulary, uważam że jest złe naświetlenie widać tylko zarysy postaci aktorów, re
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

klaskanie

niech się ludzie nauczą że się nie klaska w trakcie spektaklu. to nie kabaret
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Kultura

Piraci. Musical niesuchy (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Piraci. Musical niesuchy . "Piraci. Musical niesuchy" - czyli kolejne...

Zdrada Pablo Amadora (13 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Zdrada Pablo Amadora . Zdrada Pablo Amadora Romain Włodkowski Spektakl...

Dziewczyny z kalendarza (10 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dziewczyny z kalendarza . DZIEWCZYNY Z KALENDARZA Musical na podstawie...

do góry