Widok

Śmieci przy Biedronce

Dobrze by było, aby pracownicy albo dzierżawiający poczuwali się do porządku wokół Biedronki, bo taki panuje tam bałagan. Miejsce dla śmieci jest w śmietniku, a nie obok...a potem śmieci latają po wiosce, bo komuś jest ciążko to posprzątać. Może ktoś w końcu z kierownictwa z Biedronki zrobiłby z tym porządek i się zainteresował, bo ten bałagan świadczy też o ludziach tam pracujących.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za bajzel wokół śmietników najcześciej winę ponoszą "grzebaczki".
Sam się zastanawiałem kiedyś, który z sąsiadów jest takim trollem, że do śmietnika nie może trafić.
Aż znalazłem odpowiedź: kilka razy zdybałem "grzebaczka" szukającego np. puszek i rozwalającego wszystko na boki.
Rozwiązaniem jest zamykana wiata śmietnikowa. Ale to upiardliwe w korzystaniu. No i trza by było (przynajmniej w "moim" przypadku) zrobić na to ściepę a nie z każdym się da :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak nawet w biedronce nie potrafią posprzątać... nie wiem ile sanepid w łapę musi brać żeby to akceptować. Spójrzcie chociaż jaką pleśń w lodówkach choduja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlatego nie kupuję w Biedrze ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do tego mozna dorzucic jeszcze bałagan w sklepie. Może przyczyną jest mała ilość pracujacych osób nie wiem ale obstawialabym raczej to,że sie nie chce robić. W Wejherowie jest taka biedronka do której miło wejść ponieważ towar leży na półkach a nie na ziemi porozwalany.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli ktoś twierdzi że się nie chce to zapraszam spróbować czy faktycznie się nie chce czy może jest to kwestia braku czasu, przy trzech pracownikach na zmianie i wiecznie niezadowolonych klientach że muszą czekać trzeci w kolejce. Moja sugestia napisać do JMP że mało ludzi i nie dają rady. I państwu będzie przyjemniej i pracownikom będzie się normalnie pracować. A co do śmieci choćby na łańcuch zamykać śmietnik to i tak znajdą się chętni do zbieractwa i rozwalania wszystkiego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Mamy Nowego Wójta? (24 odpowiedzi)

Rysiu jest najlepszy haha

Wycinka w lesie Bojano (23 odpowiedzi)

8 lat słyszałem wycie jak to pis wycina lasy bez umiaru. Dzisiejszy spacer po lesie czarnym...

Nowy Wójt (53 odpowiedzi)

Na kogo byście zagłosowali w najbliższych Wyborach? Na obecnego Wójta czy jego kontrkandydata?...

do góry