Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sławomir - ocena Miła, fachowa i niezwykle cierpliwa obsługa klienta w biurze na Budowlanych....
~Sławomir
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 lutego 2024

Wiesław z Gdańska - ocena Bardzo dobra firma w biurze pani Justyna pełny profesjonalizm w doradztwie i...
~Wiesław z Gdańska
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 16 grudnia 2023

Ewa - opinia Bardzo dobry kontakt: wystarczy znać ilość potrzebnych drzwi ;). Doradzą...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 8 maja 2023

Marta - opinia Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Pani Małgosiu dziękuje za poświęcony...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 kwietnia 2023

Adam - opinia Zakupiłem w Stalremie drzwi zewnętrzne Wiked Premium z usługą montażu....
~Adam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 grudnia 2022

Nie polecam wątek zamknięty Firma ignoruje klienta na wycene i dobor 4 par drzwi czekam mc i zero...
~Darek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lipca 2019

Opinia wątek zamknięty Nie polecam! Jestem bardzo niezadowolona z obsługi. Drzwi i montaż oceniam...
~Ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

Reklamacja ciagnaca sie juz 3 miesiac! wątek zamknięty Stanowczo doradzam omijanie tej firmy z daleka. 29.09.2011, zakupilem w tej...
~Oszukany klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 grudnia 2011

Klient zapłacił, niech klient się wypcha wątek zamknięty Podejście do klienta koszmarne. Kontaktowałam się z nimi naście razy, aby...
~Gigi
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 czerwca 2010

Niezadowolony wątek zamknięty ........ niestety obsluga kiepska a jak dojdzie do reklamacji to juz wtedy...
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 lutego 2010

NIE DAJCIE SIE NABRAC wątek zamknięty Nigdy w swoim życiu nie mialam do czynienia z wiekszymi........, od wiosny...
~Izabela Matysiak
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 grudnia 2008

Ludzie trzymajcie się od tej firmy z daleka wątek zamknięty Nie będę Wam rozpisywać historii swojego zamówienia. FARSA i DRAMAT....
~olecha
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

12

wątków

do góry