Widok

Spotkanie z klientem

Jedzenie dobre, ceny przystepne, lokalizacja super. Natomiast nigdy więcej nie zabiorę tam żadnego klienta zagranicznego. Niedopuszczalnym jest wypraszanie klientów z restaurcaji o godzinie 22:00. Kelner widział że kończymy juz kawę i poczekanie 10 minut aż wyjdziemy nie pownno stwarzać problemów. Tymaczsem przyjście do stolika z tekstem" Naprawdę musimy już zamykać" jest poniżej wszelkiej krytyki. Jeśli kierownictwu klienci przeszkadzają to proponuję sie przebranżowić.
Moja ocena
Panorama kategoria: Restauracje
obsługa: 2
 
menu: 2
 
jakość potraw: 5
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 2
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dlaczego wypraszanie gości w chwili zamykania lokalu jest niedopuszczalne? Czy na drzwiach nie widnieje informacja o godzinach, w których jest on dostępny dla gości? Z Pani opinii dowiedziałam się jedynie, że "jedzenie dobre, ceny przystępne, lokalizacja super"( swoją droga więcej informacji na ten temat by się przydało a nie emocjonalnych pierdów urażonej gwiazdy), no ale ten bezczelny kelner. Została Pani grzecznie poinformowana o tym, że zamykają. Ma Pani takową informację na drzwiach i sama powinna Pani wiedzieć, że to nieelegancko mieć to po prostu w nosie. Proponuję ważnych klientów biznesowych zabierać do miejsc, które są dłużej czynne, bądź proponują usługi do ostatniego klienta a zapewniam, że i w takim miejscu, w końcu by ktoś ładnie poprosił aby je "Pani płacę to wymagam" opuściła. Wszędzie cebula, wszędzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13
No to po takim komentarzu już na pewno nikt tam nie wejdzie brrrrrr
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kawa o 22 ?!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Po mega emocjonalnych "pierdach"(cytuję) natomiast ze strony oburzonej Pani Kasi wnoszę,że odezwały się przysłowiowe nożyczki w szufladzie.Gratuluję Pani Kasi poziomu "warzywnego",który sama zaprezentowała,natomiast ja faktycznie,po przeczytaniu powyższych informacji,w tym Pani Weroniki,na pewno nie zawitam do tej pseudo restauracji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry