Widok

Sprawdzone studio kuchenne?

Witam Wszystkich,

Niebawem będę się urządzał w Baninie i chciałbym się Was zapytac o sprawdzone studio bądż stolarza "Zenka" który wykona ładną zabudowę kuchenną.

Widziałem firmę Gamma Meble z Żukowa ale nie ma o nich opinii.

Macie kogoś sprawdzonego ?

Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Świat Wnętrz przy ulicy Morskiej w Gdyni. Wszystko zgodne z projektem, dobre materiały i piękny efekt końcowy.

Pozdrawiam
Damian
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Sławomir Dawidowski z Rębiechowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
comfoline z gdańska ja robiłem u nich i sąsiedzi kuchnia już 6 rok i nic się z nia nie dzieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Centrum Matarnia. Jest tam taki sklepo-hurtownia. Wszystko w paczkach-zrób to sam. Przygoda życia jak w mordę strzelił
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wolałbym darować sobie przygody z Ikeą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z czystym sumieniem mogę polecić panią z Chwaszczyna. Zaprojektowała i u mnie i u znajomych kuchnie. Wykonanie solidne i bardzo schludne. I nie jest za drogo :) Jedyny minus to terminy... mogę podać stronkę kuchnie-blumeb.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda ze kuchnie-blumeb.pl jest zablokowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam p. Zbyszka Wenta z Żukowa.
http://wenta-meble.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również polecam Panią :) szybko, nie drogo a zadanie dobrze wykonane. Poleciłam już kilku (4) znajomym- oni również są zadowoleni :)

pozdrawiam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIE POLECAM Wenta Meble- Dawid Wenta z Goscicina - kretacz i naciagacz , OMIJAC Z DALEKA
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam. Należy trzymać się jak najdalej od Pana Dawida Wenty. Szkoda pieniędzy i nerwów. Podpisuje umowę, zaczyna realizację z dużym opóźnieniem a później nie pojawia się mimo, że prace są rozgrzebane. Przy tym niestety nie dba o to co zastanie. Mamy sporo uszkodzeń ścian, schodów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam tę opinię, te negatywne opinie nie biorą się z nikąd, chociaż Pan Dawid regularnie próbuje usuwać to z portali.
Umowa podpisana, zaliczka wzięta, coś rozgrzebane i koniec. Telefonów nie odbiera, na maile nie odpisuje..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nam w Baninie kuchnie na wymiar i szafę przesuwaną wykonał Pan Marcin -polecam jesteśmy zadowoleni.solidny i uczciwy
http://www.mbmeble.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

do góry