Widok

Śmietniki

Tak sobie mieszkam od kilku lat w Baninie i zastanawiam sie dlaczego w naszej wsi nie ma śmietników.
Tylko przy Xavierze stoją a przy drogach już brakuje. Jadąc od strony Xaviera w stronę Biedronki po prawej stronie w rowie lezy pełno smieci, na polach śmieci. :(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
To nie śmietniki są problemem a kultura mieszkańców. Wielokrotnie podnosiłem śmieci leżące wokół śmietników. I tak mi wychodzi że ustawienie śmietnika powoduje w jego okolicy dewastację krajobrazu.
Na spotkaniach sołeckich wielu było mądrych żądających śmietników. Tylko jak postawiono je pod ich płotem jazgot po tygodniu był jeszcze większy. Więc zastanów się dobrze o co prosisz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłem świadkiem jak pod Maxa podjechała super fura i pan z bagażnika wyją reklamówkę ze śmieciami i wcisną do śmietnika przy sklepie...żenada i jak tu stawiać śmietniki na drobne śmieci ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pamiętacie kontenery na butelki, szkło i makulaturę i to, co się wokół nich działo? Tylko azbestu tam brakowało
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzi o małe śmietniki takie jak sa w miastach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry