Sphinx

Restauracje

Gdynia, 10 Lutego 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Spalona shoarma wątek zamknięty Byłem z żoną w weekend i zamówiłem shoarme wieprzową, a otrzymałem jakieś...
~Axel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Smacznie... dobre miejsce na obiad z rodziną wątek zamknięty Świetne miejsce smaczne jedzenie i pomocna obsługa polecam
~Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 czerwca 2018

Komunia w Sphinx wątek zamknięty Chodzi o przyjęcie komunijne w restauracji Spfinx w Gdyni , które było na 29...
~Ania
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 maja 2018

Godny polecenia wątek zamknięty Jadłem w wielu Sphinxach w Polsce ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Na...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Super wątek zamknięty Pyszne jedzenie, przemiła obsługa. Polecam
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

Wygrała ciekawość wątek zamknięty Pomimo wielu negatywnych opinii w internecie (a pozytywnych wśród znajomych)...
~Szminka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

Bardzo słabo wątek zamknięty Niedawno wybrałem się na stek (Stek Australijski). Czasu oczekiwania nie...
~NiePolecam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

dno wątek zamknięty Wczorsj ze znajomymi poszedlem na obiad, na moejscu przy bardzo malej ilosci...
~prz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

najgorszy ze Sfinksów wątek zamknięty Czas oczekiwania na danie 55 minut! Po czym przynoszą nie ten stek który był...
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2015

Niezadowoleni wątek zamknięty Czasem nam się zdarza tam zajrzeć,byliśmy dzisiaj na obiedzie, wszystko po...
~Głodna W
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 marca 2015

G - opinia wątek zamknięty Gdy weszliśmy do restauracji ludzi było dosyć sporo, ale nie mieliśmy...
~G
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

Żal każdej wydanej tam zlotówki wątek zamknięty Czasy pełnej pachnącej jedzeniem restauracji już dawno mają za sobą. Nie...
~Cleo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

nowe menu wątek zamknięty Zmienione menu jest straszne Niby stare ceny ale się okazuje ze za wszystko...
~M
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 listopada 2014

daria - opinia wątek zamknięty Główna wada to niedogrzane posiłki.Zupa Cebulowa smaczna ale letnia....
~daria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

masakra wątek zamknięty Jak bym chciał dostać jedzenie z proszku i gotowych paczek to bym sobie kupił...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

REWELACJA!!! wątek zamknięty Jesteśmy stałymi klijętami tej restauracji i powiem że na prawdę lepszego...
~Karola z Rodziną
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2014

Kiepsko.... wątek zamknięty Razem z narzeczonym bywalismy już kilkakrotnie w tej restauracji, i za każdym...
~aaa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lipca 2014

gorzej się nie da wątek zamknięty Nakłoniłem znajomą ażeby pójść właśnie tam i sorry, ale niezle sie wstydu...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 czerwca 2014

....inaczej nie podsumuję wątek zamknięty NAJGORSZA KNAJPA W JAKIEJ BYŁA,M ! DOSTAŁAM SKIŚNIAŁY ROSÓŁ, I WARZYWA KTÓRE...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2014

Bardzo słabe jedzenie wątek zamknięty Zawsze bardzo lubiłam tą knajpę ale już więcej tam nie pójdę. A szkoda bo...
~wera
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
72

postów

64

wątków

do góry