Widok

Startuje Akwarium Gdyńskie

Opinie do artykułu: Startuje Akwarium Gdyńskie.

Przestanie istnieć Muzeum Oceanograficzne i Akwarium Morskie w Gdyni. Na szczęście tylko formalnie, ponieważ turyści i miejscowi od przyszłego tygodnia będą mogli zwiedzać... Akwarium Gdyńskie.

Długą nazwę niedługo zastąpi krótsza i bardziej adekwatna do funkcji jaką spełnia obecnie popularne "oceanarium". Tak zdecydował Morski Instytut Rybacki przy którym działa Akwarium Gdyńskie. Poza tym popularna wśród turystów placówka powinna być bardziej utożsamiana z Gdynią.

- Tamta ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nój znajomy (biedaczek) pod wpływem rodziny ( z wiochy że ból w ...) dał sie namówic na słynne OCEANARIUM w GDYNI
komentarz kolegi
więcej mnie k.w.m nie NABIERZECIE
3 rybki i jedna padlina....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

gallux, miejscowy sie znalazł. Pochwal się z jakiej wiochy zabitej dechami przyjechali twoi starzy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ostatnio faktycznie nie było dużo do oglądania
ponad połowa w remoncie :(
ale skoro otwarli już całość... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.forumsopotu.pl/historia/dziadek.jpg

pokaż chamie mi swojego dziadka:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gallux je rihti

Nie wiem jak w tym roku, ale ekspozycja zeszłoroczna bardzej skłania przy pozostawieniu nazwy Muzeum Morskie. Wysuszone ryby i do tego pomalowane farbkami plakatowymi - fuj!. Tudzież przyciągające wzrok swoją kolorystyką akwarium, okazuje się obrazkiem ze sztucznymi rybkami - zgroza. Toż już nie jeden akwarysta czy szkoła podstawowa ma bogatszy zestaw fauny i flory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przeraża i martwi mnie to, co piszecie...
pamiętam kilka lat temu topiłam się w zachwycie oglądając te wszystkie rybki i inne stworki, szczególnie oczywiście te w akwariach
nie wiedziałam, że to aż bardzo poleciało w dół :(
mam ooogrooomną nadzieję, że po remoncie znów będzie tak pięknie jak pamiętam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nosz, o tym piszę:))
dwie czy trzy żywe i jakiś zakurzony śmieć:))
nie pamietam ceny biletów ale dość WYGÓROWANA hehehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cholercia......

A co się stało z tymi ślepymi rybami i ogromnymi żółwiami którem widział pacholęciem będąc???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

trzeba zmiany

Muszę przyznać, że moje małe dzieci(1 rok i 3 lata) były zachwycone. Ale dla mnie było za bylejako. Wstyd zaprosić gości mówiąc, że to jedna z gdyńskich atrakcji....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bylem tam przed remontem - tracilo komunizmem... az odstraszalo stara kolorystyka ....
mam nadzieje ze teraz po zmianie wystroju bedzie mozna sie skupic na okazach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

HE HE HE

"Trąciło komunizmem" a teraz
znajdzie sie prywatny
właściciel i już wszystko
będzie w pożo.
Poza cenami /podwójnymi/
wejściówek oczywiście.
No przecież holera musi się
szybko nachapac no nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo...

Bo to Gdynia wlasnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

za ile ???

za ile mozna tam wejsc i poogladac? mysle, ze chodzi sie tam rzadko, ja mam 28 lat i bylem raz, moze dwa razy. teraz gdy sam niedlugo bede mial dzieci dalbym np. 20 zl za wejscie dla doroslych, mniej dla dzieci, ale oczekuje ze bedzie na swiatowym poziomie. ewentualnie rozwazylbym jakis mini-karnet i znizki dla biol-chemow, itp, np. z uczelni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cóż odnoszę wrażenie że szefom Oceanarium brakuje nie tylko kasy ale i jaj

Wystarczy przyjrzeć się temu co przez kilka lat zrobił dyr. Targowski z masy upadłościowej pod nazwą ZOO w Oliwie. Ni ma kasy ale jednak nawet w ramach skromnych środków można odbić się od siermiężnego socjalizmu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakieś 6 zł za wejście
dzieci do lat 4 za darmo
a rybek jest wiecej niż 3
ze 12 akwariów było 2 tygodnie temu i wlaśnie mam nadzieję że po remoncie bedzie więcej no i przedewszystkim te żółwie na parterze i makieta bałtyku
moim zdaniem to jednak bardziej muzeum niż akwarium
no chyba że wprowadzili większe zmiany w trakcie remontu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zycze, zeby powiodlo sie

Zwykle podwoze moich przyjezdnych gosci do Oceanarium a ci wracaja zachwyceni, wiec dopiero dowiaduje sie, ze tak nisko upadlo...oby nowa nazwa niosla nowe, lepsze wydanie ekspozycji... jak za dawnych lat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najwyzszy czas

W końcu coś ruszyło. Zmiana nazwy to dobry pomysł, bo "to" miejsce, raczej z oceanarium nie ma zbyt wiele wspólnego. Najważniejsze jeste jednak to, żeby poprawiły sie warunki w jakich trzymane są tam żółwie, bo nie ważne czy to akwarium czy oceanarium, ale zwierzęta nie mogą się tak męczyć. Nie jestem żadna fanatyczką z Greenpeace, ale bardzo przygnębia taki widok jaki serwowany jest turystom w gdyńskim "oceanarium", a już na pewno nie jest to sposób na zdobycie zwolenników i przyciągnięcie wczasowiczów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

temat, na który milczeć nie mogę

Ostatnio lubujemy sie w Trójmieście w dyskusjach nad ściąganiem turystów. Owe akwarium to sztndarowy przykład głupoty i niemożności. Zawsze lubiłem tam chodzić. Te akwaria podświetlone w półmroku i ten klimat. Niestety rok za rokiem było tam coraz gorzej. Obecnie jest juz zupełnie kiepsko. Jak ktoś napisał zdechłe wypchane rybki pomalowane farbkami.

A to jest potencjalny HIT TURYSTYCZNY i jedna z WIZYTÓWEK Trójmiasta. Nasz kontakt z morzem usycha, ale jesteśmy jednak nad Bałtykiem. Wszędzie na świecie takie oceanaria to najwieksza atrakcja ściągająca MILIONY turystów! Tu nie pomoże zmiana nazwy i tylku tu trzeba działać i to intensywnie. Trzeba dobudować drugi podobnie wielki budynek, wypierdzielić zdechłe makietki pokryte kurzem i postawić na akwaria i to duże. Przynajmniej jeden tunel wewnątrz akwarium! Cała para Gdyni powinna na to pójść. Być może można wypuścić akcje-cegiełki na oceanarium. Niech inwestorami zostaną obywatele i niech mają udział w zysku.
To jest po prostu PEWNIK! To będzie zarabiać i będzie ściągać ludzi. I niech kosztuje miliony, przyniesie miastu w ciągu wielu lat miliardy!

LUDZIEEEEE ROZUMUUUUU!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inny Hit

W tym miejscu to
Dar Pomorza - muzeum
umieszczone na końcu
Skweru Kosciuszki
w suchym doku.
Tak jak w Londynie czy Goeteborgu
stare żaglowce w SUCHYCH DOKACH
niezwykle widowiskowe
przyciagały by MILIONY TURYSTÓW.
Panie Szczurek obudz sie Pan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mamo śledzie to nie ryby
a takowe podobno zamieszkują w tym cudzie:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakie śledzie?
piranie, mureny, węgorz i całe mnóstwo różnego kolorowego pływajacego drobiazgu (no może trochę większe niż drobiazg - niektóre wyglądają bardzo apetycznie)
igielniki najlepsze :)))
akwaria mogli by jeszcze dopracować bo aż mi głupio w imieniu tych ryb że w tak ordynarnych warunkach pływają - no nie wszystkie, ale niektóre...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nemo

Ztymi miliardami to raczej trochę za grubo pojechałeś!
szczerze wątpie w to, że oceanarium nawet takie z prawdziwego zdarzenia mogłoby się stać atrakcją turystyczną przyciągającą miliony widzów...
no może takie z rekinami i orkami grającymi w piłkę.....chociaż też raczej nie bo np. fokarium w helu raczej nie cieszy się aż tak dużym zainteresowaniem...
Ale wiesz co??
coś mi sie przypomniało....jakiś czas temu byłem na Krymie i faktycznie w delfinarium na trybunach był komplet...
może to i jest jakś plan...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak napredce to mozna by ozywić to oceanarium wspomnianym na wstepie dziadkiem Galluxa. Szkoda go tylko na tą kameralną stronką w necie, kiedy bratnia Gdynia w potrzebie

a moze i samym podwodnym galluxem w slipach zrewitalizowac ta smętna placówkę ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tej marcie znowu slipy w głowie:((
straciłaś wenę??
slipów nie nosze od 40 lat panno z malusią wyobraźnią:PPPP
w ogóle nic nie nosze pod spodem
to jest takie przyjemne:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gallux, czasami twoja otwartość mnie poraża...

ale w tej sytuacji jeszcze bardziej mógłbys uatrakcyjnić akwarium ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a może ty włożysz na łeb owoce morza i bedziesz robiła za POLSKĄ GOSPODARKE MORSKĄ ???
i to i to....RUINA:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akwarium to moze byc niezly hit turystyczny!! ale niestety w ostanich latach jak tam bywalem bardziej straszylo niz przyciagalo...:((( ogromne żółwie ...w akwarium 2m na 2m:((((( wysuszone...rybki pokolorowane plakatowkami ....:((
troche zawstydzilem sie jak zaprosilem znajomych z Dani do zwiedzenia naszego akwarium...!!! rok wczesnej to ja wizytowalem jako turysta akwarium w Dani tam bylo co ogladac ....:))) ..foki w duzych basenach, ladnie schludnie ...a nie żółwie w sloiku ..:((
trzeba wziasc sie do roboty i beda turysci i bedzie hit!! narazie tam jest syf....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

możesz też "robić" za śledziowatą FLONDRE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gallux, spodnie prosto na dupsko ?

Uważaj żebyś sobie ptaka nie przyciął zamkiem błyskawicznym bo zaczniesz cienko śpiewać na forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapinam se naszki synku na guziki
suwaki są dla matołków nie umiejących ZAPINAĆ:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tym gorzej dla ciebie misiu - większe dziury

Jak ci przewieje i zacznie kasłać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a tak na marginesie...
ładnie im wyszło na zdjęciu :)
no no nie wiedziałam że to "akwarium" z wieszchu jest takie fotogeniczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ty olis
z taką dociekliwością pewnie w chinach byś wymyślił proch
zainteresuj sie swoim życiem bo o moje ma sie jeszcze kto martwić hehehehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ty sie tu martwisz o galluxa dziurki, a tam może ktoś ci żonke o-lisie ZAPINA:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oh moje jest tak prozaiczne

Ale Ty Gallux to jesteś dopiero gość. Wzoruj się na Galluxie a posiądziesz mądrość tego świata. Amen
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

17:57

Cóż to twoja zazdrości? Nie ma tego w domu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

20:15

Spóźnialski jesteś!
Ja jestem zawsze na czas :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gallusiewicz shutta fukka up!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie slyszałes matołku takiego powiedzonka:
po nazwisku to po pysku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie, nie slyszalem matolku, a bo co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jajco chamie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

morda chamie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

He he...

Gallux to, że jesteś prostakiem to już wiedziałem od dawna, a że największy wieśniak zawsze najgłośniej wyzywa innych od wieśniaków to też wszyscy wiedzą, ale że taki mało opanowany!? Przestań zachowywać się jak półgłówek któremu wydaje się że zjadł wszystkie rozumy bo nie od tego jest to forum. Swoje niespełnione ambicje i kompleksy lecz gdzie indziej człowieczku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ktoś , kto wie ile kosztuje założenie i utrzymanie morskiego akwaium ( takiego z naprawdę kolorowymi rybkami morskimi) zapytałby napewno o finansowanie bylego Oceanarium , gdyż pochłania to ogromne pieniadze. Dla spragnionych mocnych wrażeń z toni ciepłych wód proponuję próbę zmierzenia swych zamiarów!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze mówiąc jeszcze nie byłam w tym muzeum, aleeee strona zachęca do odwiedzenia i napewno to zrobie podczas tegorocznych wakacji a potem napisze czy było warto ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak nie tam...

to gdzie?
Co pokazać pięciolatkowi z gór nad polskim morzem w Trómieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gallux - boss

gallux jestes bossem na tym forum. niezle sie ulalem jak czytalem twoje teksty. ;)
przyjde tu jeszcze poczytac sobie co tam piszesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odp.na te wszystkie bzdury

LUDZIE ZASTANOWCIE SIE I POWIEDZCIE GDZIE WY MIESZKACIE, CZEGO MOZNA SIE SPODZIEWAC, GDYBY TAM COS NAPRAWDE BYLO BILET NAPEWNO NIE KOSZTOWALBY 8ZL... ZYJEMY W POLSCE, BIEDNYM POSTKOMUNISTCZNYM KRAJU, Z CZYM MY CHCEMY WEJSC DO UNII...Z TYMI LEDWO ZYJACYMI RYBKAMI...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

TO NIGDY NIE PRZYCIĄGNIE TURYSTÓW, CHYBA, ŻE...

MYŚLĘ, ŻE TE OCEANARIUM W GDYNI, A RACZEJ AKWARIUM NIGDY NIE ODNIESIE SUKCESU. NAWET PO PORZĄDNYM REMONCIE TURYSTÓW NIE PRZYBĘDZIE. A DLACZEGO? ODPOWIEDŹ JEST PROSTA. lUDZIE CHCĄ OGLĄDAĆ ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ ŻÓŁWIE CZY RYBKI. ŻEBY TO MIEJSCE MOŻNABYŁO NAZWAĆ OCEANARIUM, MUSIAŁYBY TAM BYĆ ORKI, FOKI, DELFINY!!! PO PROSTU ZWIERZĘTA NAPRAWDE FASCYNUJACE, KTÓRE NA DODATEK MOŻNA POGŁASKAĆ. A TO JEST NIESTETY NIEMOZLIWE!!! A CZEMU? BO SKĄD GDYNIA WEŹMIE ORKĘ? DLATEGO UWAŻAM, ŻE TE AKWARIUM NIGDY NIE BĘDZIE Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bylem w akwarium po 20 latach. Poszedlem raczej z sentymentu

by przypomniec sobie stare czasy. Niestety, gdyby nie sentyment, to zwiedzanie tego miejsca jest dosyc przygnebiajacym przezyciem. Trudno to nazwac atrakcja miasta i zaprosic tam kogos z zagranicy. Po prostu wstyd. Mam nadzieje , ze cos sie zmieni, chociaz byc moze obiekty zakotwiczone gleboko w stylu socrealiztycznym beda przyciagaly tlumy zwiedzajacych ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O zgrozo!!!

Ponat 20 lat mieszkałem w Trójmieście, teraz mieszkam w Berlinie i zawsze byłem dumny z naszego Akwarjum. Wstyd się przyznać ale za Komuny gdy patronatem objęte było Akwarjum przez MIR /Morski Instytut Ryboustwa naprawde było naco popatrzeć,w puźniejszych czasach już raczej niebardzo. Jestem ciekaw jak się prezentuje teraz to odnowione Akwarjum.Myśle że zamiast nażekać i psioczyć trzeba sie cieszyć że przetrwało i są Ludzie któży tym się zajmują a jeszcze bardziej trzeba podziękować sponsorom któży inwestują w Nasze Akwarjum.Głupie teksty są tu nienamiejscu, zamiast nażekać jeżeli się komuś coś niepodoba zostańcie sponsorami tak jak to jest na całym świecie również w pjęknym Akwarjum w Berlinie Ludzie dają datki na swoje ulubijone zwjeżaki apropo ...Bilety do Berlińskiego Akwarjum kosztują od 3 do 7 Euro jaki z tego wniosek? Jak śwjat stary tego typu Instytucjie np. Ogrody Zoologiczne, Parki, Ogrody Botaniczne to Instytucjie niedochodowe i są dofinansowywane bąć to przez Miasto ale również przez Prywatne firmy czy prywatne osoby. A za każdy datek można odpisać sobie przy rozliczeniu podatku.Ludzie Wielkie Brawa dla Gdyni i jej Akwarjum zato że w tych trudnych czasach poprostu " JEST "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akwarium miejsie

To akwarium to niezwykłe przeżycie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lubie chodzic do"akwarium"

zaprasza tam swoich gosci
ich dzieciaki są zachwycone

nie wiem o co tyle szumu
akwarium jak akwarium

dobrze ze jest
a jak ktos widział lepsze to tylko pogratulować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do JR

znudzilo mi sie nawet liczenie byków ortograficznych w Twojej bezsensownej wypowiedzi.... jak masz problemy z j.polskim to pisz po berlińsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oceanarium jest piekne

Bylam z klasa III na zielonej szkole i zwiedzalismy polskie oceanarium. Dzieciaki byly zachwycone ze moga zobaczyc te egzotyczne zwierzeta. Mysle ze Polacy czesto nie doceniaja tego co maja i nadal akutualne bedzie powiedzenie "cudze chwalicie, swego nie znacie". Przepraszam ze nie uzywam polskich znakow,ale jestem w Berlinie i ta klawiatura nie posiada ich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cioły

jeœli ktoœ się nie zna to nie widzi tam nic interesujšcego tak jak wy wszyscy osły przecież tam sš piekne okazy. trzeba umieć się cieszyć z tego co się ma !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aż tak źle ??

Nie róbcie scen, byłem tam w 1996 i bardzo mi się podobało ( ale to może dlatego, że jestem z wiochy ?) Znowu się tam wybieram i mam nadzieję na miłą niespodziankę. Liczę na Was - personelu Akwarium i Rajcy Gdyni, do uwidziska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciekawostki

choc ceny wjazdu daja wiele do zycienia warto je zwiedzic. jest tam duzo atrakcji dla oka wiec polecam i zachecam do zwiedzania jest super i ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jutro

Jutro wybieram się do Gdyni z rodzinką zobaczyć to cudo. Po przeczytaniu Waszych opisów tego miejsca, mam mieszane uczucia. Co będzie? Zobaczę i Wam odpiszę. Pozdrawiam wszystkie Pozytywy. Głowa do góry!!!! :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem

Obiecałem że odpiszę po przyjeździe.
Nie warto, szkoda czasu i kasy.
Kto jednak chce, niech jedzie.
Pozdrawiam Pozytywy. Marek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi sie podobalo

bylismy zaraz po otwarciu mi sie podobalo a moj syn byl wprost zachwycony jesli ma sie choc odrobine wiedzy na ten temat to jest bardzo ciekawie a skoro sie komus nie podoba to niech np oglada obrazki w internecie i nimi sie zachwyca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeszcze raz ja

dlaczego my polacy potrafimy tylko dostrzegac to co obce-moze tu tkwi problem wiekszosci negatywnych opinii pomieszkajcie w miasteczku bez chociazby kina pozyjcie 31dni za 900zl na 4 osoby wyjedzcie do gdynii i zacznijcie narzekac......... pomimo wszystko milych i spokojnych swiat a przede wszystkim troche szerszych horyzontow sorry za moja ortografie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Edukacja zepchnięta na margines.

Powyższe opinie (nie wszystkie) świadczą o tym, że oceanarium nie jest przeznaczone dla ignorantów, którym ryba kojarzy się z karpiem w galarecie lub śledziem w occie. Znaczy to, że polska edukacja to produkcja ciemnych mas do roboty. Jak te ciemne masy mają potem zadbać o swoje środowisko naturalne?
Osobny temat to niedofinansowanie. Gdyby pieniądze przeznaczone z budżetu państwa na betonową świątynię opatrzności przeznaczono na to akwarium, przyszłe pokolenia Polaków znacznie więcej by na tym skorzystały.
Indoktrynacja katolicka zdławiła edukację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dno

Totalne dno, szkoda kasy na zwiedzanie tego. Połowa nieczynna bo remont, niektóre akwaria puste. To wygląda pięknie tylko na zdjęciach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masakra!

W poniedziałek przeżyłem po prostu szok! – Przejechaliśmy 680 km i postanowiliśmy przy okazji wizyty w Trójmieście zobaczyć słynne Gdyńskie Akwarium. Po prostu dno! Szkoda czasu i pieniędzy. Eksponaty ze styropianu i kilka pustych akwariów z tabliczką zmiana ekspozycji (ciekawe jak długo tam wiszą – po poprzednich wypowiedziach – myślę, że długo) Przyznaje, że parę ekspozycji i okazy tam się znajdujące były wartę uwagi, ale niestety całość wypada dość marnie. Do tego niemili pracownicy, którym trafił się jeden dzień większego ruchu(weekend majowy) i traktują ludzi jak bydło byle odwalić jak najwięcej zwiedzających. Co do poprzednich wypowiedzi, że nie potrafimy docenić Polskiego akwarium – no to przepraszam, ale co mam doceniać? Byłem w Monaco w oceanarium, jeżeli dobrze pamiętam to bilet kosztował 5 czy 10 euro (jest to dla mnie dużo kasy), ale tam wiedziałem, za co płacę. Szczerze odradzam odwiedzania Gdyńskiego Akwarium - przykre, ale prawdziwe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ile kosztujom bilety

mamy we wtorek ze szkolom jechac do ocenatrium ale niwiemy ile kosztujom bilety prosze podac nam ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oceanarium gdańskie

byłem tam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pytanko dla madrych:)

czy moze mi ktos powiedziec czy te oceanarium jest teraz w remoncie??czy nie,i czy normalnie funkcjonuje???? dziekuje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem tam tydzień temu, totalna porażka bilet normalny 16zł ( TOTALNA POMYŁKA) szczerze to ludzie mają lepsze akwaria w domu niż tam. Nazwa też pasuje AKWARIUM... Duzo polsce brakuje do wyrównania poziomu z zachodem... W angli to są przepiękne OCEANARIA w których chodzi się szklanymi tunelami pod wodą i są one ogromne a tu są tylko zwykłe brudne akwaria i pare tam zwykłych rybek. SZKODA PIENIĘDZY I CZASU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry