Widok

Stres w pracy

Praca Temat dostępny też na forum:
Czy Wasza praca też jets tak stresująca jak moja? Ostatnio mam wrażenie, że kazdy zawód wiąże sie ze stresem. Stres w związku z dużą odpowiedzialnością, w związku ze złym stosunkiem z innymi pracownikami i stabilnoscią zatrudnienia.
Tez tak macie?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chyba to zjawisko się rozrasta w coraz szybszym tempie :(
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś ktoś mi powiedział: "tylko trup nie ma stresu". Stres jest wpisany w nasze życie. Pozostaje kwestia - jak sobie z nim radzić?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mow gosciu o stresie jak nie masz pojecia, moi wspolpracownicy rzygaja na sama mysl ze boss znow im wytknie jakies niedociagniecia,nie ma ludzi nieomylnych,ale tych pozostalych sie zwalnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Współczuje Tobie i Twoim współpracownikom. Masz jakiś pomysł na to, aby to zmienić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie w firmie załatwiliśmy to tak - Najpierw sprowadziliśmy szefa do naszego poziomu, czyli do poziomu pracownika na produkcji. a później załatwiliśmy go doświadczeniem. Od tamtej pory święty spokój z szefem zero stresu

Pozdrawiam szefa, to naprawdę fajny gość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Super i to jest jakieś rozwiązanie. Ja dla przykładu zmieniłem pracę z bardzo stresującej na dużo mniej stresującą. Poza tym nie zabieram pracy do domu i problemów z nią związanych. Po prostu uciekam w swoje hobby.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
No moze to sie sprawdza jak rzeczywiscie szef ma mniejsze doswiadczenie,ale tutaj to nie przejdzie,doswiadczeniem to nas zjada wszystkich,a elokwencja i inteligencja zagina w ktora strone chce,jednym slowem-wyjadacz,kwestia tylko najgorsza w formie przekazu,wchodzi grubo na psychike,czlowiek ma ochote obciac sobie mozg bo dochodzi do tego ze wie ze nic nie wie,juz nie mowie ze wylapie najmniejsze uchybienie,sam sie zastanawiam jak to mozliwe xD ale reasumujac,dlaczego nie odchodza ludzie? Moze dlatego ze szef nie skapi sosu xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może powiem banał, ale żadne pieniądze nie są tego warte, aby trać zdrowie przez szefa "psychola". Co zarobisz, później zapłacisz lekarzom. Byłem świadkiem sytuacji, kiedy kolega z pracy siedział po godzinach, aż dostał krwotoku z nosa z przemęczenia. Nie chciałem tam pracować i nawet nie wziąłem wynagrodzenia za pracę w tej firmie. Trzeba poszukać możliwości zarabiania w normalnych warunkach. Tego wszystkim życzę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie masz racje,ale zielona wyspa to my nie jestesmy a rynek nie rozpieszcza,a szczerze,jak czlowiek posiedzi dluuugo na bezrobociu,to pocaluje w rzope juz wszystko.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Smutna ta nasza rzeczywistość, ale to jednak Ty decydujesz, czyją rzopę całujesz. Nie musisz zgadzać się na byle jakie traktowanie. W każdej pracy są plusy i minusy. Trzeba sobie jakoś z tym radzić. Trzymaj się i życzę Ci lepszej firmy i szefa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Smutna ta nasza rzeczywistość"
Co Ty gadasz

Przychodzi baba do lekarza

Panie doktorze swędzi mnie między palcami od nóg.
Między którymi palcami?
Między dużymi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Art znów mi poprawiłeś humor. Jestem Twoim dłużnikiem. Pozytywny z Ciebie gość. Szacun.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ee tam trzeba byc ze stali i miec czym nakarmic dzieci :)
Dzieki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Praca w hotelu Hilton Gdańsk to dopiero stres ,praca z gejami i marne zarobki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuje sobie http://anuszka.pl/idealne-ziola-na-stres/ bardzo mi pomaga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuje sobie http://anuszka.pl/idealne-ziola-na-stres/ jest bardzo duża poprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://eliokap.sklep.pl/produkt/peeling-skory-glowy-complex-a-eliokap-150-ml/ ja to robię tak!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cukier zbadaj i insulinę, u mnie tak było i się pogarszało, też wszystko idealnie. Zaobserwuj co się dzieje jak zjesz coś słodkiego, po jakim czasie? Czy objawy się nasilają? Witaminy to może być za mało, niestety. No i tarczyca jeszcze.

Warto jest również wprowadzić do diety suplement magnez cardio. Objawy takie mogą być skutkiem niedoboru magnezu.

No i polecam znaleźć sobie jakieś hobby poza pracą. Jest to bardzo ważne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślisz, że Ty jedna tak masz? :) Sama prowadzę obecnie firmę, jestem włąścicielką. Zwolniłam się swego czasu z pracy na etacie aby ograniczyć stres i okazało się,ze prowadzenie własnego biznesu to jeszcze większa nerwówka niż wcześniej.. Zaczęłam się wypalać zawodowo. Pracowałam przez 12 godzin dziennie.Wcześniej kochałam to co lubię,potem przestało mi to sprawiać przyjemność. Nie znosiłam tego
Pomogła mi wizyta u psychologa. Może Ty powinnaś się nad tym zastanowić ? Chodziłam do pani Justyny Janiszewskiej. Przyjmuje prywatnie w lifemedice. Zajmuje się stresem w pracy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
też byłam zmuszona zmienić pracę ze względu na stres. Przed zmianą pomagał mi Nervomix, inaczej w pracy nie byłam w stanie funkcjonować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Komuna sie skonczyła i teraz rób w takiej pracy na jaką zasługujesz widze że tylko narzekacie na brak pracy itd; bzdura roboty jest w brud ale jak sie chce miliardy to masz problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
mam to na co dzień. niestety. i odbiło się na moim zdrowiu;/szprycuję się teraz podwójną dawką vitagalu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

próbowałaś może complex A eliokap ? dobry peeling do skóry głowy naprawdę pomaga https://eliokap.sklep.pl/kategoria-produktu/eliokap-top-level/trychologiczny-peeling-skory-glowy/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej,

Podobnie jak autorka tego wątku mam spore problemy ze stresem, które są wynikiem sporej liczby obowiązków w pracy. Negatywne skutki stresu, odbijają się także na moich relacjach z innymi, co zmotywowało mnie do napisania tej wiadomości.

Chciałabym zapytać czy istnieją jakieś sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które można bezpiecznie zastosować, aby poprawić nastrój. Myślałam o tych tabletkach: https://restilen.pl , bo widziałam wiele reklam. Czy ktoś stosował i może dać jakiś feedback?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taaak! Niby to lekka praca, bo jako księgowa, ale zawsze się stresuje, czy wszystko dobrze wypełniłam i czy wszystko się zgadza. eh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno ten stres przekłada się na Twoje życie prywatne, a to już mocny problem. Może to nie tylko skutkować problemami w związku czy też życiu rodzinnym, ale także problemami zdrowotnymi. Dlatego tak ważne jest abyś znalazła coś, co pomoże Ci się zrelaksować. U mnie najlepszą odskocznią są gry online. Chociaż nie mam zbyt wiele wolnego czasu, tyle ile mogę poświęcam na te gry. Szczególnie polecam LOLA i poradnik do niego dostępny na stronie: https://www.lolporadnik.pl/ . Są tutaj poruszone chyba wszystkie tematy tej gry :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja się mocno stresuje, tym że się nie wyrabiam, że dużo mam naraz i już nie mam siły Ale też nie umiem poza pracą o niej nie myśleć, odpoczywać. Czytam właśnie jak to robić https://longevitas.pl/spokoj-na-wyciagniecie-reki-jak-dbac-o-uwalnianie-napiecia/ : D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie co wywołuje stres i czy jest on jednorazowy czy długotrwały. Na szybko pomaga regularna aktywność na świeżym powietrzu, ja chodzę z kijkami, do tego medytacje. Mam takie sprawdzone. A jeśli stres jest długotrwały to trzeba popracować coachingowo i energetycznie, żeby zniwelować źródło. Kontakt do dyżurnego psychologa znajdziecie w avigon - konsultacja będzie tam bezpłatna. Dzięki temu będzie w stanie nakierować Was na odpowiedniego specjalistę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie znam lepszej odpowiedzi niż... terapia. Ja poszłam na nią z zamiarem uporządkowania swojego życia zawodowego, które mi się trochę zawaliło, po prawie roku okazało się, że ja właściwie nie chcę iść taką ścieżką i teraz szukam swojej drogi. A takie rzeczy jak relacja z mężem, z rodziną, z sobą samą przepracowałam w trakcie terapii i myślę, że to się już całkiem poukładało. To jest najlepsza decyzja jaką podjęłam dla siebie w życiu. Wiem, że to się może wydawać radykalne, jednak kiedy będzie lepszy moment, żeby zabdać o siebie i swoją głowę? Poczytaj sobie też o takim środku jak Ashwagandha. Zmniejsza stres oraz ułatwia zasypianie. Pozdrawiam i życzę siły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie z kolei sprawdziły się tabletki uspokajające labofarm w sumie już od wielu lat je znam, stosuję w razie potrzeby i całkiem dobrze się sprawdzają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U wielu osob stres jest powodowany pracą jaką się wykonuje. Dobrze jest jednak oddzielić pracę od naszego życia osobistego. Tak aby praca nie powodowała u nas problemow zdrowotnych
Dobrze jest na pewno znaleźć sobie jakies hobby, tak aby móc się po pracy zrelaksowac. Mi bardzo pomaga czytanie książek.
Polecam również te zioła na oczyszczenie organizmu. Czuję się po nich o wiele lepiej, na pewno dużo lżej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety zmiana stanowiska na inne często się z tym wiąże. Jeśli jednak faktycznie nie jesteś w stanie wypracować sobie swoich własnych technik relaksacji to taka wizyta może być przydatna.
Jeśli szukalibyście usług psychoterapii online, polecam kontakt z tą poradnią https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/psycholog-online/
Jakiś czas temu skorzystałem z usług, trochę się obawiałem jak wszystko będzie wyglądało ale warto. Miła pani psycholog, która okazała się bardzo ludzka, poważnie podeszła do moich problemów oraz wypracowała odpowiednie rozwiązanie, które okazało się łatwiejsze niż myślałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem do czasu było miejsce pracy, stres jesteś w złym nastroju jest coś innego, aż nie polecam znajomego, aby spróbować grać w kasynie online, ponieważ wtedy nie wiem, problem i spróbować grać, tutaj https://kasyna-online.net/ranking-kasyn-online/ można znaleźć coś, co naprawdę będzie Ci odpowiadać, jak tam ułożone najbardziej aktualne i wysokiej jakości oceny kasyna online
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

gdzie rezonans magnetyczny? (73 odpowiedzi)

Dziewczyny czy możecie mi powiezdieć gdzie w Gdansku można zrobić szybko rezonans magnetyczny...

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! (33 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ

do góry