Widok

Stewardzi zatrudnieni przez Taurus kontaktujcie się

na mail arudzia12@wp.pl. Sprawa będzie nagłośniona w innych mediach
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
A co się stało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiedziałem że tak będzie , ostrzegałem wszystkich którzy dali się nabrać na te ich kursy za które trzeba było płacić !
A teraz kasy za pracę nie dadzą !!!!
Taurus oszuści , pewnie ogłoszą upadłość i tyle będzie z waszych pieniędzy !!!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
I co dostaliscie kase..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze nie, w piątkowej panoramie wypowiadał się wysocki, ze być może będzie musiał ogłosić upadłośc.
Jutro zawiadamiam jeszcze tvn
A potem, zobaczymy.
Nie popuszczę im na pewno
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
polaczek świnka wszystko połknie naiwniaczek hahaha.. Jaki naród takie firmy, drogi, urzędy - jedna wielka dziura. Naród jest dymany na każdym kroku ale jak widać nikomu to nie przeszkadza... dopiero jak nie wypłacą pieniędzy (400 zl śmieszne pieniądze, właściwie żadne) to się polaczek budzi. Zobacz co masz za oknem i się człowieku ocknij gdzie ty żyjesz
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9
to znaczy, konkretnie, co radzisz? Nie pracować w ogóle? czy od razu strzelić sobie w łeb. Jak jesteś taki ustawiony, to podziel się wiedzą, jak zrobić, by żyć tak spokojnie jak ty
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Skurczybyk zarobił miliony na EURO a teraz zamyka firme pod pretekstem upadłości, żeby zarobić jeszcze wiecej na niewypłaconych pieniądzach stewardom. Tak samo jak i jego żonka jest zwyklym złodziejem. Za Warunki jakie nam "zapewnili" powinni płacic podwójnie. Impreza o randze światowej a pracownicy musieli sie prosic o kawe herbate i cukier, które i tak zobaczyli tylko raz. Nie wspomne o pracownikach obiektowych, którzy ucierpieli nie tylko na złych, żeby nei powiedziec karygodnych warunkach pracy, a i na tym, że załosna załoga firmy TAURUS nie umie dodawać przepracowanych godzin. Nalezy jeszcze wspomnieć o wynagrodzeniach za zmiany nocne. Nikt nie dostał przysługujących mu zgodnie z Kodeksem Pracy 20% stawki za każdą godzinę nocną. A i gdzie posilki regeneracyjne dla pracowników pracujących w systemie 24h? Ja również nie popuszczę, TAURUS i Wysoccy za to będą odpowiadać.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4
Hahaha. Ktos tu zostal zatrudnoony tylko na euro i sie burzy. Wszyscy ktorych znam i ktorzy jak ja pracuja w taurusie wiedza ze sytuacja nie jest wina Adama. Taurus nigdy nie schrzanil sorawy z wyplatami. Nigdy. Skoro ma probleny finansowe to z powodu pzpn pub uefa ktorzy mu zalegaja. Skad ma niby wziac tysiece na wyplaty. I nie pisz o karygodnych warunkach pracy bo kazdy mecz byl cirzka harowja ale i dobra zabawa i nauka dla wszustkich stalych pracownikow. A przepisy o ktorych piszesz nie maja absolutnie zadnego zwiazku w przypadku umowy zlecenia nieuku. Mam nadzieje ze taurusowi zostana przekazane nalezne nam i jemu pieniadze i uda nam sie w tym tygodniu odebrac wyplaty. A Ania i saak jak chcecie byc gwiazdami medialnymi to mowcie prawde, miejcie pojecie o czym to mowicie a po 3 robcie to gdzie indziej. Co do artykulu tylko 1 rzecz, do Taurusa mozna sie dodzwonic bez najmniejszych problenow i uzyskac informacje o tym co sie dzieje. Jak tez o fakcie ze od czasu zakonczenia euro Taurus obstawial kolejne imprezy, normalnie funkcjonuje a my dalej pracujemy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 17
Ty chyba jesteś jakiś niepoważny, kolego. Tak jak twój kolega Adaś. Teraz niech on idzie do mojego banku i powie, że zaległa rata nie zostanie wpłacona i się tłumaczy. A jak zabiorą mi mieszkanie, na które mam hipotekę, to mam wesoło żyć ze świadomością, że jakiś Adaś to super koleś. Niektórzy, chłopczyku, pracują na utrzymanie swoje i swojej rodziny a nie na lizaki.
Jeśli tak cienko przędzie, to po co bierze się za Euro? Teraz niech on zapieprza do banku i bierze kredyt, żeby zapłacić wszystkim, oprócz tobie, bo ty poczekasz spokojnie, a ja nie i moje dzieci też nie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
Drogi Bartku,
nie obchodzą mnie stali pracownicy Taurusa. Z resztą wiem jakie reguły panują u Was na obiekcie, kto pracowal w grzanym monitoringu a kto w kontenerach, kto kogo zmienial, a kto kogo nie. Warunki pracy były karygodne, jesli grzales d*pe na cieplym monitoringu i spałeś przez wiekszość nocy to nie wiesz o czym mowie. Wyjaśnij mi proszę dlaczego jesteśmy gorsi Twoim zdaniem jesli pracowalismy tylko na Euro? Już nie mamy prawa domagać się swoich pieniedzy? Adam głośno sie chwalił ile zarobi na imprezie. To i sam fakt, że nie potrafi odebierać telefonów i powiadamia w ostatniej chwili o kolejnym terminie wyplaty skutkuje takimi, a nie innymi podejrzeniami. Oczekujesz, że dziesiątki a raczej setki ludzi będzie czekać na pieniądze trzymajac kciuki za Adama? Zebys sie nei przeliczył. To za jaką stawke nam w ogole przyszlo pracowac na imprezie Euro i w jakich warunkach nigdy nie poskutkuje, az takim szacunkiem do szefa. Nie jesteśmy jedna wielka rodziną, bo z tego co piszesz to myslisz ze tak powinno być. I nie pisz mi tu ze Taurus nigdy nie chrzanił sprawy z wypłatami, bo chrzanił. To czy Euro było dla Ciebie zabawą czy nie to tez tylko i wylacznie Twoja sprawa, dla wielu ludzi był męczarnią i tylko ciezka harówą, zwłaszcza dla tych, którze wlasnie pracowali TYLKO na euro. Wiec tez nie masz pojecia o czym mowisz. Stali pracownicy Taurusa byli traktowani o niebo lepiej i dobrze o tym wiesz. A moze i nie. I nie wyzywaj mnie od nieukow, bo mnie nie znasz. Szczesliwi Ci którzy byli zatrudnieni przez posredników z którymi Taurusa wiązała umowa trojstronna i dostali wypłaty, również obiektowe, ale zeby nie bylo za kolorowo, okazalo się ze ktoś w Taurusie nie umie dodawać przepracowanych godzin. Jestes stałym pracownikiem to sobie broń Taurusa, choc nie mam pojecia dlaczego to robisz. Moze dlatego, ze podpisujesz się swoim imieniem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Podpisuje sie imieniem bo nie boje sie tego co mowie. Nie jestem jak Ty krzykaczem zwyklym. A Ty Aniu jak musisz utrzymac rodzine i dom za prace w taurusie za 400 zl to naprawdw Ci wspolczuje. Taurus jest firma zapewniajaca glownie dodatkowe wynagrodzenie. A nie podstawe do zycia, chyba ze jestes obiektowym. Masowka byla platna ale stewaeding nie a o tym juz sie nie mowi bo glupio co. Saak bede Cie nazywal jak mi sie pidoba bo Ty sie zachowujesz w identyczny spoeib a rzadasz rzeczy Ci zupelnie nie przyslugujacych. Tak stali pracownicy taurusa mieli lzej a czemu? Bo wiedzieli jak pracowac. Wiedzieli czym sie zajmowac i jak robic. W kazdwj pracy liczy sie doswiadczenie. Wiec jesli ktos liczyl ze bedzie przez 4 mecze w Gdansku siedziec na d*pie, pic herbate, dostanie i kanapki i zaplaca mu za 2 tysie to sie przeliczyl ale wiedzial jaka umowe podpisuje i na co w ostatniej chwili sie zgadza. Co do wysylania smsow jeszcze to fakt wysylania ich przed 16 jest kiepski ale jak inaczej bronic sie przed telefonami osob ktore uslysza to samo co w smsie. Zadzwonic moznw bylo dnia nadtepnego. Do tego biuro dzialalo czasem do 18. Aniu na lizaki to pracowalas Ty dla swoich dzieci. Ja na ekstra pieniadze po prostu a jie zarobek zycia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Bartek Ty chyba z rodzicami mieszkasz. Niektórzy maja rożne zobowiązania i muszą ja opłacić w terminie, inaczej będą odsetki, komornik, egzekucja..
Moze mam dziecko do nakarmienia, moze kredyt w banku na mieszkanie, może moja mama ciężko choruje i sa mi te pieniądze potrzebne. Na pewno niektórzy mogą poczekać i nic im się nie stanie, ale jest grupa ludzi co ich potrzebują w terminie.
ciesz się, jeżeli w życiu nigdy czegoś takiego nie doświadczyłeś i bądź wyrozumiały dla innych i staraj sie ich zrozumieć, bo każdy jest dorosły i nie będzie dzwonił i tłumaczył jak dziecko na co potrzebuje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
No skoro Ty za to wszystko musisz zaplacic pieniedzmi zdobytymi w 4 dni pracy to naprawde Ci wspolczuje. Zamiast narzekac radze isc do normalnej pracy a z imprez miec pieniadze te dodatkowe bo raczej taka jest idea. W koncu euro bylo jedyna impreza gdzie mielisny 4 imprezy tak placone w miesiacu. A sa przeciez i takie gdzie zlecen brak a ludzie zyja i nie narzekaja do taurusa ze ten nie daje zlecen. Co do wpisu nizej to jak sie ubierasz tak pracujesz. Kazdy widzi jaka jest pogoda przed przyjsciem do roboty. Burak czy nie burak to supervisor z jakiegos powodu on nim jest a nie Ty czy ja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
haha podpisujesz się swoim imieniem, bo masz pewnie nadzieje ze twój szef Adam to czyta i sobie zapunktujesz, co? I pewnie sobie teraz w pracy zamiast pracować siedzisz na internecie. większość ludzi wie jak potrafią "pracować" stali pracownicy Taurusa na obiekcie. Z reszta po co wypisujesz się na forum, które cie nie dotyczy? Wyraźnie napisane jest "STEWARDZI". Skoro jesteś pracownikiem Taurusa naprawdę zazdroszczę ci, ze mogłeś sobie posiedzieć w cieplutkim i suchym klimatyzowanym monitoringu na wygodnym krześle, i ze w każdej chwili mogłeś pójść sobie do toalety. I czy Euro to fajna zabawa to każdego indywidualna sprawa. Każdy ma o tym swoje zdanie, i nie najeżdżaj na kogoś kto ma odmienne od twojego.
Jako pracownik Taurusa dobrze wiesz, jak pracowała część zoning guardów, nie mówiąc już o guardach, którzy stali po 16 albo 12 godzin na bramach w deszczu wietrze, albo odwrotnie w totalnym upale bez zmian i przerw, chyba, że komuś udało się wyprosić 15 min. Jak powiesz mi ze to są normalne warunki pracy w tej branży to się chyba ośmieszysz. I nie zaprzeczaj, że tak nie było, tez przyszło mi pracować właśnie w ten sposób, więc wiem. Każdemu miała wystarczyć kanapka lub dwie jeśli sobie je sam zrobił i przywiózł i wsadził do tej biby. Jeśli miał okazje to w ogóle zjeść to uwierz mi, dwie kanapki na 16 godzin nie starczają nawet chyba najdrobniejszym dziewczynom. Powiesz mi jeszcze może, ze proszenie się o kurtki lub przeciwdeszczowe palta w najgorszej pogodzie tez jest wygórowanym oczekiwaniem? W takich warunkach nie pracowała jedna czy dwie osoby, ale cała masa ludzi. Jeszcze za takie pieniądze. W dodatku polowa osob jeszcze nie wie za ile pracowala. SMIECHU WARTE. Albo płaczu. I to właśnie pracownicy spoza Taurusa, którzy byli zatrudnieni tylko na Euro ( ci którzy najwyraźniej twoim zdaniem nie maja prawa głosu) byli najmniej szanowanymi osobami na tym obiekcie a najwięcej pracowali. I gdyby nie oni to by była d*pa, a nie impreza. Mowisz, ze na umowe zlecenie polowa przepisów kodeksu pracy nie obowiązuje. Ale dlaczego ludzie musieli siedzieć jak psy, zmarznięci w nieogrzewanych kontenerach, kiedy na dworze był 1 stopień na plusie, a kierownik sobie smacznie spał. Podstawowe warunki pracy muszą być spełnione i pracodawca jest za to odpowiedzialny. Gdybym dostał zapalenia płuc, kto by za to odpowiadał? Ja???? A ludzie chorowali przez to, chodzili przeziębieni, do pracy tez. Jak myślisz dlaczego tyle osób nie przychodziło do pracy? Przez takie warunki traciliście ludzi, a potem na gwałt było ściąganie ludzi, którzy jeszcze nie zdążyli odpocząć po poprzedniej zmianie. Nie dziwie się, że Taurus musiał przed Euro zastosować umowy lojalnościowe pod groźbą płacenia kary. Każdy kto by tylko mógł zrezygnowałby z tej roboty zanim Euro się jeszcze na dobre zaczęło. No chyba, że się dobrze bawił tak jak Ty. Marna praca, marna płaca, jeszcze gorsze warunki, a pieniędzy nie ma. Niech się Adam nie dziwi, ze po takim traktowaniu wychodzi taki syf.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Boże chłopie, jakei Ty głupoty wypisujesz. Twoja filizofia opiera sie na tym, że kazdy kto tam pracował powinien sie cieszyc, ze mial ta "wspaniala" okazję, i chyba jeszcze powinien za to dopłacic bo to swietna była zabawa! Nie twoj zakichany interes kto na co potrzebuje pieniedzy z euro. Przepracowal, czesto ciezko i sie mu nalezą! czy jestes az tak tepy zeby tego nie rozumiec? poza tym chce zauwazyc za prace dodatkową czesto nazywaną "fucha" nie bez powodu ludzie dostaja dobra stawke. Nie mowiac juz o takiej imprezie jak EURO gdzie pieniadze obracaja sie w milionach! Wszyscy pracując obojetnie czy w tzw ochronie czy sluzbie porzadkowej czy informacyjnej, byli w rownym stopniu narazeni na rozne wypadki ktore chodza po ludzieach kiedy trzeba obstawiac kilkudziesiecio tysięczną impreze. niech sie taurus cieszy że wsyztsko sie udało, widac ludzi mieli dobrych, ale zaplacic im to juz nei ma kto.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się, ze taka jest idea Bartku :)
Realia jednak są takie, ze z normalnej, stałej pracy trudno coś odłożyć...
Dlatego też wiele osób zatrudnia się w formie zleceń.
Po to, by odłożyć na kredyt który się wzięło (np. na zakup tv), by wyjechać na zaplanowane wakacje. A co gdy ktoś z rodziny bliski zachoruje, gdy będzie miał wypadek? Rachunków nie zapłacimy za mieszkanie? nie będziemy jeść śniadań? Właśnie po to są te pieniądze - ludzie często szukają byle jakiej pracy, bo właśnie w takiej sytuacji się znajdują.
Piszesz, jakbyś umiał zaplanować wydatki. Ale pamiętaj, ze nie wszyscy potrafią. Może byli pewni, ze dostaną wypłatę 03.07, poszli wszystko przepić w monopolowym i teraz nie maja na rachunki?
Nie wiem jak inni, ale ja pracowałem nie tylko na PGE Arena, ale także na innych obiektach (eurocamp, strefa kibica) wiec jest to znacznie większa suma niż ~400zł.

To nieprawda, ze pracuje jak się ubieram. Obiór był narzucony z góry! Każdy musiał być ubrany jednakowo. Pytałem się o takie rzeczy i powiedziono mi, ze kurtki gdy jest chłodno są wydawane. Nie były.

Nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałem ze odkąd postawiono na młodych, wykształconych, komunikatywnych ludzi - stewardów, stara gwardia (koksy z klubów itp.) po znajomości weszła na tego stanowiska. Mózgu to ni dużo nie mają, a jedynie mięśnie i agresje w sobie, często od koksów na siłowni. O ile w klubie nocnym stali jak szafa, mogli przeklinać, pyskować do niektórych klientów, używać siły, to na Euro 2012 takie coś jest skandaliczne.

Jednak zaznaczam, ze takich supervisorow było mało, większość pracowników jakich poznałem była bardzo w porządku :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do postu lukas to na eurocamp wyglądało to tragicznie - nie mieliśmy żadnego baraku, dachu nad głową - padało prawie bez przerwy, jedyne co miałem nad głową to namiocik 2x2m, ławkę bez oparcia i tak próbowałem przeczekać do rana.
Oczywiście na całym campie, tylko ochrona nie miała swoich kontenerów/budek. Inni pracownicy spali, oglądali filmy, siedzieli na laptopach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proste pytanie leniu, bo na usta cisną się lepsze, mocniejsze słowa.
Poszedłeś pracować czy się obijać, spać siedzieć na kompie?
Idąc do pracy powinno się mieć podejście że idzie się pracować a nie siedzieć na d*pie i zbijać bąki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hahaha. Ani razu nie pracowalem na monitoringu i niewiem kto z was to wymyslil. Dwa zaden Bartek na monitoringu nie pracuje chyba, 3 skoro twierdzisz ze bede mial fory to tynbardziej niee masz pojecia ile osob o tym imieniu pracuje w Taurusie buraku.



Liczyoiscie na prosty zarobek i zbojanie bakow cale dniu w sloncu i cieszenie sie z kibicami to macie problem. Sprawa jest prosta. Do tej pracy nie nadaja sie wszyscy. Wiec teraz przynajmniej macie potwierdzenie tego ze nie nadajecir sie do tej roboty. Wiiec odpuszczcie sobie masowki i idzcie gdzies indziej. Proste lany. Ciekawe czy tacy madrzy bedziecie wbpiatek i bedziecie umieli skomentowac prace przy odbiorze kasy. Wiekszosc z was z lebm nisko przyjdzie wezmie kase wyjdzie i bedzie dalej biadolic na forach jak to zle i tragicznie.



Robcir ludzie cos innego po prostu i nie lapcie sie pracy do kyorej sie nie nadajecie a z ktorej oczekujecie milionow bo sluchacie plot ktore po stadionie chodzily jak to taurus zarabia jak jestescie r******i itp. No ludzie no zweryfikowal to kto? Nie masz o czyms pojecia to sie jie wypowiadaj albo jak to taki zloty interes zaluj iz sam nie zalozyles takiej firmy. Dziekuje do widzenia wszystkim "stewardom" od 7 bolesci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
to ja proponuję za super wypłatę kupic słownik ortograficzny .chyba stać pana Bartka na to ?????
wypowiedź lekko żenująca,nasączona błędami ....aż przykro czytać...
naprawdę polecam powrót do podstawówki,tam były dyktanda.
Jednak idąc tokiem myślenia pana Bartka ,to wykształcenie i poprawna polszczyzna to nieprzydatne wartości w dzisiejszym taurusowym świecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A pamietacie na Euro 2012 biednych stewardów w koszulach z krotkim rekawem, w burzy i deszczu? Pod koniec pracy byli tak zmarznieci, ze mowic nie mogli ani chodzić. NAwet kurtek Tauruys nie zapewnil na Euro..

Pozdrawiam tez supervisorów buraków - szczególnie łysego z niebieskiej. Zachowywał sie jakby wyszedł z klubu nocnego, przeklinał jak szewc przy młodych 18letnich kobietach, woził sie, krzyczał, nic nie pomagał pracownikom, chwalił ze pracuje w Sopocie. Godzinę przed otwarciem obiektu poszedłem do WC sie odlać, to mnie zjechal jak szmatę jak wracałem i powiedział "nie pasuje to idz do domu". Kto zatrudnil takiego buraka?
podobno tez ktos dostał z pieści w głowę od supervisora...

Albo pole namiotowe Eurocamp...co za wstyd dla Polski! nikt z pracowników nic nie wiedział, goscie nawet spiwora nie mogli kupić (a taka informacja znajdywała sie na stronie www eurocamp), wiec spali bez niczego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie przy umowie zlecenie. Na etacie możesz mieć 20% więcej ale tu masz zlecenie, bierzesz pracę albo nie. Nikt Ci nie karze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
taki burak jak ty bierze wszystko, nawet do japy bys wzial za te marne srebrniki, TAURUS DO ZLODZIEJSKIE POMIOTY SZATANA z pseudo kierasami , jak ten niby budyn, g,, on ma jakas szkole procz zaocznej taurusowskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1.
-Nie radze nazywac kogos "zlodziejem", no chyba ze padl juz wyrok sądowy w tej sprawie.
-Faktycznie kurs platny, a nie bylo kawy ani nic do jedzenia przesada..
-Jakbys przeczytał umowę, wiedziałbyś ze nie zapewnia ona przepisów kp.
2. Nie rozumiem czemu bronisz tak Taurusa...To jest nieodpowiedzialna, niepowazna firma. Jak ktos nie wie z jakimi ludzmi wspolpracowac, jak podpisywac kontrakty itp. to nie powinien prowadzic firmy, a lopatą pracować.
Nie zatrudnil mnie PZPN, wiec pisząc iż nie dadza mi pieniedzy bo im nie zaplacono swiadczy o ich podejsciu do pracowników i wizerunku firmy, nawet jeżeli to prawda.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Podejscie podejsciem. Ale tu nie chodzi o kwoty rzedu tysiecy czy setek tysiecy zlotych. To sa wyzsze kwoty wiec nikomu kto nie jest milionerem latwo nie przyjdzie tak od sobie wziac $ i zaplacic. Wystarczy dodac fakt, ze Zus'u czy Skarbowki nie obchodzi ze firma nie dostala, faktury sa wiec odprowadzic trzeba a od takich kwot skad wziac?
Tez pracuje na stale w firmie i takiego czegos do tej pory nigdy nie bylo.
A co do warunkow... nikt nie mowil ze bedzie lekko bo to nie jest zazwyczaj lekka praca. Raz jest ciezej raz lzej a gadanie ze platny kurs... kurs na imprezy masowe musi miec kazdy agent ochrony pracujacy na imprezach masowych bez roznicy czy to mecz czy koncert itd, to papier ktory masz dozywotnio i mozesz wykorzystywac w innych firmach a ustawa nakazuje go miec komus kto chce pracowac na ww. tyle..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://www.tvp.pl/gdansk/informacja/panorama/wideo/27072012/8109596

Od 3:55 jest reportaż o AOM Taurus.

Ciekawe co z tym dalej będzie :P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A są gdzieś udostępnione fotki z meczów euro, które robili stewardom :) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiejszy artykuł na 3mieście http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Plaga-problemow-z-wyplatami-za-prace-podczas-Euro-w-Gdansku-n60505.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dostałem wypłate wiec nie wiem dlaczego czesc osob dostala a czesc nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pieniądze nadal nie wypłacone. Mąż obstawiał wszystkie mecze w Gdańsku. Taurus zalega mu 1 tys zł. Pracownica firmy przez telefon poinformowała dzisiaj,że to wszystko nieprawda i że pieniądze rzekomo mają być w ciągu tygodnia...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawe, czemu prezes Wysocki o tym nie wie?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie bardzo rozumiem o co chodzi..? Ja pracowałem w Taurusie, jednak przez firmę pośrednictwa pracy i wynagrodzenie otrzymałem co do złotówki na kilka dni przed terminem. Nie piszcie więc że dotyczy to każdego!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
To siedz cicho i sie ciesz! Dostales dlatego, bo mieliscie podpisywane umowy trójstronne i gdyby Taurus nie wypłacił pieniędzy pośrednikom to dopiero miałby problemy, tak wiec im wypłacił a pracownikom zatrudnianym bezpośrednio przez Taursa ze tak powiem zrobiono psikusa. I dotyczy to KAŻDEGO zatrudnionego przez Taurusa. Jesli byles zatrudnianym przez Manpowera, hands2work albo randstad to sie nei odzywaj oburzony, bo setki ludzi zostało bez pieniedzy, które Ty dostales i swoim postem nei pomozesz! Zburaczony pępku świata!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dobrze mówisz !!!!! Bedzie trzeba w razie czego zrobic zbiorowy pozew i tyle. Ale na poczatku proponuje pikiete przed firma i wysłać odpowiednie pismo do PIP i US...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niezły frustrat z ciebie... Nigdzie nie było mowy o tym, że zatrudniani przez pośredników dostali pieniądze a bezpośrednio przez Taurusa nie. Zamknij więc japę kolego i się nie unoś bo ci jeszcze żyłka pęknie niechcący. Życzę oczywiście powodzenia w ubieganiu się o swoje. Serio.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednak jestes głupi.... umowa podpisana gdzie indziej,kasa dostał i zadowolony...Z Menpower? Słyszałem ze 8 zł na reke mieliscie ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie musialo byc o tym mowy, bo bezpośrednio to wiem od ludzi. Frustratem chyba jestes Ty skoro kazesz komus "zamykac jape".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a takie pytanie. czy może się ktoś orientuje czy to tylko w gdańsku taki problem z kasą jest (od agencji ochrony)? czy na innych stadionach też nie dostali? bo jeśli dostali to to zwykły przekręt w działaniach A.W. jest?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Poznaniu, Warszawie i
Wrocławiu otrzymali pieniądze.
Pracujący dla Taurusa przez agencje pośrednictwa też.
Dodaj sobie dwa do dwóch i jak dla mnie sprawa jest prosta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wysłali smsa, ze w piątek na 100% ma być kasa i przeprosili za zwlokę..
no fajnie, ze przeprosili i maja zamiar zapłacić, ale opinia o was pozostanie.
Zostały powiadomione media, podmioty sportowe, ZUS, PIP, PZPN, na forach kulturalno-sportowych-ochroniarskich wszędzie jest o was temat, operatorzy z jakimi macie podpisane kontrakty i wielu innych weźmie to pod uwagę. Zaufanie straciliście.
Było warto? nie sądzę...

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Prawnik'u XD proszę Cię tylko o zaprzestanie pisania tych wszystkich bredni. PZPN... dobre sobie, a myślisz że kto firmie wisiał pieniądze, wróżka Marysia ?
Jeszcze raz powtórzę - tu w grę wchodzą miliony zł, a w momencie kiedy nie jest się milionerem a właścicielem firmy na niewielką skalę, bo Taurus to nie np. Solid to nikt nie jest w stanie wyłożyć z własnej kieszeni takich pieniędzy.
Więc pisanie wciąż o winach Taurusa jest w moich oczach żałosne. Co ma firma do tego, że nie dostała pieniędzy kiedy powinna. A nie zapomnijmy - fakturki były więc VAT, ZUS ktoś zapłacić musiał, bo ZUS'u czy Skarbówki przypadki losowe nie obchodzą....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie wierze, ze PZPN nie zapłacił. Są rożne wersje i nie wiadomo która prawdziwa.
Najgorsza jest niewiedza - pracownikom się powinno powiedzieć co i jak i ich uspokoić, a nie straszyć ze może firma upadnie, bo operator PGE nie płaci od roku (takie informacje są w necie).
Inne firmy wydały oświadczenia i pokazały nawet podpisane umowy i faktycznie wyszło, ze sie starały, robiły wszystko, a ktoś inny nawalił i nie można mieć teraz do nich winy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wszystko pieknie ladnie i w ogole i jesli jutro fajtycznie bedzie kasa do odbioru, to mozna uznac sprawe za niebyla. Zastanawia mnie jednak dlaczego pierwotnie Adam usprawiedliwial sie brakiem kasy od UEFA, a nastepna wersja dotyczyla PZPNu? Odebralem to jako tzw. "gubienie sie w zeznaniach". No nic, jutro jade do biura i mam nadzieje ze w koncu skonczy sie ta farsa...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mnie to zastanawia.
Powiadomiłem znajomego z wysokiego stanowiska w PZPN, wiec na pewno się tym zainteresował :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ciekawe czy robili zapisy jakies na poniedzialek albo z ze PGE ich juz nie chce:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy Taurus już wypłacił wynagrodzenia pracownikom?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
na pewno ludzie dostali, ale wiem, że nie każdy tyle, ile powinien
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja niestety chory jestem i nie mogę odebrać wypłaty. Czy każdy dostał ile powinien?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (59 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

do góry