Widok

Sprzatanie lotnisko

Odradzam firme impel z Gdyni sprzątanie na lotnisku w Rębiechowie pracujesz jak wół a z wypłatą zwlekają kpina,wypłata miała być 31 stycznia póżniej 6 lutego i teraz zmienili na 8 luty pani kierownik szkoda pisać kręcą i tylko sierot szukają.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A już chciałam aplikować ...Dzięki za info..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aplikuj. To są brednie. Wypłacają na czas. Pracuję tam już kilka lat i nigdy nie było problemu. Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Trzeba było pracować uczciwie, a nie tylko narzekac. Niestety to nie jest praca polegająca na siedzeniu cały czas w fotelu w socjalnym z gazetką i kawką w ręku. A co do wypłaty to bzdury piszesz. Wypłacają zawsze w terminie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Brygadziści dostali z Wrocławia przykazanie żeby robić pozytywny PR bo inaczej Jelenia do pracy nie znajdą i po premii : P
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Można sprawdzić, czy GTL nie szuka nowego pracownika. Jest to rzetelna firma, która oferuje usługi na lotnisku, w tym sprzątanie lotniska https://www.gtlservice.com.pl/uslugi-czystosciowo-porzadkowe/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

DGP Security Partner - kwalifikowany pracownik ochrony - obiekt wojskowy (4 odpowiedzi)

ktoś coś wie na temat tego ogłoszenia ?? pojawia się od dobrego tygodnia wysłałem już 2x cv ale...

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

transport/logistyka czy technologia zywnosci (22 odpowiedzi)

Witam , mam pytanie, w trakcie którego kierunku byłoby łatwiej o pracę? Tzn, o posady, w których...

do góry