Widok

Śmierdząca woda?

Witam! Zwracam się do mieszkańców Banina, czy u kogoś z Państwa z kranu leci lekko śmierdząca woda? Od jakiegoś czasu, zwłaszcza rano, gdy myję twarz, jak tylko odkręcę wodę, wyczuwam nieprzyjemny zapach. Ciężko go określić, lekki zapach gnojówki... Nie wiem czy mam omamy węchowe... Może nie tylko ja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nie jest to zapach kanalizy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślę, ze warto przeczyścić kolanko w zlewie, nawet jeżeli nie ma objawów zatkania, może być źródłem smrodku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie nie, zapaszek dopiero się pojawia gdy włączam wodę ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie...woda stoi w kolanku, po to ono jest, to jakby wodny korek zapobiegający cofaniu się smrodka z kanalizy...ale jak woda w kolanku zgnije, to smrodek nad nią się unoszący jest wypychany do góry przez wodę lecącą z odkręconego kranu...jeżeli problem występuje w nowo podłączonym zlewie- to być może jest on źle podłączony, jeżeli nadal myślisz, że śmierdzi woda z kranu, to nalej ją do czystej szklanki, oddal się od zlewu/ umywalki na kilka kroków i wtedy powąchaj wodę...na pewno nie będzie smierdziała;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za radę. Sprawdzę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
woda z kranu lub prysznica może też śmierdzieć przez kilka pierwszych sekund, bo w instalacji zadomowiły się bakterie beztlenowe. Jeśli potwierdzi się, ze to zapach nie z kanalizy, tylko z baterii, to bateria w środku do czyszczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry