Widok

Sławomir SZ. - opinia

dziękuję za wspaniałe podejście do pacjenta-profesjonalizm w każdym calu,Pani dr kierznikowicz oraz wspaniałemu zespołowi pielęgniarskiemu
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 5
 
jakość usług: 5
 
czas oczekiwania: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja mam zupełnie odmienną opinię.
Na moje przywitanie w recepcji: dzień dobry, jestem zarejestrowana do ortopedy P. Curyło- odpowiedź 90 zł. Oczywiście zaplaciłam, bo przyszłam do prywatnej kliniki. Pan Curyło zza drzwi zawołał proszę
i wchodząc widziałam plecy tego pana.
Czy takie powitanie i ustawienie biurka tyłem do wejścia to standardy ISSO? O to i inne zapytam stosowne instytucje wydajace certyfikaty.
Pan Curyło obejrzał moją chorą nogę, skierował do prześwietlenia.Kiedy zjawiłam się ze zdjęciami, jakież było moje zdziwienie gdy Pan Curyłło wyjął z koperty receptę. Pomyślałam: jasnowidz. Zdjecia obejrzał, nic nie zauważył, niczego nie polecił poza rzeczoną receptą. Nie pomogły lekarstwa, bo mnie nie mogły , chyba, że koncernowi X. Ja po dwóch dniach ze stokrotnie gorszym bólem i opuchlizną wylądowałam na pogotowiu. Ot tak w skrócie o wydanych pieniądzach dla mnie bez efektów. Zapłaciłam za cierpienie jakie przysporzył mi jasnowidz Curyłło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry