Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże,...
~Marta
9

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 maja 2023

Storczykowa 12 Czy nikomu z mieszkańców nie przeszkadzają śmieci za wiatą? Który to już...
~Bully
3

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 19 marca 2023

dzieci z Azaliowej Witam, taka sytuacja: mieszkańcy ulicy Azaliowej odgrodzili się płotem i...
frytka1222
45

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lipca 2016

wynajmę garaż Witam Wynajmę garaż 16 m2 przy ul. storczykowa 7. Cena 400 zł/mc
~wlasciciel
17

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2019

Uszkodzony automat do bramy Na Storczykowej 7 dzieci grające przypie... w automat od bramy przyszedł...
~Storczyk
12

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 czerwca 2019

parking storczykowa 4 6 Zauważyliście jak parkują auta ? Zrobili szlaban, był porządek z parkowaniem....
~Tomek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 czerwca 2019

Mam do wynajęcia miejsce w hali Storczykowa 24 Mam do wynajęcia miejsce w hali Storczykowa 24 -150 zł. Zapraszam do...
~raf
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 marca 2019

Storczykowa 4 - brama Kogoś pogrzało z tą bramą? Ciekawe jaka automatyka zostanie do niej...
~Januszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 marca 2019

Głośno na Storczykowej Jak co roku mamy nieprzyjemność słuchania i oglądania rozgrywek piłkarskich...
~Pokrzywdzeni
6

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 marca 2019

Żabka ul. Storczykowa Czy ktoś może wie co się dzieje z nowo powstałą żabką? Tak szybko ją...
~abc
15

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 października 2015

Jasminowy Stok 65,67 Witam, prosze o opinie na temat mieszkan na tych budynkach, jak wyglada...
~Halina
7

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

jakaś lipa - City House Interesowałem się mieszkaniem przy ul.Św Brata Alberta , poinformowano mnie...
~IP
9

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2016

zima Karczemki jak zwykle śpią chodniki nie odświeżone przejechac wózkiem z...
~mieszkaniec
18

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 stycznia 2017

Uroczyste nadanie nazwy ronda "Na wniosek Stowarzyszenia Przyjaciół Dzielnicy Kokoszki rondo znajdujące się...
~XYZ
21

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Storczykowa - opinie i oceny Inwestycja Storczykowa powstaje w kameralnej części Karczemek. W otoczeniu...
trojmiasto.pl
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry