Widok

Śmieci ;-)

Zastanawiam się, kto wyrzuca moje śmieci:-) stawiam je czasami przed drzwiami mieszkania i przy okazji wyjścia, czy to tego samego dnia, czy na drugi dzień, zawsze je wyrzucam. Albo zostawiam tł mojej córce, żeby miała jakieś obowiązki. Od jakiegoś czasu ktoś wyrzuca za mnie. Nie wiem, czy mam się cieszyć. Czy ktoś to robi z wściekłościa. ...ze znowu zostawiłam śmieci na klatce, które notabene są szczelnie zamknięte i nie mają nieprzyjemnego zapachu. Chcialam tylko poinformować, że nikt nie musi się trudzic, poradzę sobie z wyrzucaniem. Tak jak do tej pory ;-) ale dziękuję za pomoc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14
Ja się tej osobie, która wyrzuca te śmieci, nie dziwię. Zostawianie worka ze śmieciami przed drzwiami to po prostu straszna wiocha...
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ale czemu od razu wiocha. Jak ta Pani wyrzuca od razu śmieci, nie stoją tam np tydzień. A nie każdy może w danym momencie jak się worek zapelni wyrzucić go.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15
To jak według ciebie te śmieci nie śmierdzą na cala klatkę, bo są "szczelnie zamknięte" to po co je wystawiasz za drzwi. Zostaw je przed drzwiami w swoim mieszkaniu.
Dla twojej informacji śmierdzą niemilosiernie
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ok, w takim razie przepraszam. Więcej nie będę tak robiła. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
U mnie w bloku też jeden babsztyl tak robil to po interewncji strazy miejskiej już nie wystawia.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja sąsiadka wystawiała i wpuściłem na klatkę bezdomnego, głodnego pieska, który zajął się workiem, wyskoczyłem na klatkę i narobiłem rabanu a potem patrzyłem jak sąsiadka sprząta klatkę ;-))))
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas w bloku na storczykowej tez chyba musimy tak zrobic. "Pieknie" wyglada kiedy przychodzą do nas goscie a na klatce stoja wory ze smieciami. Jak nie znajdziemy glodnego pieska to zaczniemy pod drzwi dorzucac sasiadce swoje smieci, na pewno sie ucieszy :)
WIOCHA DROGA SĄSIADKO I BRAK POSZANOWANIA DLA INNYCH.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mowa może o tej babie ze Storczykowej 4, co codziennie sie wydziera od 6 rano na swojego dzieciaka?? Jakaś patologia... Mieszkam dwa pietra niżej a słyszę ja codziennie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
O tak, to niezła patologia.. Ona sie cały dzień wydziera. Zreszta w tych blokach WSZYSTKO słychać!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ty idź jej powiedz, a nie płaczesz na forum to dopiero patologia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
W klatce mieszka tak mało ludzi, że na pewno znasz ta Panią to dlaczego nie powiesz jej tego? a wypisujesz takie głupoty forum, gdzie czytają to ludzie. Wstyd to powinno Ci być. Ja chętnie poznam sąsiadkę, która wypisuje takie głupoty na Tą Panią.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Karczemki

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry