Widok

Slipknot

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]SLIPKNOT - jeden z najbardziej nieprzewidywalnych, charyzmatycznych i niepowtarzalnych zespołów powraca.[/lead]Występ Slipknot na Impact Festival w Łodzi w czerwcu tego roku przeszedł najśmielsze oczekiwania!Publiczność zgromadzona na festiwalu miała okazję zobaczyć i usłyszeć zespół w wyśmienitej kondycji.W odpowiedzi na prośby fanów - zespół powraca do Polski. Zimą Slipknot zawita nad ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

golden circle

mam nadzieję, że nie będzie tego kretyńskiego pomysłu jakim jest podział płyty na droższą i tańszą opcje czyt. golden circle.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

będzie będzie

podział na golden circle (inner barrier, czy jakkolwiek to nazwą) na pewno będzie. Niepokojący jedynie jest fakt, że z roku na rok obszar droższy robi się coraz większy. Oby nie przekroczył połowy hali...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
na ironach z tego co pamiętam przekroczył ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

będzie podobnie jak na Judas Priest, obsługa sama zapraszała pod scenę z sektorów i płyty żeby tylko zapełnić przód.około 2 tys moze się pojawi na koncercie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

no i większość płyty

To gs było. Bez sensu to zupelnie bo ludzie w połowie koncertu i tak przechodzili z sektora na sektor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oni tak na serio?

hahahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 21

Łomatkobosko kto tych szatanistów zaprosił

Diabły, modlę się do Matki Boskiej Ostrobramskiej o zbawienie ich zaropiałych dusz. Pójście na ten koncert to grzech śmiertelny.
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 18
ave satan
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

idiota

już dawno większego kretyna nie widziałem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

troll

petru płaci?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

kto ci daje prawo na takie oceny smiac sie tylko

ladnie glowa poryta jak sie cos takiego pisze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co za ohyda i potworność. Aż strach na zdjęcie patrzeć
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 31

To już Ergo Arena musi słabo stać, skoro takie koncerty organizuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 29

zoorientowany

no nie stoi słąbo skoro zaprosili zespół w świecie metalu tak popularny jak madonna w POP. ale w radiu zet nie puszczają, możesz nie znać.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 2

zapewniam cie, ze ten zespół cieszy sie nieco wieksza sława niż Kapela znad Baryczy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

wręcz przeciwnie

wręcz przeciwnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Następnym razem jak zaczniesz ...

...coś komentować to zadaj sobie trudu i znajdź odpowiedź kto zaprasza zespół?
Alboooo...ułatwię Ci to. Ergo Arena jest tylko obiektem zarządzanym przez operatora. Lepiej lub gorzej kwestia kto jak oceni. Ale wykonawcę zaprasza organizator, który to z kolei wynajmuje halę na swoje potrzeby. Tak jest również w tym przypadku. Reasumując Ergo Arena nie organizuje tego koncertu. Ale nawet gdyby to akurat w tym przypadku wybór mi się podoba.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie paczaj lepiej

spryskaj monitor woda swiecona...uszy tez...bo nawet nie wiesz jak czesto jest ci dane słuchać piosenek spiewanych przez pana wokaliste, aczkolwiek bez scenicznej powierzchowności...i jestem pewien ze nóżka do tego lata
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

po co wchodzisz na ten link?

skoro ciebie to nie interesuje
a kolesie wiedzą jak sprzedać muzykę i otoczkę.
to co grają gra wiele zespołów ze świata - oni zrobili z tego show i marketing
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

następne świry..o co chodzi?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 31

Patrząc na wasze komentarze dochodzę do wniosku, że w naszym kraju nic poza komercją się nie sprzeda, radio ogłupiające komercyjne puszcza coraz bardziej idiotyczne kawałki dla coraz bardziej idiotycznego społeczeństwa, muzyka rockowa w radio już prawie nie istnieje, nie mówiąc już o całkiem mocniejszej muzyce. Teledyski którymi jestem karmiona na co dzień przez muzyczne stacje telewizyjne to odmóżdżająca porcja kiczu dla mało ambitnych. I jeśli nie daj boże jakimś artystom spoza tego badziewia zechce się dać koncert w naszym kraju to oczywiście komentarze prostaków pojawiają się wszędzie. A ja mam dość Justina Biebera, Miley Cyrus, Feela, Lemona, Lady Gagi i przygłupich babek kręcących d*pskiem bo talentu nie mają za grosz. Chętnie pójdę na ten koncert chociaż to nie jest moja ulubiona kapela ale żygam już popem, disco i innym chłamem.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj już nie przesadzaj

Komentarze na trojmiasto.pl to naprawde nie jest reprezentatywna grupa Polaków. Na koncert i tak pójdzie masa ludzi. A kogo interesuje opinia tych, co zostaną w domach? Nikogo.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja się wybiorę

Czy Ergo słabo stoi? Wątpię. Byłbym skłonny raczej do twierdzenia, że chwytają okazję, biorąc pod uwagę fakt, że na Impact Festival Slipknot pozamiatał i zebrał cholernie dobre recenzje.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 2

:)

ja również byłam w Łodzi, było czadowo! Super, że znowu zagoszczą w Polsce i to w trojmiescie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

!!

Zaj**ista wiadomość!
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 1

to proste

PinThool'em
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

proszę o przeniesienie

tego zdjęcia ze strony głównej trójmiasta na mniej eksponowane miejsce.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 43

Prosi to się świnia.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Napisał "prosię"?

Hmmmm...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

właśnie!

jeszcze ktoś zobaczy i przejdzie na satanizm
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do lekarza się udaj prosić o dobre leki !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale goście

Ciekaw jestem co by zrobili ci zwolennicy szatana gdyby na scenie pojawił się prawdziwy szatan, bili by pokłony czy uciekali gdzie pieprz rośnie, Nie wiem czy chłopaki chcą iść do piekła czy do Nieba i czy na starość będą chodzić do kościoła i prosić Boga o miejsce w Niebie. Z drugiej strony skoro wierzą w diabła wierzą tez w Boga, ja wierze w Boga i wierze ze jest diabeł, dlaczego więc czą zło, chyba ze to ściema i teatr, jeżeli tak to tytuł powinien brzmieć występ zespołu kabaretowego przebierane szatany.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 38

jeśli umiesz czytać

jeśli w liceum przeczytałeś: zbrodnie i kare... która opowiada o morderstwie to wiec ze coś się dzieje jeśli czytałeś dziady tego satanisty Mickiewicza to wiedz ze coś się dzieje jeśli lubisz the beatles (którzy chęndożyli więcej niż nie jeden ę człek) o harrym poterze już nie wspomne w którym miejscu tu jest diabeł pokaż palcem a uwierzę że polska Chrystusem narodów :****
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie roumiem

a gdzie na tym zdjęciu tej zacnej kapeli jest choć jeden symbol satanistyczny? A czytałeś (bo na pewno nie sluchales) choć jeden tekst ich?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idź się pomodlić w niedzielę żeby koncert dobrze wypsdl, chodzi mi o odsłuch bo ergo Arena ma z tym kłopot .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

czlowiek jest bogiem i diablem dla samego siebie a sztuka jest sztuka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cyrk wita was !

Support - Big Dance oral Ivan i Morświn. Ten sceniczny anturaż, to aby zachęcić, przestraszyć, dodać smaku?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

taki tam pseudometal dla gimbazy

MTV 15 lat temu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 16

Ifiota!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Się bedzie działo

Całkiem niezły zespół nu metalowy. Ostatnia płyta 'The Gray Chaper; bardzo dobra. Killpop, Custer i XIX to genialne utwory. I nie nie jest to satanistyczny zespół. To tylko taki image.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wspaniale, że będą na własnym podwórku, zawsze chciałem zobaczyć ich na żywo i będzie ku temu okazja! Będzie moc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tragiczne nagłośnienie ergo areny

Ludzie nie idzcie do Ergo Areny bo szkoda waszych pieniędzy!!! Byłem w grudniu na Judas Priest.Niestety nie przywieźli swojego nagłośnienia tylko zagrali na tych beznadziejnych podwieszanych głośnikach ergoarenowych.Tragedia! Przebasowane brzmienie,selektywności brak,tylko nadmiar decybeli.Powninni oddawać kasę za takie coś.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Slipknot

pewnie też się zdziwi takim przeskokiem z atlas areny do ergo, zazdroszczę Łodzi tego obiektu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Łodzi Judas Priest miało bardzo słabe nagłośnienie tak samo zresztą jak ich support. Dziwne bo zarówno Avenged Sevenfold jak i Slash mieli w tym obiekcie idealne nagłośnienie. Ktoś dał ciała tego dnia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Slipknot - Sopot - Na Żywo

Transmisja z koncertu Slipknot z Ergo Areany w Sopocie będzie na żywo:

toplivestreams com/slipknot-sopot/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

bilety na płytę po 100 zł w kasie bo zbyt małe zainteresowanie koncertem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłem po bilet w hali, ci co przyszli na koncert spokojnie pomieściliby się w B90
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do wszystkich osób nie znających sie na fajnej muzyce

Po co pisać beznadziejne komentarze na tematy o których się praktycznie nic nie wie. Ludzie oszczędźcie sobie i innym waszych marnych wypocin na tematy muzyki która dla innych znaczy bardzo wiele. Po co obrażać fajne grupy muzyczne i ich muzykę, nie potrzebne są komentarze typu "muzyka szatana" albo "diabła" albo coś w tym stylu. O gustach muzycznych się nie dyskutuje każdy ma prawo lubić to co woli. Ten kto chcę coś napisać niech pisze ma do tego pełne prawo tylko niech nie obraża przy tym innych i niech nie bredzi trzy po trzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

sprostowanie; jednak na koncercie było spokojnie 6 k fanów i muszę przyznać, że koncert przedni, super przedstawienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

o gustach się nie dyskutuje?

Toż to największe brednie! O gustach powinno się dyskutować jak najwięcej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kocert mega

Warto bylo pojsc i posluchac chlopakow. Swietny klimat oby wiecej takich duzych kapel w Trojmiescie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

slip knot

Ja tylko patrzałam sie z boku na cala zabawe. Pracując. Ludzie mili dla nas bezproblemowi uśmiechnięci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry