Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ddd - opinia Coraz gorzej, długie terminy, brak lekarza pierwszego kontaktu z prawdziwego...
~Ddd
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 16 maja 2023

pacjent zapisany do tej placówki - opinia wątek zamknięty Możliwość dodzwonienia się do rejestracji graniczy z cudem. Jeśli już...
~pacjent zapisany do tej placówki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2021

najlepszy lekarz na wojewuctwo gdanskie wątek zamknięty doktur skoczynska chyba jeden lekarz z powolania takich lekarzy jest chyba...
~Emilia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

Najlepsze lekarki! wątek zamknięty Przychodnia jak wiele starych wymagałaby jakiegoś remontu, bo stareńka...
~Stała Pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 października 2017

Znakomnici pediatrzy wątek zamknięty Z całą odpowiedzialnoscią i przekonaniem polecam pediatrów tej przychodni...
~Marian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Dr Skoczyńska wątek zamknięty Fantastyczny, zaangażowany, doświadczony lekarz z intuicją i cudownym...
~Mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2016

Nieprzyjazna kobietom w ciąży wątek zamknięty Kobieta w ciąży czeka do laboratorium stojąc iopierając się o ścianę....
~Była pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 listopada 2016

Dr. S. wątek zamknięty Jak dla mnie Pani dr.S. NIE jest godna polecenia. Gdybym sama nie dociekała,...
~Anka.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2010

pielęgniarki wątek zamknięty Jakość usługi pielęgniarskiej poniżej przeciętnej wielka łaska .
~pokrzywdzona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

Przyjazna przychodnia wątek zamknięty Jestem pacjentką przychodni od momentu jej powstania.Nigdy nie było żadnych...
~Maria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2015

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Jestem pacjentem dr. Skoczyńskiej od 17 lat.Zarówno ja i moje dzieci jesteśmy...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

trudno się leczyć wątek zamknięty Do tej przychodni należę od dłuższego czasu, ale niestety w ostatnim roku...
~Ddd
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2014

dobra przychodnia wątek zamknięty Moja coreczka jest pod opieka dr. Skoczynskiej juz prawie 4 lata. Nigdy nie...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 stycznia 2015

Katastrofa wątek zamknięty Cała przychodnia to jeden wielki żart. Zaczynając od rejestracji, na wizycie...
~Andrzej
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 marca 2011

KTO TAM PRACUJE?PRZYCHODNIA WIDMO wątek zamknięty rzadko choruje ale jeszcze nigdy nie udało mi się zarejestrować!Kto tam...
~Mieszkaniec osiedla
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lipca 2011

Andrzej Grochowski - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z obsługi przez p.Dr. Mączewską.Zawsze mnie...
~Andrzej Grochowski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

Ogólnie nie polecam wątek zamknięty Pani doktor jest generalnie dobrym człowiekiem. Przejmuje się dziećmi, nawet...
~andrzej
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 marca 2011

Dr Skoczyńska pediatra wątek zamknięty Pani doktor Skoczyńska jest rewelacyjnym lekarzem, ma podejście do dzieci,...
~Monika K.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lutego 2009

Dr S. wątek zamknięty Każdy bardzo dobrze pisze o dr S ja niestety się zawiodłam. Chodziłam do Pani...
~lula21
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 listopada 2010

dr K. wątek zamknięty Pierwszej wizyta była u dr S.. Ze względu, iż mieliśmy z dzieckiem kłopoty...
~matka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
35

postów

26

wątków

do góry