Widok

Spowalniacze na ulicy Pszennej

Czy jest na to szansa by polozyc tzw.policjantow, spowalniaczy na ul.Pszennej. Juz drugi nasz kot zostal przejechany na tej drodze. Tym razem kierowca nawet sie nie zatrzymal. Mieszkamy przy tej ulicy, codziennie widzimy co sie na niej dzieje a znak z ograniczeniem predkosci nic nie pomaga....Ta droga to jedno wielkie nieporozumienie mieszkancy i robotnicy urzadzaja sobie rajdy, nie zwracajac uwagi na bezpieczenstwo ludzi, nie wpominajac juz o zwierzetach...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
WOŻĘ DZIECI DO MIASTA! XYZ!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wypuszczać kota - moje żyją bo nie chodzą wolno.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie wypuszczac z domu to wypowiedz kogos kto ma koty ale mniejsza o to moze nie powinnismy dzieci wypuszczac za plot? Na drodze jest na prawde niebezpiecznie!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś mnie wzywał? :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No mam. Dwa. Bezpiecznie mieszkaja w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wypadki to tylko wina mieszkańców a te znaki to można se gdzieś wsadzić np developer 7 niebo olewa je bo na pszennej jest zakaz do 3.5T
To pytanie czemu inni nie mają olewać tego zakazu który zresztą stoi bez sensu bo nie obowiązuje..
Proponuje aby całkowicie zablokować ruch na pszennej wtedy nie będzie problemu Zakaz wjazdu i zamknąć to wp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
O! oraz przemianować nazwę ulicy np. Długa, a co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrzędzicie, a nic z tym problemem nie robicie.

Na każdej osiedlowej, czy nieosiedlowej drodze kierowcy jeżdżą tak samo. Myślicie, że tak jest tylko w Baninie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie Długa tylko Monciak, a co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zakaz wjazdu powyżej 3,5 t obowiązuje, tylko mało kto go przestrzega. Ograniczenie do 30 km/h też obowiązuje, tylko na bardzo ograniczonych odcinkach - z obu stron do najbliższego skrzyżowania z drogą twardą, co oznacza, że przez Rodzinne i Familijne debile mogą już gnać, ile sił w ich klejonych z trzech, bezwypadkowych golfach TDI i superanckich BMW z ubiegłego wieku. A wystarczyłoby postawić kilka znaków 'strefa ograniczonej prędkości'...
BTW, czy ktoś wie i podpowie mi, komu podlega oznakowanie Pszennej, bo nie mam czasu szukać? Wolałbym poświęcić czas na czułą korespondencję ze słodkimi urzędasami :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tedy do słodkich urzędasów napisać ci trzeba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko do których. Przecież ich jest tylu i coraz więcej, że jeśli pismo nie trafi od razu na biurko tego jedynego właściwego Pana Boga od znaków na drodze gminnej w Baninie, to jak zaczną przekazywać jeden drugiemu, będzie to trwać do końca świata. Albo i trochę dłużej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mysle ze zadne znaki tu nie pomoga potrzebne sa spowalniacze na drodze tzw lezacy policjanci
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie spowalniacze. Masz swiadomosc jaki jest koszt takiego urzadzenia? Juz nie wspominajac o tym, ze jeden by nie wystarczyl!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To może zamiast sztucznych policjantów położyć paru prawdziwych? Będzie taniej, a jak się taki zużyje to łatwiej wymienić...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowny panie Mieszkańcu, gmina nie jest biedna, stać ją na to aby kłaść nacisk na bezpieczeństwo pana, pana dzieci i dzieci sąsiadów.
Jeśli samorząd ma gdzieś mieszkańców gminy i ich bezpieczeństwo - ma pan szanse pokazać im "środkowy palec" podczas nadchodzących wyborów.
Mam świadomość jakie są drogie spowalniacze:)) przykład tu pierwszy z brzegu: http://allegro.pl/prog-zwalniajacy-400x55-3m-promocja-podrzutowy-i4655487749.html

Czy to jest koszt ?? Pytam pana mieszkańca??
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

do góry