Widok

Specjalista ds. telefonicznej obsługi Klienta w firmie Odszkodowawczej- ktoś coś?

Praca Temat dostępny też na forum:
Czy ktos pracowal w takiej firmie? Czy m konkternie sie zajmuja i jakie rzeczywiste zarobki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś mi to mówi. Może się mylę. Raz zrezygnowałam z rekrutacji przez test, który miałam w domu wykonać - żywa matematyka. Potem naczytałam się jak wygląda rekrutacja i nie pojechałam. Za trzecim razem rekrutowali na inne stanowisko i przez agencje byłam umówiona na rozmowę. Pani z agencji pracy W.. zadzwoniła 2 godziny przed tą rozmową i rzuciła się na mnie, była wręcz agresywna i kazała mi nie jechać na rozmowę i podziękowała za współpracę. Z taką agresją ze strony agencji pracy i chamstwem jeszcze się nie spotkałam. Zero profesjonalizmu. Jeżeli rekrutacja do firmy na E to szkoda czasu. Ogłoszenia stale dodają, więc coś tam nie gra.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Siedlce

Scarpa (6 odpowiedzi)

Dwa budynki inwestycji Scarpa powstaną niedaleko zbiegu ulic Kartuskiej, z Zakopiańską i...

Młyny Gdańskie (23 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje blisko Śródmieścia Gdańska oraz w dobrze skomunikowanej lokalizacji (autobusy...

Kartuska 66 (3 odpowiedzi)

Kartuska 66 powstaje w wygodnej do życia lokalizacji. Do Śródmieścia czy gdańskiego Dworca...

do góry