Widok

Stan Kubusia Puchatka dzięki deweloperowi

Rozumiem ze trzeba budowac, nie mam problemu co do nowych sasiadow tylko to co zrobil deweloper z poczatkiem Kubusia Puchatka to kpiny !!!! Calkowicie rozjechana i nie chodzi o dziury tylko o rozkopanie jak pod grzadki z truskawkami !!! Troche szacunku dla juz mieszkajacych by sie przydalo. Inna sprawa ze gmina ma w nosie jak deweloperzy niszcza drogi i sie panosza
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do UG dzwoniłeś?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedługo będę twoim nowym sąsiadem, przeżyjesz :-) myślisz że jak twoje budowali to już mieszkający nie mieli błota? :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15
pisma pisać DO UG ! muszą zareagować, na tel nie muszą . To działa uwierz ! Pracuje ze spółdzielniami i innymi urzędasami
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może działa, ale nie w tej Gminie. Mam w tej materii olbrzymie doświadczenie: urzędnicy robią wszystko by nie reagować w takich sytuacjach (i nie tylko tych). W UG Żukowo przydałby się audyt kompetencji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
spisuj tablice rejestracyjne - z tego co wiem do tej ulicy trzeba dojechać przez zakazy "do 3'5T"
więc jak się tam znalazły te pojazdy ?
Data + rejestracja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze jak zrobia kanalize to zrobimy skladke na jumby blota nie bedzie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak naprawdę to ten post mżna nazwać "stan ulic w Baninie ,dzieki deweloperą" bo wszystkie gruntówki czy yambostrady rozjezdzają ciężarówy deweloperów...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki komu? deweloperą? Jestę deweloperę?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
stan pszennej doprowadza mnie do szału. Nic tak nie wkurza jak coraz większe dziury w płytach i ten ból, kiedy z każdym przejazdem coraz bardziej dobijam sobie zawieszenie. Dlaczego nikt nie wymieni tych popękanych i pokruszonych płyt gdzie tworzy się zawsze gigantyczna kałuża przez całą szerokość. Co zrobić żeby wyłożyli brakujące płyty na pszennej, przez pole do lipowej. Co? Co? Ktoś ma jakiś pomysł co zrobić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoń do Żukowa. Tam trzeba informować o złym stanie pszennej. Ja to zrobiłem to przyjechali i powiedzieli, że nie jest źle. Kpina.
Jak będzie więcej telefonów to pewnie naprawia!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Telefony nie pomogą, dla urzędnika jak nie ma dokumentu to nie ma sprawy. Trzeba pisać (maile, epuap, poczta).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
megs.( w odniesieniu do twojego komentarza) weź... po co ta złośliwość? Ciesz sie, że opanowałaś zasady ortografii. nie każdemu się udało, a niektórzy nigdy sie nie nauczą i mają na to nawet papier. trochę taktu by się przydało
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
ile ludzi mieszka w okolicach tych ulic?
Czy nie można zrobić zrzuty, niech każde mieszkanie, dom zakupi jedną płytę jumbo raz w miesiącu (średni koszt to około 30-40 zł za płytę) to myślę że po 3-4 miesiącach jest zrobiona droga , pewnie jakby się poprosił gminę to i chętnie by dali ekipę aby położyć płyty.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Fajny pomysl ale ciężko bedzie aby wszyscy tak sie zgrali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kris bardzo dobry pomysł tylko z ludźmi jest różnie jeden da drugi nie itd. Kiedyś był już poruszany temat tej ulicy, jak zawsze pojawiło się kilka opcji. Jedni chcieli robić tylko początek drudzy całą ulic i temat umarł.

Moim skromnym zdaniem należy jednak jeszcze poczekać póki developerka skończy niszczyć drogę i wtedy zacząć działać. Zrobić całą ulicę, a nie tylko początek. Wtedy każde domostwo miesięcznie po jednej płycie kupi zakładam, że dla Kubusia tj około 60 płyt miesięcznie i droga będzie za rok max 2 lata skończona.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieje, ze o chodniku tez pomyslicie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
no tak "megs" łap za słowka...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dajcie nr tel. do wydz drog w gminie bo to jest porazka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na dniach przygotuję odpowiednie pismo w celu przyśpieszenia przejęcia drogi przez gminę. Wiem że właściciel złożył stosowny wniosek w UG ponad pół roku temu jednak gminie nie śpieszy się z odpowiedzią i przejęciem. W związku z powyższym stworzę petycję od mieszkańców pod którą zbiorę podpisy i złożę ją w urzędzie. Musimy wziąć sprawy we własne ręce bo inaczej zginiemy w błocie i dziurach. Więcej informacji na stronie rada banino i na FB sołectwo Banino.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miło słyszeć, jakby co mogę pomóc zebrać podpisy. 519500907
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
w myśl ustawy o drogach publicznych gmina nie ponosi odpowiedzialności za wewnętrzne drogi dojazdowe. Jeżeli gmina to przejmie będzie to z jej strony rażąca niegospodarność. Sami sobie swoją drogę naprawiajcie. Gmina ma inne ważniejsze drogi do utrzymania. Możecie mnie lińczować, ale co jeszcze się wam NALEŻY???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16
Ale czy to jest wewnętrzna droga dojazdowa? Rozumiem drogi na terenie osiedli zamkniętych, ale ta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wścibski, ale ty durny jesteś. Brak słów na twoją wypowiedź. Przejdź się kiedyś na spacer po Kubusia Puchatka i zmierz metry całej ulicy i policz ile gospodarstw przy niej mieszka. Jak już to zrobisz, to pomnóż ilość gospodarstw razy średnio 4 osoby, i wtedy będziesz wiedział ilu ludzi dotyczy obecny stan drogi. Ulica nie jest drogą dojazdową ani ślepym zaułkiem. Gmina od kilku lat zwodzi właściciela drogi z wykupem, a właściciel wniosek o sprzedaż składał kilkakrotnie. Poza tym mieszkańcy, już nie raz w ramach własnej inicjatywy, na przestrzeni kilku lat, naprawiali drogę za własne pieniądze, ale przy obecnym bumie na budownictwo i powstawaniu nowych domów i lokali mieszkalnych, taka dalsza wspólna inicjatywa mija się z celem. Piszesz cyt.:,,Gmina ma inne ważniejsze drogi do utrzymania ''- to pewnie droga przy której ty mieszkasz? Mieszkam już osiem lat w Baninie, właśnie przy ul.Kubusia Puchatka.Tu mam meldunek, tu płacę podatki, i tak właśnie uważam, że przynajmniej namiastka drogi w postaci płyt jumbo, jak najbardziej się NALEŻY!!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nic dodać nic ująć. Jak słyszę takich typków co mi mówią, że nic mi się nie należy za płacenie podatków to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać z ludzkiej głupoty.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po lekturze tego tematu przestały mnie dziwić wyniki ostatnich wyborów.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
sami roszczeniowcy, uregulujcie stan prawny drogi i dopiero po tym domagajcie się od gminy tego do czego jest ona zobowiązana
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
Mieszkańcu, jak widać czytanie ze zrozumieniem stanowi dla Ciebie duży problem. Już ktoś wyżej napisał jaki jest stan prawny drogi. Wniosek leży w Gminie i pewnie jeszcze poleży. Jak jesteś taki wujek dobra-rada, to co wg Ciebie jeszcze można zrobić?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
to co ja, wyprowadzić się ze wsi z powrotem do miasta. nie grzeznac dalej w tym bledzie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
To po jaką cholerę się udzielasz na tym forum skoro w mieście Ci tak dobrze??
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli droga jest prywatna, to choćby milion ludzi przy niej mieszkało - zgodnie z prawem urząd MUSI mieć to w d*pie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Zacznę płacić podatki w innym miejscu i też Ci powiem, że ma ... w d*pie. Taki twój tok rozumowania. Jak płacić podatki do gminy to ok, ale w drugą stronę to już nie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale rozumiesz co to jest własność prywatna i co to są fundusze gminne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Petycja gotowa. W dniu dzisiejszym zbierałem podpisy jednak ze względu na pogodę i to że byłem z dziećmi zebrałem tylko część. W miarę możliwości i czasu będę zbierał dalej. Jeśli możecie państwo proszę podjeżdżać pod nr 25 i składać podpisy przyśpieszy to zebranie wszystkich. (nr 25 jest na końcu drogi wjazdowej z pszennej). Wieczorem wstawię na stronę radabanino i stronę na FB Sołectwo Banino treść petycji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jako nowy mieszkaniec gratuluje obywatelskiej postawy, jednak chciałbym zauważyć że Pańskie wysiłki spełzną na niczym....Co do opłat za drogę - aż koń by się uśmiał - cóż za prawniczy bełkot mijający się z ustawą. Czytając Pana wypowiedzi mam wrażenie, że jest Pan samozwańczym "adwokatem" właściciela drogi. Brawo! Teraz już mieszkańcy wiedzą, za kim Pan stoi.

Co do stanu drogi powinniśmy pozwać właściciela drogi za jej obecny stan i żądać od niego natychmiastowej naprawy. A jeżeli zamierza wystawić nam rachunek, to jest nas tak dużo, że stać nas na zapłatę tych 20 zł za wyrównanie drogi. Chyba, że ktoś chce zostawić sobie w kieszeni 20 zł, a u mechanika samochodowego 1000 zł...każdy może sobie to przekalkulować.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Brawo sąsiedzie! Teraz wiemy kto jest z nami!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
W końcu znalazł się człowiek,który nie bał się powiedzieć co myśli o Kreciej robocie forumowicza WKZ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ludzie wy już zdurnieliście kompletnie!!!! Jeśli macie jakieś pytania co do tej drogi i mojej osoby zapraszam do mnie nr 25 tam możecie mi prosto w oczy to powiedzieć i dowiedzieć się dokładnie o co chodzi a nie klepać w klawiaturę bo przed szklanym ekranem każdy jest mocny. Skoro nowy sąsiedzie jesteś taki mądry to proponuję byś pokierował i złożył pozew zbiorowy. Co do naprawy nawierzchni właściciel drogi może samodzielnie wykonać remont całej drogi ba wylać asfalt postawić latarnie a następnie zażądać zwrotu kosztów od wszystkich mieszkańców bo.... MAMY SŁUŻEBNOŚĆ!!!! Ja mam dość tego stanu drogi sam wybudowałem około 100m tej drogi sam ją usypałem, utwardziłem a przyszli deweloperzy i ją zniszczyli a naprawę mają w nosie. Poza tym droga jest ubezpieczona, jeśli popsujesz na niej samochód to ciągaj właściciela i nie będzie problemu.
Ps. ile razy byliście u właściciela by zrobił porządek z drogą??
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
cóż za agresja!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Agresja jest w Rosji, Syrii na Ukrainie!! A to jest czyste oburzenie na oszczerstwa skierowane w moją osobę. Zresztą mam to gdzieś wiele osób z naszej ulicy mnie zna i zna cel tego działania więc ten hejt mnie nie obchodzi. Pozdrawiam "sąsiada" i "nowego sąsiada" miłego weekendu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
W Syrii mamy tragedię ludzi, którzy potrzebują naszej pomocy. My Polacy powinniśmy pomóc im w tej wielkiej tragedii. Proszę nie mieszać tego dotkniętego już ogromną tragedia narodu do rozwiązywania naszych lokalnych problemów.

Mieszanie spraw międzynarodowych do spraw naszej lokalnej ulicy uważam za niesmaczny żart z wielkiej tragedii ludzkiej.

Jak możesz Panie WKZ podaj Pan numer swojej polisy, bo muszę naprawić samochody - a trochę ich mam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
A dlaczego nr mojej polisy co ja mam wspólnego z własnością tej drogi??
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
A nie jest Pan jej udziałowcem? Tak wynika z Pana wypowiedzi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie nie jestem udziałowcem drogi ani współwłaścicielem itd. Mam tylko tak jak każdy właściciel nieruchomości przy ulicy Kubusia Puchatka bezpłatną służebność przejazdu i przechodu prowadzącą od drogi publicznej do działki nr.... na rzecz KAŻDORAZOWYCH JEJ WŁAŚCICIELI, przy czym Stawający umawiają się iż będą wspólnie uczestniczyć w utrzymaniu drogi do czasu nabycia jej przez gminę. A więc nawet jeśli ktoś jest kolejnym właścicielem nieruchomości przy tej ulicy i nie ma zapisu o służebności to i tak ma tą służebność. Dlatego chcę pozbyć się tego wrzoda na d....e.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Panie WKZ,

Zachowuje się Pan jak udziałowiec, współwłaściciel i mecenas właściciela. Każda Pana wypowiedź wypełnia dyspozycję przysłowia "kto kopie dołki, ten sam w nie wpada". Czytając Pana poprzednie posty mam wrażenie, że ugrzązł Pan w wilczym dole Pańskich własnych prawnych fantazji. Ja jako mieszkaniec naszej wsi zwracam się do Pana z prośbą o zaniechanie dotychczasowego postępowania a jako społecznik proszę o zajęcie miejsca w naszym szeregu, szeregu mieszkańców walczących o wspólne dobro, jakim jest utwardzona, przejezdna droga.
Czy żądamy aż tak wiele...?

Proszę Pana o jasne stanowisko: czy zajmuje Pan miejsce po naszej stronie czy po stronie właściciela drogi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Proszę mi wskazać kto walczy aktywnie o wspólne dobro, jakim jest utwardzona, przejezdna droga i proszę wskazać mi sposoby walki o ten jakże szczytny cel bo jakoś nie zauważyłem by jakieś kroki zostały poczynione w tym kierunku. "ugrzązł Pan w wilczym dole Pańskich własnych prawnych fantazji" nie ja tworzę to prawo, ja je tylko umiem czytać ze zrozumieniem. Moje stanowisko od początku jest jasne:
1. Przejęcie drogi przez gminę Żukowo,
2. Wprowadzenie zapisu w M.P.Z.P. o konieczności stosowania Art. 16. Budowa lub przebudowa dróg publicznych Dz.U.2013.0.260 t.j. - Ustawa z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (z poź.zm.)
3. Egzekwowanie zapisów z punktu 2.
4. Wprowadzenie w życie punktu 2 poprzez stosowanie umów pomiędzy właścicielem drogi tj. UG Żukowo a inwestorem tj. deweloperem, dotyczących budowy, przebudowy lub modernizacji drogi na wysokości inwestycji lub partycypowania w kosztach drogowych.
5. Wystąpienie przez UG Żukowo z oficjalnym pismem do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego o wzmożenie kontroli po zakończeniu budowy w odniesieniu do Art. 57 pkt.1 ppkt. 2b oraz ppkt. 3. Prawo Budowlane
Co doprowadzi do budowy drogi z prawdziwego zdarzenia.
Nigdy nie działałem po stronie właściciela drogi.
Jeśli mają państwo do mnie jakieś pytania to zapraszam adres już znany.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram poprzednie wypowiedzi moich sąsiadów.Utwierdziilem się w przekonaniu, że jest Pan naszym wrogiem a nie sprzymierzeńcem. Nie mam zamiaru czekać na rzekome przejęcie drogi,a życzę sobie aby sprawa była zakończona natychmiast.Jeszcze droga nie została przejęta a Pan już snuje plany dalekosiężne. Skupmy się na teraźniejszości i pociągnieciu do odpowiedzialności właściciela drogi. A Pan Szanowny Panie niech się obudzi i zacznie działać dla dobra obywateli i nie wpisywać artykułów od Pana Googla.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Szanowny Panie życzę powodzenia, poprę każdą inicjatywę która spowoduje że sytuacja na naszej ulicy się zmieni.
Co Pan ma na myśli pisząc "wypisywać artykuły od Pana Googla"??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W urzedach zadna sprawa nie jest zakonczona natychmiast. Pan chyba buja w oblokach. WKZ pisze realnie a Pan jakies emocjonalne mrzonki bez wczytywania sie w przepisy i droge urzedniczych papierow. Prosze tez wykazac co Pan zrobil dotychczas ? Ale tak realnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiedziałam, że wytyczono jakiś podział i mieszkańcy ulicy i właściciel drogi są po przeciwnyh stronach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie ma żadnego podziału. Użytkownik nowy sąsiad, mieszkaniec, sąsiad, baniak, jay to ta sama osoba korzystająca z tego samego IP, hejtująca na tym forum i wprowadzająca nam tutaj zamęt. Nie zwracajcie uwagi na jego posty i dalej zbieramy podpisy pod petycją by droga stała się prawdziwą drogą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do tego samego IP to niestety zauważyłam, że osoby korzystające z mobilnego internetu często mają wyświetlane to samo IP. Przykro mi, nie da się teraz już tego podpiąć pod rozwielenie czyjejś jaźni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowny Panie,

proszę nie pleść prawnych andronów. Jestem wstrząśnięty Pana wypowiedziom. Jeżeli szanowny Pan właściciel ubezpieczył drogę to jeżeli mogę prosić Pana o kolejny czyn społeczny, a dokładnie chodzi mi o ustalenie numeru polisy właściciela drogi, a analizując Pana poprzednie wypowiedzi na forum doszedłem do wniosku, że sympatyzuje Pan z rodziną właściciela drogi, to nie powinno to stanowić problemu dla całego naszego społeczeństwa Kubusia Puchatka. Skoro przezorny Pan właściciel ubezpieczył drogę, to ja chętnie z jego polisy naprawię swój samochód - urwany tłumik i miskę olejową.

Nie widzę potrzeby bezpośredniego kontaktu, gdyż nie mam Panu więcej do powiedzenia, a obawiam się że nasza dyskusja nie wniosłaby nic sensownego. Pan ma swoje racje, których jest pewien.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
ul. Kubusia Puchatka 57 Wiesław Kupczak tam otrzyma Pan numer polisy. Nie jestem Pana służącym jeśli ma Pan faktycznie zniszczony samochód i poniósł Pan koszta naprawy to sam się uda do właściciela drogi i poprosi o nr polisy. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
https://www.facebook.com/SolectwoBanino/posts/935539449847763
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Popieram wszelike dzialania majace na celu poprawe stanu drog w Baninie. Powinno sie rzadac od deweloperow budowe drog, a conajmniej naprawe zniszczen dokonanych podczas budowy.

I tutaj mam pytanie do Rady Soleckiej, czy bedzie naprawiana ul.Przemyslowa, Lipowa (wraz z chodnikiem) po wymianie ziemi pod budowe Terenu Rekreacyjnego przy Ksiezycowej. W obecnej chwili ogromne ciezarowki lamia zakaz wjazdu na Lipowej (od Lotniczej) dla pojazdow do 10T, a wyjezdzajac z Przemyslowej na Lipowa wjezdzaja na chodnik gdyz sie nie mieszcza w zakrecie. Chodnik I krawezniki na skrzyzowaniu Lipowa-Przemyslowa sa wbijane w ziemie!!! Czy Rada Solecka dopilnuje od wykonawcy przywrocenia poprzedniego stanu jak przed rozpoczeciem prac??? Kazdego dnia wyczuwa sie, ze plyty na Przemyslowej sa coraz bardziej znieksztalcone (no coz nie sa przystosowane do tych ciezarow). Ciezarowki powinny wjezdzac na Przemyslowa bezposrednio z Lotniczej.

Prosze Pana WKZ gdyz jest najbardziej aktywny z Rady Soleckiej o odpowiedz. Z powazaniem- mieszkaniec Banina placacy duze podatki. Przepraszam za umieszczenie pytania na watku o Panstwa drodze ;-) ale dotyczy drogi/drog w Baninie. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zajmę się sprawą. Proszę o e-mail na solectwobanino@wp.pl w celu spotkania. Jeśli doszło do uszkodzenia drogi, chodników itd. zostanie to wszystko naprawione przez wykonawcę. Proszę o pilny kontakt.
PS. Aktywni jesteśmy wszyscy tylko ja częściej operuję w internecie ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kończąc tą rozmowę Panowie/Panie wasze:
- nowy sąsiad
- mieszkaniec
- sąsiad
- Baniak
- Jay
Zanim zaczniecie wypisywać swoje komentarze sprawdźcie swoje IP jest takie same:
nowy sąsiad jest zarazem mieszkańcem i sąsiadem itd. pozdrawiam i idźcie hejtować gdzie indziej. Miłego weekendu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastanawiam się tylko w czyim interesie jest to byśmy nie wpływali na jak najszybsze przejęcie drogi przez gminę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już kiedyś, w jakimś innym wątku o stanie Kubusia Puchatka, był taki forumowicz, który pisał w trzech osobach i wypowiadał się w stylu :,,my mieszkańcy ulicy''. Jak widać, sytuacja się powtarza. Całe szczęście, że to tylko jedna czarna owca w naszym stadzie :) Część mieszkańców ulicy może się domyślać co to za osoba.Ta osoba prawdopodobnie nie złoży podpisu pod petycją. A próba zdobycia nr polisy ubezpieczeniowej poprzez to forum, świadczy o tym, że prawdopodobnie ma na pieńku z właścicielem drogi i sam/sama nie ma już po co tam chodzić...
Szanowny tchórzu, przestań hejtować na tym forum. Jak masz jakiś problem, to personalia właściciela drogi są znane. Nie podjudzaj mieszkańców do skierowania agresji na nie właściwe tory, tylko sam weź sprawy w swoje ręce i zacznij działać. Do wkz: My robimy swoje, a ,,Świętego'', który występuje w trzech osobach traktujemy z przymrużeniem oka . Dziękuję za uwagę.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
a co tam u Prosiaczka slychac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
10.02 godz 1800 zapraszam mieszkańców ul Kubusia Puchatka na spotkanie w sprawie drogi. OSP Banino. W przyszłym tygodniu przejdę się po domostwach i zbiorę podpisy pod petycją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak temat drogi wygląda na dzień dzisiejszy? Miało być spotkanie w kwietniu odnośnie propozycji poprawienia stanu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kilka miesięcy temu chodził gość po domach z pytaniem kto jest zainteresowany składaniem się na budowę drogi. Temat chyba upadł, albo się mylę. Ktoś coś wie- to pisać proszę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba się rozmyslił
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest coś takiego jak fundusz solecki na rok 2017. Wiele ulic już zgłosiło pomysł na oświetlenie lub utwardzane drogi. Może by tak też zrobić na Kubusia. Wiem że większość z tych dróg będzie utwardzone między 25-50 m płyty z funduszu a ułożenie gmina. Spotkania są w OSP Banino w dniach 13,15,20.09 godz. 1900 a 23.09 o 1900 odbędzie się głosowanie nad projektem wystarczy przyjść zagłosować i płyty będą. Przekażcie informację sąsiadom. Im nas więcej tym większe szanse że pomysł przejdzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety chyba nie tyczy się to Kubusia bo jest to droga prywatna, no chyba że właściciel odsprzedał już ją gminie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tyczy tyczy. Kubusia Puchatka od Maja jest drogą gminną. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry