Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sebastian - opinia Wszystko super, profesjonalny gabinet , specjaliści dostępni na miejscu,...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 listopada 2022

Paweł - opinia Profesjonalna obsługa w bardzo miłej atmosferze. Polecam
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 listopada 2022

Tomek - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, miło. Nigdy się nie zawiodłem. Polecam
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Przemiła obsługa na najwyższym poziomie. Pani Marta najlepsza ortodontka,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

Emilia - opinia wątek zamknięty Każdemu kto decyduje się na aparat ortodontyczny polecam ten gabinet. Miła...
~Emilia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Najlepszy gabinet :) wątek zamknięty Jestem po zakończonym leczeniu ortodontycznym u dr Marty Kuropatnickiej....
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Ela - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i rzeczowa dr Marta Kuropatnicka. Wreszcie trafiłam na...
~Ela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2019

Jacek - opinia wątek zamknięty Obsługa, profesjonalizm personelu , wyposażenie - super! Ceny normalne jak...
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2019

Marta - opinia wątek zamknięty Moje leczenie ortodontyczne dobiega już końca a i wreszcie nie wstydzę się...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2019

Najlepsza klinika w której byłam! wątek zamknięty Z całego serca polecam ortodoncje w Centum Smart Smile! Nie byłam pewna co do...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2019

bardzo polecam! wątek zamknięty Nie sądziłam, że wizyty stomatologiczne mogą być przyjemne. Bardzo uprzejmy...
~Weronika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 stycznia 2019

Serdecznie polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam skorzystać z usług Doktor Patrycji, bardzo miła, konkretna...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Polecam !!! wątek zamknięty Na codzień uczęszczam do pani dr Karoliny i jestem bardzo zadowolony ,...
~Zadowolony pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

Uratowany uśmiech !! wątek zamknięty Leczyłem się 2 lata u ortodonty - bezskutecznie . Z polecenia trafiłem do...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

Polecam serdecznie - Bardzo profesjonalnie. wątek zamknięty Wszystko na najwyższym poziomie - nie ma się do czego przyczepić....
~Cezary
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Polecam dr Monikę wątek zamknięty Pani dr Monika przede wszystkim super specjalistka, a do tego...
~Jacek M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2017

Bardzo polecam Panią Monikę ! wątek zamknięty Byłam w trzech gabinetach i dopiero tutaj trafiłam na Panią Monikę, która...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2017

Ola C - opinia wątek zamknięty Gabinet godny polecenia. Borykałam się z leczeniem kanałowym od trzech...
~Ola C
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Nareszczie Gabinet XXI wieku!!!! wątek zamknięty Witam, miałem zaszczyt odbyć wizytę w tym wspaniałym gabinecie (mega...
~Maciek B.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Sympatycznie i profesjonalnie. wątek zamknięty Mój Tato jest dentystą chirurgiem i pomimo że w miejscu gdzie pracuje jest...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry