Widok

Słoneczna linia

Słoneczna linia Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Słoneczna linia.
Teatr Polonia w Warszawie
Słoneczna linia
Iwan Wyrypajew

Przekład: Agnieszka Lubomira Piotrowska

Spektakl dla widzów pełnoletnich. Aktorzy w spektaklu używają nieparlamentarnych wyrazów.
Komedia, która pokazuje, w jaki sposób można osiągnąć pozytywny rezultat.

"Słoneczna linia" to nowa sztuka Iwana Wyrypajewa. Tym razem znany dramaturg i reżyser dotyka chyba najbardziej aktualnego tematu ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No bomba. Ale ceny.... Uroczy wieczór w parze i 300 :) szkoda wielka . Ja rozumiem, że sztuka i pewnie niezła i każdy chce zrobić. Ale jednak...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cena!

Wszystko OK, rozumiem, że Wyrypajew, Boczarska i Szyc. Ale ponad 3 setki to (nie)lekka przesada!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żałuję

Żałuję zmarnowanego czasu. Żałuję, że po tym spektaklu znielubiłam panią Boczarską i chwilowo mam dość pana Szyca. Mam nadzieję, że mi to przejdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

słabizna

Dlaczego jak aktorzy grają w Polonii to grają, a na wyjeździe tylko udają? Szyc mocno średni, Boczarska zupełnie przeciętna. Może powodem był drugi spektakl tego samego dnia. Znam dużo lepszych spektakli. Sam Wyrypajew nie jest zły tylko aktorzy nie udźwignęli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mi się bardzo podobało, dobrze wydane 300 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Wszystko w rodzinie (11 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Wszystko w rodzinie . WSZYSTKO W RODZINIE Doktor Mortimore w skupieniu...

Mam tę moc. Bal u Elsy (26 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Mam tę moc. Bal u Elsy . "Mam tę moc. Bal u Elsy" Przygotowania do...

Shirley Valentine (29 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Shirley Valentine . Willy Russell Shirley Valentine Przekład:...

do góry