Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sopocka Trójka wątek zamknięty Lokal bardzo przyjemny,atmosfera przyjemna,wystrój ładny,dania wyśmienite.
~Mietek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2016

słabo wątek zamknięty Nie wiem czy tam jest tak zawsze, czy to ja trafiłem akurat na taki dzień ale...
~gość z gdańska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

imix - opinia wątek zamknięty Dobre jedzenie, sympatyczna obsługa. Wystrój marny
~imix
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2015

Jest spoko! wątek zamknięty Fajna knajpka z przystępnymi cenami.
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

kasia z kociewia - opinia wątek zamknięty pyszne dania (wszystko co jadłam pierwsza klasa ,a muszę dodać ze byłam juź...
~kasia z kociewia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2015

Bardzo fajna knajpa! wątek zamknięty Świetna obsługa, pyszne jedzenie i przystępne ceny. Super!
~Maciek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

Spocka Trójka wątek zamknięty O tym lokalu mogłabym mówić prawie wyłącznie w samych superlatywach. W...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 września 2014

Bardzo dobre jedzenie wątek zamknięty W restauracji Sopocka Trójka byłam już kilka razy i zawsze wychodziłam...
~aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 września 2014

Świetne jedzenie, doskonała obsługa wątek zamknięty Byliśmy w Sopockiej Trojce na kolacji ze znajomymi, spróbowaliśmy chyba...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

Pozytywnie zaskoczona wątek zamknięty Zniechęcona opiniami na trojmiasto.pl - z więlką dezaprobata przyjełam...
~Pili
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 września 2014

Nie polecam wątek zamknięty Obsługa ... Wystrój okrutny jedzenie znośne ale bez rewelacji w porównaniu...
~Marika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 września 2014

TOTALNA ZGORZEL wątek zamknięty Miałem nieprzyjemność być w tym lokalu. Jedzenie nie dość, że niesmaczne to...
~Smakosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lipca 2014

masakra wątek zamknięty Byłam w niedziele czekalam 1,5h na zupe . brudno, kucharz szkieletor pijący...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

Ania i Michał - opinia wątek zamknięty Jedliśmy smakowało nam bardzo a opinia pani Agnieszki to chyba jakieś...
~Ania i Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lipca 2014

POLECAM! wątek zamknięty Nic dodac nic ująć, bardzo przyjemne miejsce, w ktorym mozna smacznie zjesc...
~Sopocianka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry