Widok

Sprzedam majtki treningowe do nauki siusiania.

Sprzedam Temat dostępny też na forum:
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/dla-dziecka/majtki-treningowe-do-nauki-siusiania-ogl5095118.html

Odbiór tylko osobisty. Gdynia-Obłuże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
One są nowe? czyli nie wiesz czy jak dziecko raz w nie się zsiusia to spodnie i tak cale mokre? Czym one się właściwie różnią od zwykłych majtek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wstrzeliliśmy się z rozmiarem niestety. Jak dziecko na siusia całość to przelecą jak normalne majtki. To są majtki , kiedy dziecko już woła siusiu, a czasami zdarzy się że tylko trochę popuści siusiu, a reszte zrobi na nocnik. Coś w tym stylu z tego co czytałam za nim je kupiłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez sensu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z sensem czy bez - majtki aktualne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopsa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak one pomagają w nauce siusiania ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tyle co znalazłam o majtkach za nim je kupiłam, osobiście nie testowane, bo okazały się za małe po praniu, na moje dziecko.

MAJTECZKI TRENINGOWE to pierwszy krok do treningu nocnikowego. Zrobione z nieprzemakalnej, oddychającej warstwy zewnętrznej oraz wyściełanej bawełną, chłonącej warstwy wewnętrznej. Dają odczucie mokrości, dzięki czemu dziecko szybciej nabiera świadomości, kiedy robi siusiu. Ponadto są uszyte jak majteczki, co daje dziecku poczucie, że to już nie pielucha, tylko część ubrania, jaką nosi mama i tata.


Ich wewnętrzna strona jest wyściełana bawełnianą tkaniną i super wchłaniającym wkładem. Są szczelne, nie przepuszczają wilgoci na zewnątrz. Majtki posiadają również specjalną warstwę, pozwalającą maluchom na odczuwanie wilgoci, dzięki czemu są bardzo pomocne w procesie przyuczania dziecka do korzystania z nocnika.

Można je prać i suszyć mechanicznie.

UWAGA!

Majteczki nie zastąpią pieluszki! Jeżeli dziecko zrobi normalne siku, prawdopodobnie wycieknie przy nóżkach. Na początek przyuczania do nocniczka polecamy używanie w środku dodatkowego wkładu, pieluszki tetrowej, flanelowej, bądź dowolnego innego materiału chłonącego wilgoć. Innym wyjściem jest używanie pieluszki wielorazowej bez warstwy polarku (która izoluje od wilgoci).

Majteczki treningowe spełniają swe zadanie, gdy dziecku przydarzy się mała wpadka, bądź trochę "pocieknie".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprzedam za 25 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprzedane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

nnt. leczenie alkoholizmu w szpitalu na Srebrzysku (22 odpowiedzi)

moze ktos podpowie mi cos o tym oddziale, bo ktos z mojej rodziny potrzebuje takiej pomocy w...

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

do góry