Widok

Sprzątajcie po swoich psach!!!!!

Wiem,że temat ten poruszany był już niejednokrotnie, jednak ze skutkiem raczej mizernym:( idzie wiosn, pogoda coraz ładniejsza, wiec pomysł spaceru z dzieckiem wydaje sie być całkiem kuszący. Szkoda tylko, ze odechiewa się go juz po jakiś 100 m!!! Psie kupy są po prostu wszędzie. Nie wystarczy juz pilnowanie dziecka, zeby nie wchodziło na trawnik. Przejście chodnikiem też wymaga nie lada uwagi.
ludzie, opamiętajcie sie! Chcecie mieć psa to po nim sprzątajcie.

wiem, ze niektórzy żyją jak w średniowieczu - w jednej izbie ze zwierzętami. Ale to nie znaczy, że wszyscy wokół muszą ponosić konekwencje prymitywnych fanaberii tych brudasów.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
...wiem,ze niektorzy zyja jak w sredniowieczu.."

dowiedz sie czym charakteryzował sie ten okres a potem pisz!

czy ktos słyszał aby domena po upadku cesarstwa i licznych najazdow
i wstecznictwa naukowegobyło mieszkanie ze zwierzetami?????

sprzatanie po psach i czystosc na ulicy,chodnikach trawnikach to rzeczywiscie nasza wspolna sprawa i powinno sie sprzatac po sobie
---
jak twoje dzieci zechca rbek,chomika albo przyniosa biedronki do domu-to bedziesz krzyczał wniebogłosy skazczac na najwyzszy mebel-----"sredniowiecze ratunku!"
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Zaspa

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry