Widok

Straż pożarna na Czarnej Górze

Wczoraj ok godz 22:00 pędziło ok 5 wozów strażackich na Czarną Góre, akcja trwała ok 2 godzin po całej akcji po pół godzinie ponownie wyły syreny i przyjechało kilka wozów - ktoś wie co się stało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja widziałem ich w centrum o 00.00 , zgubili się widocznie bo stali na ślepej uliczce na sygnale świetlnym i zastanawiali się gdzie jechać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam na Czarnej Górze i nic wczoraj nie słyszałam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie nie zgubili się - bo stali z 2 godziny na końcu czarnej góry , a na ulicy do 1 w nocy był ruch jak w Gdyni.
Ale na szczęście nikomu nie paliło się w domu - a sprawa dobrze sie zakończyła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prowadzone były poszukiwania z udziałem Straży pożarnej oraz sąsiadów. Zakończone szczęśliwym odnalezieniem. Uff
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
kogo ? czego??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Poszukiwania zaginionej osoby. Zakończone powodzeniem - nic nikomu się nie stało.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pelny szacun dla strazakow i policji. Dysponowali dobrym sprzetem i organizacyjnie starali sie jak mogli. Dziekujemy panowie. Jestem pelen podziwu za zaangazowanie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysponuja dobrym sprzetem bo wojt to ich dobry kolega i szasta dla nich kasa i wszystko kupuje za nasze pieniadze zamiast drogi robic. Nie wspominajac ze zaniedbuje inne jednostki osp np kielno z nakazu wujta musi wszystko dla bojana oddawac strach sie bac co sie stanie jak w kielnie bedzie sie palic a oni nie beda mieli czym gasic
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Łżesz jak pies analfabeto. Bez komentarza.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
policjant, a nie wie, że pisze się wójt a nie wujt?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Qutaz z Ciebie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawość niektórych ludzi jest tak bezczelna że nawet na forum szukają informacji aby poplotkować!!! Gratuluje głupoty.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
lejdes czy policjant może też po polsku napiszesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
I dobrze ładować kasę w Bojano. Tyle ku**wa lat tu nic się nie działo kasę pompowano w boiska dla wioski 100 mieszkańców,to powiem egoistycznie że dobrze że się teraz działania skupiają na naszej wiosce:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Muzyka biesiadna (45 odpowiedzi)

Witam 12.05 od piatku slychac w nocy muzyke biesiadna co sie dzieje ????

Oferta pracy (3 odpowiedzi)

Przychodnia Ars Medica w Bojanie Poszukuje Pani chętnej do pomocy w sprzątaniu Pracą...

Nowa kryta hala w Bojanie (3 odpowiedzi)

Witam, czy to prawda że jest pomysl na wybudowanie nowej,krytej hali w Bojanie? Z góry dziekuje...

do góry