Widok

Strategia (mimowolna reaktywacja)

Strategia (mimowolna reaktywacja) Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Strategia (mimowolna reaktywacja).
Strategia (mimowolna reaktywacja)

Miejsce akcji:
* Polska. A w tej Polsce - pokoik, pokój. Ten pokój staje się teatrem. I są tam wygodne miejsca dla widzów. I jest tam aparatura teatralna i podłoga do tańczenia... i kilka jeszcze drobiazgów.

Czas akcji:
* Czas jest rozpięty pomiędzy to, co było a to, co jest teraz.
* Czas się miesza, bo nigdy nie chce być linearny.
* Czas się miesza tym ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie pójdę.

Plakat mnie skutecznie zniechęcił, tak samo jak zniechęca mnie do palenia zdjęcie raka -szczęki, np.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

zaskakujący, bardzo dobry spektakl

zaskakujący, bo dużo się dzieje poza samym tańcem :) Bzdyl ma świetny głos!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Amatorszczyzna

Strategia mimowolna reaktywacja --> Wyobraźcie sobie, że jako widz stoicie przed drzwiami zamkniętej sali teatralnej. Słyszycie jakieś dźwięki dochodzące z sali, widzicie jakieś błyski światła spod drzwi i tylko tyle.
Podobnie jest z tym "spektaklem". Może i jest to świetne przedstawienie ale akcja rozgrywa się głowie aktora, do której niestety - a raczej na szczęście - nie mamy dostępu. Aktor miota się po scenie, coś rzęzi (bo śpiewem tego nazwać nie można), coś tam bełkocze o Jasiu i kopulujących pluskwach, puszcza slajdy i muzykę, wszystko do czapy. Ogólne wrażenie: ŻENADA. Szkoda czasu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Strategia. Mimowol Teatr Dada...

Dzisiaj kupiłam bilet.. na Bzdyla. Po przerwie 15 minutowej już tam nie wróciłam. Wulgaryzmy .. wszystkie jakie używa ulica. po co mam chodzić na to do teatru i płacić pieniądze. Sylwetka aktora piękna.. Wolałabym , żeby tylko milczał.. przykro pierwszy raz nie biłam brawa..Byle co .. kopulacja pluskwy mnie nie interesuje. Dawno czegoś takiego na scenie nie widziałam.Gdybym w mojej ocenie wymieniła te wszystkie przekleństwa to co?
Czytajacy byliby oburzeni...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Mayday 2 (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Mayday 2 . Zapraszamy na jedną z najbardziej lubianych i...

Dziewczyny z kalendarza (12 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dziewczyny z kalendarza . DZIEWCZYNY Z KALENDARZA Musical na podstawie...

Piraci. Musical niesuchy (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Piraci. Musical niesuchy . "Piraci. Musical niesuchy" - czyli kolejne...

do góry