Widok

Specjalistka ds. rekrutacji- gastronomia

Czy ktoś wie co to za firma: http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/specjalistka-ds-rekrutacji-ogl8685933.html ?

Jakoś dziwnie mi brzmi ta "ciągła rekrutacja do sieci placówek gastronomicznych". Aż tyle tych placówek czy rotacja pracowników taka duża, że wymagana jest osoba do przeprowadzania ciągłej rekrutacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jutro idę na rozmowę, zobaczymy co powiedzą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obstawiam na cocomo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
możliwe ;) jednak pójdę z czystej ciekawości ;) pracę mam więc mnie aż tak mocno nie pili ;) jednak jakby się trafiło coś lepszego to fajnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to cocomo, wiem bo byłam tydzień temu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak to cocomo
a powiedz Brunetka czy zadzwonili do Ciebie? jezeli tak to czemu nie zdecydowalaś się na współpracę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zadzwonili, a widze ze rekrutacja nadal trwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wkurza mnie już to, że co chwilę pojawiają się ogłoszenia z firmy Cocomo/ Event i co chwilę tak zmieniają treść ogłoszenia i ukrywają dane firmy, że można się nabrać, że to jakaś inna firma...Byłam raz na rozmowie w firmie Event, a ostatnio znowu dzwonili czy nie chciałabym być barmanką/kelnerką- wysyłałam kiedyś CV na zupełnie inne stanowisko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dlatego ja już nie wysyłam CV na maile, gdzie nie jest jasno napisane jaka to firma. Kurcze ale tak serio to ciężko jest znaleźć prace... :-/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brunetka, a jakby zadzwonili do Ciebie, że oferują pracę to by ją przyjęła?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

do góry