Widok

Sr*jące psy

Ludzie, jak już sobie kupicie psa to nie chodźcie po całym Baninie aby się w****** !!!!! Może niech sr* wam pod płotem jak lubicie takie widoki !!! Pozdrowienia dla Pana z bokseren z 7 nieba.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6
to wyjdź przed dom i mu to powiedz.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
spuszczę pitbula to przestanie chodzić!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powiedz uprzejmie wlascicielowi pas, aby po nim sprzatnal i po problemie. Z doswiadczenia wiem ze jak sie grzecznie poprosi to sytuacja sie nie powatarza i jest ok. Z drugiej strony, jak zaczniesz wyzywac i jestes niemily to efekt jest niestety odwrotny.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
A tych co maja sr*jace psy nie obowiazuje kultura?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Juz się rzygać chce od tego jęczenia , idź zwróć uwagę i wszystko a nie raz w tyg. nowy post i płacz i lament na forum .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
co za czasy, zły jest ten komu przeszkadzają kupy, trzeba grzecznie i z kulturą zwracać uwagę bo się wlasciciel psa obrazi ! Może jeszcze trzeba prosić sr*jacego psa czy można po nim pospratac !!! Czy jak ja nasr*m wam pod płotem to grzecznie mnie poprosicie abym tego nie robił ? Fakt jest taki że nie kulturalne jest wypuszczenie psa i nie sprzątanie po nim nawet na wsi !!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
ludzie których psy załatwiają się pod czyimś płotem nie rozumieją kulturalnie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja poruszałam ten watek na forum, właścicielom też zwracałam uwage, zawsze to samo albo wymówka ,że on nic nie zrobił i nic się złego nie stało albo wyzwiska ,że mam spier...........ć
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a najwięcej problemów z blokowisk 7 Nieba. Nawyki wyniesione niestety z bloku do bloku!!! Nie moje to niech s........ra
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
niestety
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
.... niestety muszę Cie zmartwić, przerabiałem ten temat już rok temu i niestety ale Twoja teoria dotycząca nawyków wyniesionych z blokowiska pęka jak bańka.
Problem dotyczy również autochtonów z jednorodzinnych posesji. I niestety jak już tu było wspominanie, zwrócenie grzecznie uwagi powoduje tylko wybuch strasznej agresji ze strony właściciela psa.
I jak się okazuje chamem i nic nie rozumiejącym jest zwracający uwagę, a nie właściciel psa. Musi jeszcze chyba upłynąć trochę czasu zanim się kolejne pokolenia właścicieli wyedukują.
Specyficzna mentalność i brak szacunku do innych to chyba jakaś taka kaszubska cnota czy jak...??

I tak na pociesznie - Pozdrawiam sąsiada, który zbiera po swoim niedużym piesku. Można ? Można!!!!, Pan jest chyba z przyszłości :) i przybył z misją edukacyjną :).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
cytat:.... "niestety muszę Cie zmartwić, przerabiałem ten temat już rok temu i niestety ale Twoja teoria dotycząca nawyków wyniesionych z blokowiska pęka jak bańka."
więc
dlaczego tego problemu nie ma po drugiej stronie ul. Lotniczej w Baninie ( lewa strona w kierunku Gdańska)?

Proste - nie ma blokowiska.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chyba chodzi o
Gate to
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To getto czy kołchoz? Zdecydujcie się w końcu bo ja już nie wiem sam gdzie będę mieszkał.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
To niestety bardzo przykra prawda, ludzie sr*li psami pod blokiem bo to przecież nic ich tylko wspólne a teraz sr*ją innym pod domem.
Jak problem jest powracający to niestety trzeba uruchomić w sobie chama, ustalić gdzie delikwent mieszka i nazbierać trochę psich kup i wysypać pod drzwiami a jak nie pomoże to mu obrzucić elewację a co. Taki nie patrzy gdzie wali tym psem więc w życiu się nie dowie kto to zrobił a może się nauczy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja mieszkam po stronie gdzie jest Xavier i niestety jest dokładnie to samo. Ludzie nie chcą by ich psy załatwiały im się w ogródku to wyprowadzają je pod czyjeś płoty.
To nie zależy od tego gdzie kto mieszka a od kultury człowieka.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
raz pod Xavierem nas.....ł jakiś pod drzwiami kwiaciarni. . A posprzątaj łajzo po nim bo tam ludzie chodzą do sklepu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja myślę ze Banino zostanie kulturalna stolica Polski,chwila chwila ... chyba jednak nie :( wszyscy tu się opluwają , wyzywają traktują jak wrogów ,nie umieją się jednoczyć , uważają ze młode rodziny z dziećmi to getto, a teraz już pieskowi kupka nie może spaść spod ogona bo afera prawie jak do gazet .kurk.. jak wy sobie kiedyś radziliście jak nie było internetu ? Sami jesteście jak francuskie pudle , trochę charakteru jest potrzebne żeby załatwić własne sprawy a nie płakać na forum po każdej kupce ! Tak nienawistnej krainy to jeszcze nie widziałem , ludzie maja wszystko a są tak tyle sfrustrowani ze zachowują się jak dzieci.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
Bo im więcej się ma tym większym się jest gburem i wymaga od innych a od siebie juz nie

przewaznie ale nie zawsze

Trochę zrozumienia, Jak ktos ma pieseła to jego zasr*nym obowiązkiem jest posprzątać po swoim Kuporobie! A wtedy nikt nie będzie miał za złe ze wyszedł z nim na spacer...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
do KL to przyjdę pod Twoje drzwi niech piesek zrobi co trzeba to zdanie zmienisz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
I jeszcze mam stać pod płotem i pilnować czy czasem jakiś właściciel z psem nie upatrzy sobie mojego podjazdu.
NIE mam psa a co tydzień muszę sprzątać dowody na ich obecność na mojej posesji.
Zastanawiam się co trzeba mieć mieć w głowie i nie wiadomo jakie mniemanie o sobie aby przyprowadzić swojego psa na działkę do sąsiada aby tam załatwił swoje potrzeby i po nim nie posprzątać.
I zaznaczam nie mam nic przeciwko zwierzętom tylko przeciwko zachowaniu ich właścicieli i nie chcę nikogo wskazywać palcem, tylko kilka osób czytając to forum powinno się zastanowić nad swoim zachowaniem odnośnie sąsiadów, którym mimo wszystko taka kultura (lub raczej jej brak) uprzykrza życie. Bo bywają dni że aby wsiąść do samochodu muszę bardzo uważnie patrzeć pod nogi.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
No bo piesek nie może narobić na piękny trawnik,który kosztował?????...ileśtam.... a po chwastach jak je teraz wszyscy nazywają(mlecze,habry,maki itp.),wytępione randapem ani śladu,więc na przechadzkę z pieskiem....
Ludzie przestańcie walić chemie w naszą ziemie bo ona mówi dość!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
rolnicy na Pszennej juz ogrodzili pole drutem -elektryczny pastuch mam nadzieje ,że łazy nie wyprowadza więcej razy tam swoich kundli. Widziałam jak babol wyprowadzał w zboże psa, ręce opadają, gdzie szacunek do pola, chleba. Kiedys ludzie wiedzieli ,że w pola ze zbożem nie wyprowadza się psów. Ktos napisał ,że pod Xavierem a raczej pod drzwiami kwiaciarni pies się załatwił a właściciel poszedł sobie i co a no MINUS --------- za post. To jest kultura dac minusa bo ktoś o tym napisał. Na łeb Ci chamie powinien narobić.
Sorry ale ręce opadają na takich.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Za bardzo sie ekstytujesz , wszystko bedzie dobrze. Zazdroszcze problemow a tak pozatym czym sie nawozi pole ?? Szacunek do chleba :) chleb ma wymiar symboliczny ale w Polskim ciemnogrodzie nie takie rzeczy slyszalem jak tu na forum .Przez te minusy spac nie mozesz :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
To pole orodzone pastuchem to przeciw dziką podobno i jeszcze psa z buda na krańcu pola trzyma ....a że sprzątać po psiaku trzeba to fakt :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie ze trzeba sprzatac , mialem podobny problem ale zalatwilem sprawe bez zalenia sie na forum,p poprostu smieszy mnie bezradnosc doroslych ludzi ktorzy wylwaja tu zale , to wszystko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Skoro Cię śmieszą posty narzekających ludzi to ich nie czytaj i tym bardziej nie komentuj.
Jeśli chodzi o sam wątek to też miałem niestety wątpliwą przyjemność wdepnięcia w g...o na własnym podjeździe nie mając przy tym żadnego zwierzaka. To samo tyczy się tych pałętających się po osiedlach kotów, które sikają na drzwi, elewacje. Trzeba dzwonić do animalsów i robić z tym porządek. Jak ktoś nie potrafi się zająć swoim pupilem to nie powinien go posiadać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
zadzwoń i napisz co Ci powiedzieli :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Pójdźmy dalej..
Zakażmy sr@ć ptakom i dzikim zwierzętom !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja się pytam co z muchami? szczególnie tymi dużymi.........jak żyć ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
A mi to mogą sr*ć na trawnik. Przynajmniej mam darmowy nawoź, a krzaczki rosną jak szalone.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Moda na sprzątanie po psach przyszła z zachodu, tyle że tam się sprząta po pupilu tylko kiedy narobi na chodniku, ścieżce itp. Kiedy narobi na trawnik po ktorym nikt normalnie nie człapie, to się nie sprząta bo to naturalny nawóz .. Ale Polakom odpierd@l@ w tej kwestii ..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zachodu nie widziałeś...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nawóz z pasożytami, fuuujjj.. :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czyli wolisz nawóz bez pasożytów, bo dla roślin to bez znaczenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzeczywiscie bez znaczenia zwlaszcza dla roslin ktore jemy :\ Chcesz to wpadne i nawoze Twoje roslinki? Przyprowadze tez psa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Więc uważasz że pasożyty zwierzęce np. tasiemce przechodzą również na rośliny i tam pasożytują?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wstaw znak "tu wyprowadzaj swojego pupila"
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylda barana zrób wiesz ale tak porządnie az Cie łeb zaboli.
Piszemy o wyprowadzaniu na cudze trawniki i pod furtki.
Nie mam obowiązku sprzątać po nieswoim kundlu!. Kultura to 2 b a może ja mam wyprowadzić swojego psa pod dwoje drzwi.Co za prymitywy nic nie rozumieją. Nas.a taki a Ty człowieku sprzątaj po chamskim właścicielu.
Co do ptaków to nikomu to nie przeszkadza i nad dzikim zwierzęciem kontroli nie posiadasz a nad swoim kundlem brudasie TAK! JASNE
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Banino

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry