Widok

Sprzedam suknię ślubną rozm. 34/36 + buty rozm. 37

Wesele Temat dostępny też na forum:
Sprzedam suknię ślubną Mon Cheri 110206, rozmiar 2 - czyli 34/36, na wzrost 165cm + 5,5cm obcas. Kolor biały. Suknia kupiona w 2011r. w salonie ArtTrend w Gdańsku (jestem pierwszą właścicielką).

Suknia ma doczepiany na haftki przy paseczku długi tren, który pięknie wygląda w kościele i na sesji. Na czas wesela można go odpiąć, dzięki czemu suknia jest wygodna i lekka w tańcu. Suknia nie ma koła, kształt litery A utrzymuje dzięki tiulowej halce. Gorset zapinany na haftki i zamek. Suknia bez ramiączek, ale doskonale utrzymuje się na swoim miejscu dzięki wewnętrznemu paskowi pod biustem oraz silikonowemu paseczkowi nad stanikiem.

Oryginalnie suknia posiadała dodatkowo malutki tren (oprócz dużego odczepianego), ale ze względu na wygodę krawcowa w salonie go obcięła (uniknęłam dzięki temu podpięcia - w efekcie suknia bez trenu ma piękny kształt litery A).

Suknia jest wyszywana koralikami i kryształkami na paseczku w talii i u dołu. Tren ma takie samo zdobienie jak suknia.

Do sukni dołączę prosty biały welon do pasa przypinany na grzebyk oraz zwiewne bolerko związywane pod biustem i z gumeczkami w rękawkach (dzięki temu rękawki można podwinąć) - szyte na miarę w salonie ArtTrend.

Suknia po profesjonalnym czyszczeniu. Zapakowana w pokrowiec ArtTrend.
Zainteresowanych zapraszam na przymiarkę w Gdańsku.

Cena za suknię z trenem + bolerko + welon: 800zł (do negocjacji)
(cena salonowa: 4000zł)

Mam też dwie pary białych butów:
- rozmiar 37, atłasowe, nieużywane, obcas 5,5cm
- Ryłko skórzane używane w dniu ślubu i na sesji, obcas 5,5cm, rozmiar 36,5 (są nieco większe od atłasowych; rozmiarówka Ryłko jest zaniżona - ja noszę rozm. 37,5).

Cena butów do negocjacji.

Kontakt: daga_n@wp.pl

Galeria - suknia i buty:
http://www.dropbox.com/sh/slx98g68uzdkvfy/AADyqNLuWwQlUAORx2lphnB-a?dl=0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może ktoś chętny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Update: buty atłasowe sprzedane. Na sprzedaż pozostała suknia z trenem i bolerkiem, oraz buty Ryłko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam - ogłoszenie aktualne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszam - nowa cena 500zł
(za suknię, bolerko i welon)

rozm 34-36
ArtTrend
skromna elegancka
długi tren
bez koła

więcej zdjęć wyślę na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry