Widok

Storczykowa 1 - płacz dziecka non stop

W klatce bodajże C piętro około 2/3 słychać ciągły ryk i płacz dziecka. JA rozumiem, że małe dzieci płaczą ale coś jest chyba nie halo, skoro to dziecko płacze 24/7. Jak mam w domu ciszę i wyłączę telewizor to tego się po prostu znieść nie da. Płacz na przemian z krzykiem matki. APELUJE do rodziców ! Idźcie z dzieckiem do lekarza ,behawiorysty czy coś bo zaczynam się niepokoić i jak dalej tak będzie to zgłaszam skargę do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie i wnioskuje o kontrolę rodzinną.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Proponuje osobiście rodziców dziecka poinformować co Panią niepokoi a nie żalić się na forum
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5
coś jeszcze Pani przeszkadza, czy tylko brak gorącej wody i płacz dziecka? W sprawie gorącej wody proponuję kontakt z administracją (dane w gablocie) lub z właścicielem mieszkania od którego Pani wynajmuje. A co do dziecka - to może reaguje tak na obecność chamów w pobliżu? Behawiorysta jest od leczenia psychiki zwierząt a Pani najwyraźniej brak jest kultury osobistej. Skargę będzie Pani zgłaszać anonimowo, czy imiennie?:-))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Myślę że trzeba reagować ale może nie od razu opieka rodzinna bo to urzedasy i nic sensownego nie zrobią ale policja. ...tak.Ja bym pogadala z kobietą z tego mieszania bo może tam faktycznie coś się dzieje. ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy w mieszkaniu są też libacje alkoholowe ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak sie zastanawiałam nad tą patologiczną rodziną i płaczacym dzieckiem, może tam mieszkają jacyś alkoholicy z problemem alkoholowym ? Jeśli nie ma libacji to może po cichu piją a potem się awanturują o te dziecko ? No ale to tak mnie wczoraj naszło. Tyle rożnych przypadków że rożnie może być.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Szybko ci poszło wydanie osądu nad prawdopodobnie bogu ducha winną rodziną. Wystarczył ci wpis jednej kretynki i dwa proste słowa:"dziecko płacze".... Za dużo oglądasz seriali i programów typu: "policjantki i policjanci". Bezrobotna jesteś? Nudzi ci się? Przeczytałaś to co napisałaś? Alkoholicy z problemem alkoholowym? A są tacy bez problemu?Jeśli nie ma libacji to może po cichu piją..... Długo myślałaś zanim to napisałaś? A przede wszystkim: dlaczego twierdzisz, że to patologiczna rodzina? I najważniejsze: która to rodzina? Bo z twojej wypowiedzi wynika, że ją znasz...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Sa jakieś ogólne zasady zachowywania sie w społeczności, i pozwolenie by mój członek rodziny darl sie przez cały dzień z pewnością do nich nie należy. Ja nie krzyczę i oczekuje tego takze od innych.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te same zasady,które Pani przywołuje nie pozwalają chyba na nazywanie kogoś patologiczną rodziną, tylko dlatego że dziecko płacze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie nazwałam nikogo patologiczna rodzina ,mój post to pierwsza wypowiedz nie poniższe. Wykazalam tylko zaniepokojenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście ze imiennie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam tam!cisza spokój,nic sie nie dzieje.to ppomówienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

Poszukuje garazu do wynajecia ... (6 odpowiedzi)

Poszukuje garazu do wynajecia. Tylko do przechowywania autka. Nie korzystam z pradu w garazu. Sam...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry