Widok

Skup Butelek po Piwie

Witam

jesteśmy studentami, jak wiadomo studenci nie stronią od alkoholu a że jest nas 6 osób w mieszkaniu stosy butelek po piwie powiększają się dość regularnie:p już raz udało nam się w pewnym sklepie na żabiance jednorazowo oddać ponad 200 butelek po 35 gr ale niestety ów lokal został zamknięty:( nie orientuje się ktoś może czy w gdańsku najlepiej w okolicy żabianki nie znajduję się jakiś skup butelek po piwie albo sklep gdzie przyjmują bez problemu większe ilości tego surowca ;p??????????????????????????/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też się chętnie dowiem. Jak ktoś wie to pisać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
sprzedawać po trochu,tzn np zamienić 10 butelek na 2-3 piwa.I tak aż dokońca,chyba nie ma innego sposobu.I pilnować tego żeby nie nazbierało się za dużo.Można też spytać czy od ceny zakupionego towaru(innego niż piwo)odliczają kaucję za butelki,ale z ilością też nie należy przesadzać.Niestety to nie niemcy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
skupują złom makulaturę butelki plastikowe puszki szmaty złom elektroniczny ale nie butelki jedynie jako stłuczkę szklaną na złomowcu,niestety daleko nam jeszcze do niemiec.Jedyne butelki jakie sa skupywane w całości to po jabolu wiśniaku za 10gr skupuje STENA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam kiedyś ponad 300 butelek od piwa to sprzedawałam w normalnym sklepie monopolowym,najpierw szłam się zapytać czy mi przyjmą i ile sztuk i czy ta sama cena co kaucja na butelce. no i w dwa dni łażenia się opłaciło .sprzedałam wszystkie 300 butelek.stówka była za te flaszki.aha mi np.bez większego problemu skupili w sklepie na Leczkowa ,na Grunwaldzkiej .trzeba się po prostu pytac to zależy od ilości skrzynek czy mają miejsce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz masz za 300 butelek 150 zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam 400 tez chetnie pogonie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PO LATACH SPIESZE WAM Z POMOCA

Co roku dostaje od mamy ponad 1000 zwrotnych butelek po piwie. Mama ma gospodarstwo agro turystyczne na samym koncu jeziora wdzydzkiego i wczasowicze lubia tam dac w czape i zostawiaja po sobie setki butelek. Wyrzucic szkoda bo to kilka set zloty.

Tak wyglada 2000 butelek upchanych na zywca w Toyocie corolli e11 5drzwi.
http://i60.tinypic.com/rkr2av.jpg

Na trasie Wiele - Koscierzyna - Gdansk z calym samochodem wypchanym doslownie po dach butelkami zawsze atakowalem na zywca kazdy napiotkany monopol i pytalem czy wezma kilka skrzynek albo choc jedna i tak sukcesywnie zanim dojechalem te 100km do Gdanska to juz mialem wszystkie butelki posprzedawane. Pytalem na stacjach benzynowych i chlopow pijacych pod sklepami czy wiedza gdzie mozna zgonic wieksza ilosc butelek i tak przez kilka lat znalazlem kilka sklepow ktore odbieraja mi nawet po 30 skrzynek jednorazowo.
Wszystkich sklepow wam nie dam bo troche sie musialem napocic i nasluchac gdzie moge sobie wsadzic swoje butelki ale jednym pewniakiem sie podziele.

Gdansk Oliwa. Poczatek ulicy spacerowej biegnacej do Osowy. Przy glownej kolo zabki jest monopol gdzie przyjmuja wieksze ilosci butelek po 0.25gr za sztuke. Nawet maja nad kasa powieszona kartke "skup butelek, wieksza ilosc 0,25gr/szt". Na ulicy przed sklepem sa narysowane koperty i wbity znak dla dostawcow (pas jadacy w strone oliwy)

Zdjecie z google street:
http://i58.tinypic.com/14ierrc.png

Aktualne bo 20.04.2015 bylem tam zrzucic resztki z bagaznika i pani miala akurat 5 wolnych skrzynek.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezły patent :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ktoś by pomyślał że doprowadziliście do upadku sklepu zasypując ich nadmiarem butelek :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Obiekty konferencyjne nad morzem - gdzie? (5 odpowiedzi)

Dzień dobry nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, ale trudno poszukuję obiektów...

zegarki (10 odpowiedzi)

Hej :) chciałabym kupić zegarek męski. Wiem że podobają się typu g-shock. Tylko ceny porażające...

Wrozka Justyna z Sopotu - prosze o pomoc w odnalezieniu kontaktu (23 odpowiedzi)

Witam :-) Ponawiam swoja prosbe o pomoc w odnalezieniu kontaktu do wrozki Justyny z Sopotu. To...

do góry