Widok

Stały klient

Jestem stałym klientem,bardzo lubie wasze jedzonko, ale wydaje mi się, że powinniście popracować nad obsługą, w szczególności nad wysoką, szczupłą blondynka(widze,że to już nie 1 komentarz pod jej adresem)ta Pani ZAWSZE pracuje jakby za karę ,ale do tego już z mężem się przyzwyczailiśmy i przymrużaliśmy na to oko, ze względu na to, ze bardzo lubimy tą restauracje jak i sam Meksyk:) ale w ostatnią sobotę ta Pani już nas tak zdenerwowała swoim lekceważacym zachowaniem, że nie daliśmy jej ani grosza napiwku co normalnie nam się nie zdarza!Ta Pani jest niemila,niekontaktowa,prawie rzuca jedzeniem!nawet smacznego nie powie,poprostu nic!przyniosła nam tylko 1 sos,a na naszym daniu brakowało pasty z fasoli!Naprawde niemiło się jadło z taką obsługą, aż nie chce się tam wracać chociaż restauracje i jedzonko lubimy.Ja rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień, ale żeby zawsze??Przecież ta Pani sama sobie opinie wystawia ponuraka i wredziocha!Chyba przez to, że restauracja cieszy się popularności, obsługa już sobie odpuściła staranie się jakiekolwiek a to niestety ma krótkie nogi!
Moja ocena
Pueblo kategoria: Restauracje
obsługa: 1
 
menu: 5
 
jakość potraw: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
4.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"smacznego" się nie mówi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry