Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Robert - opinia wątek zamknięty Opel 14 letni, 3 miesiace temu odebrany, z serwisu sosnowski,skrzynia w...
~Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 stycznia 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Oddałam do naprawy mojego 20-letniego Passata bo mi szwankował. W 2017 w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2021

Daniel - opinia wątek zamknięty Serwis na 100% godny polecenia. I to jest szczera opinia. W trzech słowach...
~Daniel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Wymiana oleju w skrzyni biegów lexus is 250. Drogo ale warto. Duża znajomość...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Nie polecam! Pełen brak profesjonalizmu! Auto zostało zdiagnozowane w...
~Marcin
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 maja 2019

Super Firma oraz pracownicy. wątek zamknięty Od 1998 roku serwisowałem Seata 1,8 G.L.S automat do 2018 roku kilkadziesiąt...
~Bronisław Błański
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 maja 2019

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Jeżeli chodzi o obsługę i serwis skrzyń to lepszych nie znam. Protokół...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Auto Serwis Kokoszkowy wątek zamknięty Audi A8 4.2 tdi. Po diagnozie w naszym warsztacie zlecona naprawa sprzęgła...
~autoserwis@autoserw.pl
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lutego 2019

volswagen passat wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z naprawy automatycznej skrzyni biegów w moim...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 października 2018

Dynamiczna wymiana oleju wątek zamknięty Fachowa i szybka usluga. Wymiana oleju w kia optima. Pani w recepcji bardzo...
~Pawel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2018

Wymiana dynamiczna Peugeot 508 wątek zamknięty Wymiana zrobiona z moim własnym olejem zakupionym w Volvo dedykowanym do...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Remont skrzyni ZF 6HP26 wątek zamknięty Oddałem swoje X5 do warsztatu Sosnowski. Jestem pod dużym wrażeniem...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo miło zaskoczona profesjonalizmem w tym warsztacie.Spotkałam sie...
~Lidia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

ze***na po całości automatyczna skrzynia po regeneracji wątek zamknięty niedość, że po "regeneracji" do dziś szarpie mi wsteczny na zimnym...
~Boguś
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

Nie Polecam tego warsztatu wątek zamknięty Ładna poczekalnia, miła Pani obsługująca. W takich warunkach klient czuje się...
~Bartek
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Bardzo miła obsługa wątek zamknięty Pani w sekretariacie bardzo miła. Terminowość na czas. Pojechałem na...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Wymiana ATF Volvo V70 wątek zamknięty B. miła obsługa. Wygodna poczekalnia. Kontakt z personelem b. dobry, rzeczowo...
~Tomato
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 maja 2016

bez obaw wątek zamknięty W SUMIE WYNIKŁY PEWNE NIEDOGODNOŚCI, JEDNAK PRZYJMIJMY, ŻE MOGŁO SIĘ ZDARZYĆ,...
~Ford Galaxy 1.9
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

profesjonalizm,sumiennosc wątek zamknięty Od ponad 10 lat korzystam z calego zakresu uslug swiadczonych przez...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

BMW f10 wątek zamknięty Usługa wymiany oleju dynamicznie w Bmw f10 wykonana rewelacyjnie.Skrzynia...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
54

postów

38

wątków

do góry