Widok

Sprostowanie do powyższej opinii

Czytam w wolnym czasie powyższe opinie i jedna przykuła moja szczególna uwagę. Negatywna opinia dotycząca instruktorki Marty, w tym miejscu chcialabym sie wypowiedziec. Marta jest super instruktorem, ale ma jedna wadę chcialaby uleczyc cały sppining w trojmiescie, ale niestety nie wszyscy instruktorzy sa Fti i nie wszyscy sa dobrze wyedukowani. Dziewczyna sie wkurza ale chce dobrze. Jest dla mnie najlepsza instruktorka, o ogromnej wiedzy , ktora zwraca uwagę i eliminuje błędy podopiecznych!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
wyposażenie: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuję Natalia za opinię, muszę natomiast sprostować. Pierwsze słyszę abym chciała "uleczyć" cały spinning w trójmieście :) takich marzeń nie mam :) Na sali robię swoje i to jest dla mnie najważniejsze. Mam jak widać zwolenników i przeciwników - jak każdy!! Są klienci, którzy uwielbiają jeździć u mnie i tacy, którzy tego nie lubią i to jest całkowicie normalne. I bardzo ważna kwestia. To, że ktoś zrobił szkolenie FTI nie znaczy, że jest super wyedukowany i to, że ktoś tego szkolenia tam nie robił nie oznacza, że jest beznadziejny i nic nie potrafi. Są rożne szkoły w Polsce i każda ma inną filozofię. Inną nie oznacza złą. Jeśli przychodzisz na sale i sprawia Ci to przyjemność z tym czy innym instruktorem to rób to! I tego wszystkim życzę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry