Widok

Srebrne BMW X3 na ulicy Rolniczej w Baninie

Prosimy Panią z z srebrnego BMW X3, na gdyńskich numerach rejestracyjnych, o chwilę refleksji, czy chciałaby, żeby z taką prędkością jak ona jeździ po ulicy Rolniczej, gdzie nie ma pobocza i chodnika, ktoś mijał jej dzieci???

Ta Pani przelatuje niemal w powietrzu mijając nasze domy i dzieci maszerujące do szkoły!
Czy ktoś wie w jaki sposób można dotrzeć do tej Pani i grzecznie jej powiedzieć, że to jest ostatnie ostrzeżenie.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 7
przyuważyc gdzie mieszka i wysmarowac szybki i klamki g......em albo zostawic kartkę za wycieraczkami.
Takich kmiotów w Baninie jest wiecej
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ten typ tak ma. Dziś rano szalała na Nowatorów wyprzedzając jak wariatka. Później to samo robi na Budowlanych. Jeśli czyta to jakiś policjant to jeździ tamtędy regularnie w okolicach 6:50
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Sprawdzcie gdzie mieszka, jak na mnie trafi to .biada tej Pani, porobię fotki i od razu zgłaszam na policję, wariatka zrobi komuś krzywdę już kiedys jedna baba zabiła w Baninie 14 latkę idąca poboczem.
Głupi bezmyślny babsztyl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
tylko wiek tej biednej dziewczynki się zgadza...niestety, dziecko nie szło poboczem tylko asfaltem, był zmrok, nie miała odblasków, szła z koleżankami prawą stroną...i nie baba ją zabiła, tylko nieszczęsna kobieta, także matka, która nosić ten ból będzie do końca życia!...ludzie, ogarnijcie się!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ty pajacu zabiła bo g*wniary szły środkiem ulicy taka prawda strażak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba muszę coś tu sprostować! Skąd ludzie takie bajki wymyślają?

Dziś rano tym samym BMW jechałem ja (mąż Pani z BMW X3) do pracy w okolicach 8:00 i bynajmniej nie była to ulica budowlanych!

@xing - może opowiesz dokładnie gdzie i kiedy widziałeś to słynne BMW?! Chętnie się dowiem gdzie bylem dziś rano o 6:50?

@Ojcec z Banina: z tego co wiem jechał Pan bardzo wolno (jakieś 10km/h) i w dodatku środkiem, dlatego żona Pana wyprzedziła.

Żona jeździ na codzień bardzo wolno i ostrożnie.

p.s. Ludzie skąd u was tyle hejtu?!
Wypowiadacie się na temat spraw, o których nie macie pojęcia i co gorsza wymyślacie nie istniejące sytuacje (patrz xing).

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Może to nie Twój samochód chodzi, nie wiem. Mam nagranie na kamerze. 6:54, rejestracja GA xxxxx, ul. Nowatorów wyprzedza z ogromną prędkością całą kolumnę samochodów. W poprzednich dniach pędził na złamanie karku na Budowlanych w Bysewie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
może jest jakies inne BMW X3 koloru srebrnego. Niejednemu psu na imię Burek.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda, że nagranie nie obejmuje wyprzedzania na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych. Wtedy sprawa leżałaby już na policji.

Każdy z nas może przesłać film z nagraniami piratów na skrzynkę pocztową KW Policji w Gdańsku
stopagresjidrogowej@pomorska.policja.gov.pl
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
ogromną prędkością ciekawe jak to kamerka zmierzyła ,,żal idiotów którzy kupili se kamerkę i mają internet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy chodzi o Wasz samochód, ale fakt, że ostatnio również widziałem babeczkę w srebrnym X3, dosyć brawurowo wyprzedzającą na lotniczej (pocisnęła pod wzniesienie, wjeżdżając paręnaście metrów za rozpoczęciem się ciągłej). Dobrze że nic nie jechało, może też coś widziała, niemniej jednak nie była to ostrożna i wolna jazda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oto znak czasu kapitalizmu, Srebrne BMW X3 z chamską jazdą w tle, za komuny była czarna wołga, która jeździła kulturalnie ale porywała ludzi.
Co lepsze?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wyprzadzała mnie, a mijała mój dom na Rolniczej, grzała ze 100km/h, nie zdążyłem dobiec do drogi, tylko pył sie za nią uniósł.
Skoro Pańska żona jeździ wolno i ostrożnie, to może nie o niej mowa.
Tyle "hejtu"? Człowieku, ja się boje dziecko wypuścić za bramę!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
to nie wypuszczaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ja proszę o zapoznanie się z przepisami ulica Rolnicza nie należy do terenu zabudowanego więc ludzie tutaj legalnie można jeździć 90km/h

Jak ci nie pasuje to:
1)spowoduj wypadek - może ktoś zwróci na ten problem uwagę
2) idź na gminę i powiedz jaki burdel mają w znakach drogowych - może je się uda wyprostować
3) itd

PS chodzisz z elementami odblaskowymi ? Czy dzieci mają elementy odblaskowe ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 19
Obowiazuje nie 90 km/h, a BEZPIECZNA predkosc!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej wolniej jechać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@opanujcie_sie

Jezeli uwazasz, ze skoro nie ma znaku ograniczenia predkosci na Rolniczej to mozesz jezdzic 90km/h to ci wspolczuje, ilez to ignorancji i niezrozumienia dla mieszkajacych tam ludzi trzeba w sobie nosic? Czy aby dotrzec do ludzkich mozgow (jezeli takowe maja) trzeba stawiac wszedzie znaki? A gdzie zdrowy rozsadek, czy skoro na polu nie ma znaku "nie s****" to pojdziesz i n****sz??? Opamietajcie sie!!! Zyjemy w jednej wsi, w jednej spolecznosci, troche zrozumienia i uprzejmosci dla drugiego czlowieka nie zaszkodzi...
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeżeli ludzie robią to np za oknem widzę jak chodzą z psami na pole które jest o****NE przez nie to ta twoja teoria o zdrowym rozsądku ginie w realnym świecie

Sorry tacy się nam mieszkańcy wprowadzili i nic z tym nie możesz zrobić

- tj można usiąść i płakać lub jednak STAWIAĆ wszędzie zakazy,płoty, barierki a no i ograniczać wolność w imię bezpieczeństwa oraz ekologii..

Zacytuje klasyka "Jakie to szczęście dla rządzących, że ludzie nie myślą".

Odwoływanie się do Zdrowego rozsądku wymaga aby był po tej drugiej stronie na tyle rozumny człowiek że będzie miał ten zdrowy rozsądek.

Ja myślę że to zbyt wielkie wymaganie w dzisiejszych czasach....kiedy o mocy odkurzacza decyduje urzędnik który zarabia tyle co 200 ludzi
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
Rownie szybko pedza po Rolniczej samochody firm kurierskich. Wydaje sie momentami, ze fruna nad droga. Dzis bardzo spieszylo sie panu, ktory jezdzi zapewne firmowym samochodem jednej z firm od przypraw na litere K. A jesli chodzi o dzieci to nie zauwazylam zeby jakiekolwiek bylo bez kamizelki. Proponuje jezdzic wolniej, na pewno wszyscy beda zadowoleni. :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kamis:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś, dla odmiany, nie srebrne BMW, a rozklekotana czarna fiesta na sopockich blachach (GSP), która niedługo po ósmej skręciła z Osiedla Rodzinnego w Rolniczą z taką prędkością, że ledwo utrzymała się na kołach, a później, ile fabryka dała (a właściwie, ile z tego, co fabryka dała, jeszcze pozostało) pognała w kierunku Lotniczej.

Jeżeli ktoś z Was zna kierowcę (szczerze współczuję), niech mu, proszę, przekaże, że jest skończonym debilem, a skoro koniecznie chce sobie zrobić krzywdę, prościej będzie sięgnąć po sznur do wieszania bielizny.

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nagrałeś? Wyślij: stopagresjidrogowej@pomorska.policja.gov.pl

To naprawdę działa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry